• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Warhammer 40.000 Dawn of War+Winter Assault czy WarCraft 3 Reign of Chaos + Frozen Thron - pojedynek gigantów

Pytanie

48 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Moim zdaniem remis obie gry sa świetne i maja doskonaly klimat a kampanie w obu przypadkach cudowne. Wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji jeden lubi to inny tamto ja osobiscie wole Warhammera warcraft tez fajny ale czegos mi w nim brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nichcałybm opowiadac po którejkolwiek stronie... ale czy to nie wa warcrafcie 3 po zakonczeniu calej kampanii nie było filniku ala warhammer?? kilka lat przed warhammerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Obie Gry Są Wypassine Na Maksa... Ale Gdybym Miał Wybierac Między Nimi To Jednak Warmłotek...
1. 5 Ras + 2 Już Niedługo... a Warhammer Tylko 4
2. Lepsza Grafa..
3. Kwestia Gustu, Ale Muzyczka, Szczegulnie Ta z DAWN OF WAR a Nie Z WA Jest Super
4.z DC Dojdzie Rozbudowa Bohaterów, a Z Tego co Widziałem Będzie O Wiele Lepsza Niż To Co Widzimy w Warcrafcie.. Czyli Naprawde Pożadny Wątek RPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.09.2006 o 13:14, DeeJay123 napisał:

Obie Gry Są Wypassine Na Maksa... Ale Gdybym Miał Wybierac Między Nimi To Jednak Warmłotek...

1. 5 Ras + 2 Już Niedługo... a Warhammer Tylko 4
2. Lepsza Grafa..
3. Kwestia Gustu, Ale Muzyczka, Szczegulnie Ta z DAWN OF WAR a Nie Z WA Jest Super
4.z DC Dojdzie Rozbudowa Bohaterów, a Z Tego co Widziałem Będzie O Wiele Lepsza Niż To Co Widzimy
w Warcrafcie.. Czyli Naprawde Pożadny Wątek RPG...


warhammer tylko cztery? podstwaka tak - coś mi się wydaję że miałeś na myśli W3. poczatkowo królował W3 a teraz młotek. Poczekajmy na Company of Heroes i Mark of Chaos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Groar. Waargh (odgłos toporów uderzających w zbroje). Za Loarderooooon! Waaargh! (bzzzzt), Bziom. DUM! DUM! DUM (bestie kodo). AAAAA! RETREAT! RETREAT!.

No jasne, że Warcraft 3. Za herosów, świat, muzyczkę, dużo strategii, mnóstwo turnamentów, BN i wiele innych.

Ale Warmłotek też niczego sobie. Najlepiej mieć obie (tak jak ja! :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Hmm, Warcraft to klasyk, ta gra była klasą sama dla siebie, ale imo przegrywa z Warhammerem obecnie ze względu na wiek. Kampania single jest lepsza w Warcrafcie, obie gry mają dopracowana muzykę, grafika lepsza w Warhammerze wiadomo, podobnie jak efekty i sama płynność rozgrywki. W warhammerze brakowało mi znanego z W3 elementu rpg czyli ekwipunku i doświadczenia, ale kto wie czy gra nie byłaby już wtedy przekombinowana. Ogólnie W3 oceniam na 4+/5, a Warhammera 5/5
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dark Crusade doda ekwipunek dla bohaterów.


Cóż, jeśli lubisz powolne zbieranie surowców, ekwipunek i doświadczenie u bohaterów, nie przeraża Cię grafika (a w strategiach jest dosyć ważna) to Warcraft III jest idealnym wyborem.
Jeśli jednak preferujesz szybką grę, w której trzeba postawić na ofensywę to Warhammer jest grą dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

O nie wiedziałem nawet z tym ekwipunkiem :>
A co do obu gier to znam i grałem w obie, obecnie tłuke najwięcej w warhammera, ale wcześniej chyba ze dwa lata siekałem w W3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Warhammer RZĄDZI!! Mi się Warcraft szybko przejadł, może daltego, że dużo grałem w II i było za mało innowacji, nie wiem... Dark Crusade bije W3 na głowę!! 7 RAS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Warhammer wygrywa bezapelacyjnie. Może i szybciej się nudzi ale i tak jest o niebo lepszy od gry Blizzarda. Mam obydwie gry (razem z dodatkami), więc moja opinia jest obiektywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować