Zaloguj się, aby obserwować  
spamereq

Nocne marki...

10 postów w tym temacie

Temat - jak sama nazwa wskazuje jest na pogaduchy dla lubiących nocne życie. Trzymajmy się zatem zasady, że wypowiadamy się w nim w godzinach ciszy nocnej czyli 22.00 - 06.00. Inne posty traktowane będą jako spam.
Pozdrawiam.

Forum to nie irc! W tym temacie obowiązuje taki sam regulamin i zasady jak na całym forum. Pisz tylko, gdy masz coś konkretnego do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:51, spamereq napisał:

Temat - jak sama nazwa wskazuje jest na pogaduchy dla lubiących nocne życie. Trzymajmy się
zatem zasady, że wypowiadamy się w nim w godzinach ciszy nocnej czyli 22.00 - 06.00. Inne posty
traktowane będą jako spam.
Pozdrawiam.

Forum to nie irc! W tym temacie obowiązuje taki sam regulamin i zasady jak na całym forum.
Pisz tylko, gdy masz coś konkretnego do napisania.


Jaja sobie robisz ?
Nocne Marki widnieją na pierwszej stronie i zakładasz taki sam temat ?
Poza tym nie możesz zrobić nic jak ktoś będzie spamował. Od pouczania i wyznaczania zasad są moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:51, spamereq napisał:

Temat - jak sama nazwa wskazuje jest na pogaduchy dla lubiących nocne życie. Trzymajmy się
zatem zasady, że wypowiadamy się w nim w godzinach ciszy nocnej czyli 22.00 - 06.00. Inne posty
traktowane będą jako spam.
Pozdrawiam.

Forum to nie irc! W tym temacie obowiązuje taki sam regulamin i zasady jak na całym forum.
Pisz tylko, gdy masz coś konkretnego do napisania.

Po co zakładasz ten sam temat człowieku, myślisz?? Wogule to po co ty piszesz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do moderatora który sie pewnie tu pojawi za chwilkę ;p

czy jeśli ten spamereq to powiedzmy drugie konto jakiegoś użytkownika to jeśli to konto dostanie bana to całkiem na tym komputerze nie można wchodzićna gram.pl czy tylko to konto ? wybaczcie za takie pytanie ale nigdy nie dostałem bana ani nawet sie o takie rzeczy nie pytałem więc nie wiem a chce się dokształcić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:59, Inki napisał:

mam pytanie do moderatora który sie pewnie tu pojawi za chwilkę ;p

czy jeśli ten spamereq to powiedzmy drugie konto jakiegoś użytkownika to jeśli to konto dostanie
bana to całkiem na tym komputerze nie można wchodzićna gram.pl czy tylko to konto ? wybaczcie
za takie pytanie ale nigdy nie dostałem bana ani nawet sie o takie rzeczy nie pytałem więc
nie wiem a chce się dokształcić ;]


Może wchodzić i na gram.pl i na konto, tylko nie może pisać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie tego, że założyłeś dokładnie ten sam temat i prawie słowo w słowo przepisałeś zasady od popularniejszego odpowiednika można tylko wytłumaczyć faktem, że jesteś tu nowy. Jednak ponieważ to kalka sam sobie kopiesz grób już w pierwszych dniach pobytu na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki

ey chłopaki słuchajcie ! nie piszmy jużtutaj to temat spadnie na sam koniec jakby został zamknięty !

spełniajmy dobre uczynki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować