Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - będzie mniej niż planowano?

20 postów w tym temacie

Domek

Jeden z analityków rynkowych dość ciekawie ocenia sytuację z niedoborem konsol Xbox 360. Według niego Microsoft specjalnie zaniżał planowaną ilość egzemplarzy, w nadziei, że tuż przed świętami uda się dostarczyć ich więcej i przekroczyć założenia. Tyle że nie do końca musi się to udać...

Przeczytaj cały tekst "Xbox 360 - będzie mniej niż planowano?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha tak samo jak nowy system Windows Vista bedzie w 8 kiepawych wersjach na polskim rynku a 9-ta ultimate bedie mial full i bedzie kosztowa 2500 zl hehe Ciekawe kto to kupi no chyba ze wyjdzie nowy AGE OF EMPIRES IV tylko na system Vista !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 08:46, ImrO Cent napisał:

Mi sie wydaje ze M$ jednak nie spełni oczekiwan graczy...tzn. nie bedzie tylu konsol ile powinno
byc...I napewno nie uda im sie sprzedac 1,5 miliona X360:)


A wydaje ci się tak bo widziałeś statysytyki sprzedaży... a nie przepraszam, nie widziałeś.
A może plany produkcyje... nie, ich też nie widziałeś
To może dysponujesz informacją o możliwościach produkcyjnych fabryki TSMC i UMC na Tajwanie.... o zonk, też nie.

Hmm, no to ja na tej samej zasadzie prognozuje 1 milion 600-tysiecy 8 sztuk. A nie, na koncu powinno byc cztery - blad w "wydawaniu mi sie". Jeśli komuś jeszcze się coś wydaje, niech koniecznie da znać. My wiemy lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

firmy? wiekszość użytkowników domowych i tak pujdzie do pirata..... pozatym może sie okazać że te najtańsze wersje są okrojone do granić absurdu. tak jak np windows Stupid Edition) który obsługuje dyski do 40 gb (ciekawe gdzie ja dzisiaj znade taki?) do 256 mb ram (albo i mniej nie pamietam dokładnie, ale z pewnoscią nie wiecej) oraz procesory celeron i duron (na "pełnych" p4 oraz athalonach nie ruszy). na dokładne rozdzielczośc jest ograniczona do 800x6000 a ilość uruchomionych programów do 3 (co biorąc pod uwage że w ie nie ma paneli jest dość ograniczoną ilością). jak wiec widać microsoft potrafi skutecznie przekonać do droższej wersji. Z początku myslałem że to wersja dla super-hipermarketów co by mogły na reklamach pisać że windows xp dodają do kompa, ale tak marnych niema nawet tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 08:54, kamilimaciek1 napisał:

Hahaha tak samo jak nowy system Windows Vista bedzie w 8 kiepawych wersjach na polskim rynku
a 9-ta ultimate bedie mial full i bedzie kosztowa 2500 zl hehe Ciekawe kto to kupi no chyba
ze wyjdzie nowy AGE OF EMPIRES IV tylko na system Vista !!!


a co ma to wspólnego z treścią newsa? Czy w treści newsa występuję choć słowo wersja? Czy rozumiesz czego dotyczy news? Może podpowiem - chodzi w nim o mniejszą niż prognozowano ilość egzemplarzy jaka zostanie wyproduktowana do świąt.

PS: Takie śmieszne mam przeczucie, że mówiąc o kiepawym Vista sam używasz Windowsa XP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O z Brygadzista nie bede sie klucil jedna wersja windowsa jest darmowa i okrojona w ok 70% jesli chcesz miec full to masy ultimate w 100 % nie okrojona.
cos z tym moim windowsem nie teges nie mam polskich czcionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 09:06, kamilimaciek1 napisał:

O z Brygadzista nie bede sie klucil jedna wersja windowsa jest darmowa i okrojona w ok 70%
jesli chcesz miec full to masy ultimate w 100 % nie okrojona.
cos z tym moim windowsem nie teges nie mam polskich czcionek


pomijając fakt, że nie ma żadnych bezpłatnych wersji Windowsa, nadal nie wiem co to ma wspólnego z newsem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 09:09, kamilimaciek1 napisał:

Ma byc do kazdego kupionego kompa dostajesz taka okrojona wersje Windowsa Visty to juz jest
oficjalnie powiedziane.

pytanie czy ta okrojona wersja będzie w stanie na nim ruszyć. zresztą zamiast całego kompa, bardziej opłaca sie kupić komplet częsci i samemu złożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy ta okrojona wersja będzie w stanie na nim ruszyć. zresztą zamiast całego kompa,
bardziej opłaca sie kupić komplet częsci i samemu złożyć
A co ja Ci tu moge napisac hym... szstem ruszy ta wersja ma posiadac reklamz takie jak w gadugadu komputer rusyz ale moye m,u brakowac tzw sterownikow do grafiki itd puki co polecam zostac przy xp vista przeminie jak milenium czli ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie specjalnie sie nie postarali co do wygladu bo...jakis taki nieciekawy ten X360. Co do sprzedazy to tak czy siak liczby sa bardzo ciekawe...poczekamy, zobaczymy bo spekulacje to tylko gdybanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to polityka Microsoftu nie jest błędna. W końcu M$ na każdej sprzedanej konsoli traci kasę, a jak nie będzie konsoli to ludzie będą kupować gry, bo to coś związanego z XBoxem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować