Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwiezdne Wojny

57 postów w tym temacie

Nie jestem fanem Gwiezdnych Wojen, ale muszę przyznać, że szczególnie epizody 4,5,6 są klasykami również dla mnie. Osobiście o wiele bardziej "żyję" grami ze świata Lucasa - przygody Kyle''a Katarna czy obie części Knights of the Old Republic są jednymi z moich ulubionych pozycji, które bardzo miło wspominam. Niech moc będzie z Wami! (żeby wpasować się w klimat) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiele jest stworzonych "wszechświatów równoległych", które rozwinęłyby się tak mocno i pobudziły wyobraźnie takiej masy ludzi rozwijając się na naprawdę wielu płaszczyznach. I nawet jeśli podstawa tego uniwersum w postaci filmów zaczęła się psuć w epizodach I-III to i tak jakimś cudem przyciąga masę ludzi. I powiem szczerze, że chociaż właśnie nowa trylogia nie jest tak dobra, to i tak ją lubię. Bo to wciąż są Gwiezdne Wojny.


(Ciemna Strona Mocy górą! :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno ja myślę że kolejna części będzie bo ostatnia skończyła się dosyć dziwnie tak jak by miała być kolejna bo mnie się zdaje że powiny lecieć napisy że galaktyka została uratowana itp a nie że lucas przechodzi na ciemną strone mocy i leci z tym drugi na gwiazde śmierć a ta żona lucas urodziła dwoje dzieci i te dzieci się dzielą się jedno idzie z jednym gościem a drugi z drugim gościem ja myślę żę będzie jeszcze jedna części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 21:35, cd-wiedzimin napisał:

a jeszcze jedno ja myślę że kolejna części będzie bo ostatnia skończyła się dosyć dziwnie tak
jak by miała być kolejna bo mnie się zdaje że powiny lecieć napisy że galaktyka została uratowana
itp a nie że lucas przechodzi na ciemną strone mocy i leci z tym drugi na gwiazde śmierć a
ta żona lucas urodziła dwoje dzieci i te dzieci się dzielą się jedno idzie z jednym gościem
a drugi z drugim gościem ja myślę żę będzie jeszcze jedna części


A wiesz że ta według Ciebie ostatnia część jest tak naprawdę 3 z 6 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:50, Isoft napisał:

szkoda, ze nie widziałem wszystkich części gwiezdnych wojen, szkoda ;/

Żałuj,
ale w dzisiejszych czasach to nie problem - są przecież wypożyczalnie DVD, ewentualnie kaset VHS.
Na dodatek w TV także puszczają SW - aktualnie na C+ powtarzają wszystkie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ cd-wiedźmin

Zadowolenia z neostrady i wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy Pierwszej Komunii Św.!
]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no gram.pl szaleję tu :D Chyba się przejeliście moim mailem :P Ale i tak wam robię konkurencj u mne z artykułami :P
Czekam na więcej waszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SW RLZ:P Szkoda, że Lucas nie postarał się z epizodem I-III(zwłaszcza I) i zaserwował nam taką sztampę, że głowa mała... Nowa trylogia, była do bólu przewidywalna i choć ,,stara" była taka sama, to miała w sobie to ,,coś" co sprawia, że dalej chce się nam oglądać Bitwę o Hoth czy Endor, znając je już niemal na pamięć, inaczej niż walki o Coruscant czy Geonossis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 23:01, fataem napisał:

SW RLZ:P Szkoda, że Lucas nie postarał się z epizodem I-III(zwłaszcza I) i zaserwował nam taką
sztampę, że głowa mała... Nowa trylogia, była do bólu przewidywalna i choć ,,stara" była taka
sama, to miała w sobie to ,,coś" co sprawia, że dalej chce się nam oglądać Bitwę o Hoth czy
Endor, znając je już niemal na pamięć, inaczej niż walki o Coruscant czy Geonossis...


Wiesz nie do końca się z Tobą zgodzę...:/ Owszem, Atak Klonw to porażka, ale TPM jest niezłe, a RotS bardzo dobre (oczywiście nie smiem równać ze ST) :D
I RotS nie był przewidywalny, znaczy się wiadomo było, że Anakin przejdze na Ciemną Stronę, bo to wiedział chyba każdy, kto szedł do kina, ale...Jak do tego dojdzie, jak się ujawni Sidious i jak "zginie" Zakon Jedi było w filmie przedstawione świetnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałby ukazać się epizody 7-9 to zapewne pojawiłby się Wielki Admirał Thrawn, jeżeli tak to byłoby cudownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a jeszcze jedno ja myślę że kolejna części będzie bo ostatnia skończyła się dosyć dziwnie tak jak by miała być >kolejna bo mnie się zdaje że powiny lecieć napisy że galaktyka została uratowana itp a nie że lucas przechodzi na >ciemną strone mocy i leci z tym drugi na gwiazde śmierć a ta żona lucas urodziła dwoje dzieci i te dzieci się dzielą się >jedno idzie z jednym gościem a drugi z drugim gościem ja myślę żę będzie jeszcze jedna części

OMG...

>Jeżeli miałby ukazać się epizody 7-9 to zapewne pojawiłby się Wielki Admirał Thrawn, jeżeli tak to byłoby cudownie

Nom, mogli by nakrecic cos takiego, badz co badz jest to chyban\ najlepsza seria ksiazkowych GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam masz komunie ŚW i po pierwsze nie mam neostrady i jeszcze dla twojej wiadomości mam urodziny a nie komunie ŚW.Komunie ŚW miałem 10 lat temu tak że się nie plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:50, Isoft napisał:

szkoda, ze nie widziałem wszystkich części gwiezdnych wojen, szkoda ;/


Ja bardzo bym chciał tego nie oglądnąć :) nie chodzi o to że nie lubię GW ale chciałbym jeszcze raz oglądnąć ten film niewiedząc co będzie za chwile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 01:02, Ertai napisał:

>a jeszcze jedno ja myślę że kolejna części będzie bo ostatnia skończyła się dosyć dziwnie
tak jak by miała być >kolejna bo mnie się zdaje że powiny lecieć napisy że galaktyka została
uratowana itp a nie że lucas przechodzi na >ciemną strone mocy i leci z tym drugi na gwiazde
śmierć a ta żona lucas urodziła dwoje dzieci i te dzieci się dzielą się >jedno idzie z jednym
gościem a drugi z drugim gościem ja myślę żę będzie jeszcze jedna części

OMG...

>Jeżeli miałby ukazać się epizody 7-9 to zapewne pojawiłby się Wielki Admirał Thrawn, jeżeli
tak to byłoby cudownie

Nom, mogli by nakrecic cos takiego, badz co badz jest to chyban\ najlepsza seria ksiazkowych
GW.


Człowieku !!!!!!! Co ty mówisz !!!! Tak się skończyła 3 część !!!!!!!!!! Są jeszcze potem następne 3 !!!!!!!!!! Cała seria zaczyna się od 4 części potem 5 potem 6 dopiero 1 ,2 i 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 08:35, cd-wiedzimin napisał:

sam masz komunie ŚW i po pierwsze nie mam neostrady i jeszcze dla twojej wiadomości mam urodziny
a nie komunie ŚW.Komunie ŚW miałem 10 lat temu tak że się nie plam


Jeżeli naprawdę miałeś komunię 10 lat temu to Ci szczerze współczuję. Jeżeli w tym wieku nie wiesz jak się pisze wyraz ''auto'' , to przykre to trochę jest.
"super film lubie takie filmy gdzie można podróżować statkami i powietrzne aułta są"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować