Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najbardziej oczekiwane RPG na Xboksa 360 już w sklepie gram.pl!

57 postów w tym temacie

To nie jest MMORPG...
Jeśli to co piszecie o polonizacji jest prawdą to zajefajnie! W takim razie ja czekam na Lost Odyssey PL;) Mam nadzieje że mój X0 dożyje do premiery tej gry bo to głównie dla niej kupiłem shitboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... w sumie jak dla mnie jedyny powód żeby zaopatrzyć się w X360...
No cóż może wyjdzie na pc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe zeby to kosztowalo 80 złoty to rok napewno nie poczekasz:D kilka razy dluzej no ale cóż mam Xboxa gram sobie w Lost Planet Gears Of War CoD 3 i Mass Effect na pewno dojdzie do mojej kolekcji :D ciekawi mnei to ze potrzeba 40 + - godzini zeby prezjsc całą grę :D a więc kolejne nzarwane noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 09:08, cd-wiedzimin napisał:

kurde jeśli jest tu ktoś z gram.pl nie mogę zamówić bo mi wychodzi że błąd na stronie od wczoraj
próbóje prosze o pomoc



Powinno być już ok, proszę spróbuj ponownie

Mil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego cena jest taka duża bo pownie sama płyta hd czy blu-ray kosztuje chyba coś koło 80 zł dodaj sobie do tego prace programistów i całego studia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli żyłem w błędzie przez rok? Myślałem, że najbardziej oczekiwanym RPG na Xklocka było Fable 2 :\ widocznie się myliłem O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 10:43, Petro89 napisał:

Dlatego cena jest taka duża bo pownie sama płyta hd czy blu-ray kosztuje chyba coś koło 80
zł dodaj sobie do tego prace programistów i całego studia !


Jakoś inne gry potrafią być tańsze i nie mają z tym większych problemów. 230 za grę... MWAHAHAHAHA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszysty ludzi głupio gadacie przecież produceci konsoli pobierają procent w przypadku XBOX 360 M$ ,PS3 SONY na pc nie ma tego problomu tak samo popacie na XBOX KIEDYŚ I NA PS2 DLACZEO GRY NA PS2 SĄ PO 160-170 ZŁ A NA XBOX BYŁ PO 200-220 ZŁ BO M$ JEST PAZERNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować