Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata - skrzynia z narzędziami

17 postów w tym temacie

Lucas the Great

Czymże byłby pirat bez statku? To oczywiście pytanie retoryczne. Jednak już kwestia jednostek używanych przez wszelkiej maści piratów wymaga szerszego rozwinięcia. Rzeczywistość bowiem dalece odbiegała od wizji znanych nam z filmów. Otwórzmy więc skrzynię z pirackimi narzędziami, dowiedzmy się za pomocą czego i jak walczono na Karaibach.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata - skrzynia z narzędziami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba skrzynia umarlaka a nie z narzędziami ;)
ja sobie pożyczyłem od kolegi drugą część i jutro będę oglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc dopiero 2 cześć będziesz oglądał no nie zaniżasz poziom hehe. Ale szczerze mówiąc 2 część miała sporo fajnych momentów, ale nie ciągnęła tak oka jak pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz tradycją jest, że gry na podstawie filmów to kaszanki, lecz są od tego wyjątki np. Eragon, który bardzo mnie wciągnął. Ja oglądałem kilka materiałow na temat tej gry(Piraci z Karibów) i muszę powiedzieć, że przypadła mi do gustu i sądze, że ta gra będzie wyjątkiem od reguły. Czekamy( do jutra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się film porówna z jedynką to jedynka chyba lepsza... a co do gry to okazję pograć mam nadzieje mieć... i już utro premiera...pogyramy-zobaczymy...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 18:21, EmperorKaligula napisał:

ja po pierwszej czesci zaprzestalem ogladania dalszych czesci - slabizna straszna, poza efektami tutaj nic nie ma - nie polecam...


jaki ma to związek z grą? Twoje subiektywne opinie nikogo nie obchodzą.
Jeśli chodzi o artykuł to zabawny nawet :) rumu panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować