Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka - 6 nowych hitów w serii już w sprzedaży!

71 postów w tym temacie

Ja wybiorę się do sklepu po Medieval oraz Shoguna. Zawsze chciałem weń zagrać, jednak nigdy się to jeszcze nie udało. Szczególnie warto się zainteresować gdyż do gier są dołączone dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 17:38, MESECAM napisał:

CD Projekt leci w kulki czy co. Wszendzie w reklamach zapowiadali od 24 maja w XKN 9 nowych
tytułów a tu się okazuje, że wychodzi tylko 6. Akurat nie wyszły te które mnie najbardziej
interesowały. Te co teraz wyszły, te 6 tytułów to mnie nie interesują. Ja czekam na Juiced,
MotoGP 3 i Winter Assault bo to mnie interesuje. Niech CDP powie nam kiedy będą dostępne pozostałe
tytuły? A tak na marginesie to ciekawe czemu nie wyszły te 3 gry!


Bardzo chcieliśmy wydać wszystkie dziewięć, ale z tymi trzema nie udało się z przyczyn niezależnych od nas.
Niektóre sprawy są bardziej skomplikowane niż się to wydaje, ale nie będę wdawać się w szczegóły.
Uwierz mi na słowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:20, akne napisał:

>>............


No to jak, na wakacjach jeszcze to wyjdzie? (Znaczy się do końca września)
Czy może już jest tak, że w ogóle nie wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczyny niezależne od nas = przyczyny, na które nie mamy wpływu
Dlatego też ciężko określić precyzyjnie, kiedy te trzy anonsowane gry się pojawią. A szkoda, bo to fajne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:33, akne napisał:

Przyczyny niezależne od nas = przyczyny, na które nie mamy wpływu
Dlatego też ciężko określić precyzyjnie, kiedy te trzy anonsowane gry się pojawią. A szkoda,
bo to fajne rzeczy.



Akurat 2 z tych 3 gier które nie wyszły chciałem kupić. Pozostaje Tony Hawk. A szkoda, bo chciałem wziąć udział w konkursie eXtra Klasyki a na siłe gier chyba nie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne ja wiem, że to może nie jest takie Hop-Siup z tymi grami ale jak zapowiadacie to starajcie się tak negocjować z wydawcą (czy z kimś tam) aby te gry wychodziły w terminie. Wszyscy się napalili na interesujące ich tytuły (chodzi mi o te 3 co nie wyszły jeszcze) a tu SIWY DYM. Wczoraj byłem w Empiku i z EKN nic nowego nie przyszło. W Tesco to samo, jedynie dołożyli SWAT 4. Postarajcie się aby te 3 pozostałe tytuły ujrzały światło dzienne jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W między czasie gdy nie wyszły jeszcze Juiced, MotoGP 3 i Winter Assault chyba skusze sie na SWAT 4 bo słyszałem, że to fajna gierka a jeszcze w nią nie grałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie interesuje to Total Wary ale narazie i tak sie musze wstrzymać, bo mam w co grać więc nie będe wydawał teraz kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Śląsku można kupić "Shoguna" i "Medieval Total War"

Albo inczej - kiedy na Śląsku będzie można powyższe tytułu kupić i kto sobie leci w kulki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 13:05, strajker napisał:

Gdzie na Śląsku można kupić "Shoguna" i "Medieval Total War"

Albo inczej - kiedy na Śląsku będzie można powyższe tytułu kupić i kto sobie leci w kulki?!


Byłeś w Empikach, Media Marktach, hipermarketach? Gdzie miałeś problem z kupnem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W eXtra Klasyce jest wiele perełek. Nazwa serii zobowiązuje :-)
A co do tamtych trzech, to jak tylko będzie coś wiadomo zameldujemy niezwłocznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 23:31, akne napisał:

Byłeś w Empikach, Media Marktach, hipermarketach? Gdzie miałeś problem z kupnem?


Właśnie ja dzisiaj również chciałem kupić powyższe tytuły no i niestety w żadnym markecie czy empiku jeszcze ich nie mieli ;/ mam nadzieję, że w poniedziałek będą ów tytuły ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 00:01, akne napisał:

Obadam sprawę w poniedziałek.


Mogę jedynie podziękować ;)
Potraficie człowieka skusić na ciekawe tytuły, więcej fajnych tytułów ;)
Pozdrawiam i miłej nocki życzę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 00:05, wdowiakm napisał:

Potraficie człowieka skusić na ciekawe tytuły, więcej fajnych tytułów ;)

Staramy się, staramy :-)

BTW, ale nie offtop i nie reklama ;-): Na płycie z Shogunem jest bardzo fajna rzecz, ma ponad 120 stron i ucieszy wszystkich, którzy słyszeli o "Sztuce Wojny" Sun Tzu i nie tylko. Jest sporo o tle historycznym, szogunacie etc. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 00:25, akne napisał:

Staramy się, staramy :-)


Cieszę się ;)

Dnia 27.05.2007 o 00:25, akne napisał:


BTW, ale nie offtop i nie reklama ;-): Na płycie z Shogunem jest bardzo fajna rzecz, ma ponad
120 stron i ucieszy wszystkich, którzy słyszeli o "Sztuce Wojny" Sun Tzu i nie tylko. Jest
sporo o tle historycznym, szogunacie etc. Mniam.

O właśnie mnie to zainteresowało i na pewno sobie kupię, będzie mała lektura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować