Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka - 6 nowych hitów w serii już w sprzedaży!

71 postów w tym temacie

24,25,26 maja byłem w Media Markecie (Chorzów), EMPiK (Bytom), 24,25 maja Saturn i EMPiK (w Katowicach) - nie było:( Nie żartuję!!!

Powiedzieli może w poniedziałek, ja mam możność dopiero we wtorek wybrać się ponownie na zakupy:(

PS
Dziękuję za zainteresowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja myśle Akne, że dacie obowiązkowo nam znać co, jak i kiedy wyjdą pozostałe trzy gry z EKN co nie wyszły w tym rzucie. Zresztą to jest również w waszym interesie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualna moja troska:)

Kupiłem dziś (poniedziałek) w EMPiKu w Bytomiu (Plejada) i "Shoguna" i "Medievala Total War" - wielkie dzięki temu "nieznanemu" z CD Projektu który wpadł na pomysł wydania w/w tytułów:)


PS
Jestem jak Murzyn, dasz palec to i rękę chce:) - kiedy wydacie w Platynie "Rome" z dwoma dodatkami?:)

Czy to prawda że szykujecie ekstra wydanie zawierajże wszystkie części "Total War"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wiecie jaka jest promocja od 1 czerwca w media markt? Już kiedyś taka była związana z eXtra klasyką. Weź 3, zapłać za 2. Suuuper, akurat będę miał 3 kody co by wziąć udział w konkursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: w tym rzucie w klasyce miał się ukazać WH 40K: DoW Winter Assault. A tymczasem na stronie nie ma nic na jego temat. Z drugiej strony, reklamy prasowe wyraźnie ukazują 9 nowości - w tym właśnie Winter Assault. Czy ktoś może mi rozjaśnić sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 14:26, Saakaszwili napisał:

A ja mam takie pytanie: w tym rzucie w klasyce miał się ukazać WH 40K: DoW Winter Assault.
A tymczasem na stronie nie ma nic na jego temat. Z drugiej strony, reklamy prasowe wyraźnie
ukazują 9 nowości - w tym właśnie Winter Assault. Czy ktoś może mi rozjaśnić sytuację?


Niestety, nie udało się go wydać w podanym terminie. To samo dotyczy Juiced i MotoGP 3. Ale bądźcie dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom wlasnie kiedy akne ?? ;)

Od tych Sześciu gier mineło już chyba 2 tygodnie a tych 3 jeszcze nie ma ;/

Nic nie mówie ale wlasnie gry z tych co nie wyszly mialem zamiar kupic ;/ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować