Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe, lepsze diablo2.gram.pl!

96 postów w tym temacie

Moim zdaniem graficznie prezentuje sie o wiele lepiej niż pooprzednia w której gołym okiem widziło się niedociągnięcia- tu widać że ktoś sie postarał. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy lepiej powiedzcie, czy przypadkiem nie widać jakiegoś poważniejszego patcha do D2 na horyzoncie (razem z resetem laddera of course) , bo tak to nie ma sensu do gry wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raziel, aż żal mi tyłek ściska, że jesteś tu AŻ Brygadzistą... Wstyd...

A co do stronki to faktycznie przyjemna :). Chłopaki, gratuluję wspaniałej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 08:20, BzyQacz napisał:

Raziel, aż żal mi tyłek ściska, że jesteś tu AŻ Brygadzistą... Wstyd...

A co do stronki to faktycznie przyjemna :). Chłopaki, gratuluję wspaniałej roboty.

A mi żal tyłek ściska, że mierzysz ludzi po randze na forum.
Dodam jeszcze, że byłem delegatem :)
Strona jest zrobiona za ciemna, albo mi się coś dzieje z monitorem, chociaż nie... Inne strony są ok, więc jak robicie layout, to tak, żeby go też w nocy można było rozczytać. No i wzbogaćcie go. Wytnij Kopiuj Wklej postacie do banerka i 3 deski zbite w ramkę - co to, stodoła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie :) ! Lubię takie stonowane zestawienia kolorów i nieprzesadzanie z jakimiś bajerami multi-kolorowymi :) .

A i jest to chyba strona z największą ilością informacyj w całym Kolektywie :) . Powodzenia, Modeścik :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że teraz wszystkie strony z kolektywu do niego dołączają lub robi a nowe szaty graficzne, najpierw Strefa MMO, potem Maciek z Kamilem wraz ze Settlersami, teraz karczma Diablo II, dołączył Stalker oraz Fallout, oj trzeba się zgłosić, trzeba ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia oprawa wizualna była dla mnie lepsza, jednak może wynika to z przyzwyczajenia. Strona jest jedną z błyszczących w kolektywie, szkoda że Blizzard tak ociąga się z nowym Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 09:25, piotrek-heroes napisał:



To nie jest tak że jakaś inna ekipa z Kolektywu zrobiła to "ja muszę też zrobić". Plany były od dawna, nawet po części realizowane, niestety nie spełniały do końca moich, czytelników i firmy oczekiwań. Więc całe szczęście że zgłosił się do mnie mój obecny grafik redakcyjny i sukcesywnie dzięki Vilmarowi wdrożyliśmy nowy design jak i nowe możliwości serwisu KD2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 09:41, Adam12345678 napisał:

Fajnie, tylko brak jakiejś ramki koło menusów

Jak rozjaśnisz na maksa monitor to zobaczysz dodatkowe 75% layoutu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować