Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe, lepsze diablo2.gram.pl!

96 postów w tym temacie

No ładny ten nowy wygląd zawsze coś. nie wiem jak wy ale mi zawsze jakoś w zimie przychodzi ochota zeby odpalic diablo i raz albo dwa sobie przejść. a w lecie to jakos nie to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:19, Modest-Vermin napisał:

Modest jesteś świetny, masz świetnego grafika, w ogóle Twój serwis jest super!


Kolego, zapomniałeś napisać najważniejszego: Modest jest jeszcze zabójczo skromny. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:26, elekrin napisał:

Pomyśl, że jak na skromną kieszeń oszczędnego 13-latka to jest dużo ;] Choćby za taką grę.
Może i jest super, świetna, ale o gustach sie nie decyduje ;].


Na moją skromną kieszeń (szesnastolatka) to też jest dużo. Mimo wszystko kupiłem.
Nie wymagajcie cudów. Przez 7 lat nie wydali Diablo II w bardzo taniej serii, to i teraz tego nie zrobią (a przynajmniej nie powinni, bo to by śmieszne było).
Ta gra jest po prostu za dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika świetna ale chyba nie wszystko jeszcze działa. Nie widać komentarzy i nie mogę brać udziału w sondzie -może wina mojej przeglądarki Firefox2.0? Ale ogólnie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia grafika na stronie była ładna i widać, że wymagała wysiłku, żeby ja zrobić.. a tutaj na prostym tle 3 postacie...
Teraz wygląda po prostu ubogo, jakby zrobiona przez początkującego amatora.
No i CIEMNOŚĆ.
Ja widzę tę grafikę, gdy wezmę monitor na 100/100 czyli maxymalne ustawienia.
Ale to tak jest jak się stronę robi po ciemku, i nie pomyśli, że strony czasem się ogląda też w dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był chwilowe problemy techniczne które zostały rozwiązane ;) Poprzednia była dość analogiczna do tej, duże menu a poza tym wszystko prawie na czarnym tle. To nie ja tą grafikę robiłem dlatego może po części wyda to się "obiektywne" stwierdzenie że grafika jest piękna i nie trzeba z nią nic czarować. Po prosiłbym o screeny z Waszego optymalnego ustawienia monitora które wskazują na to że grafika jest nie czytelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny nic nie dadzą, jedyne co może to pokazać to zdjęcie monitora.
Jak ktoś ma cyfrówkę to niech weźmie otworzy gram.pl i obok diablo2.gram.pl i zrobi zdjęcie...
Albo zrób ankiete: Czy zaznaczasz tekst na stronie aby go przeczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby layout fajny, ale... za ciemny. Bo jak ustawiam na max jasność to jest dość ok, ale wtedy wszystkie inne okna się "świecą"... Ale tak to źle nie jest, chociaż przy normalnych ustawieniach nie widać menu i kilku innych rzeczy. Dużo do poprawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slabiutki Lay... 1 obrazek na gorze i tabelka po lewej. Jakies super ciemno tło, na ktorym nie widac napisow (menu po lewej na tym brazie jest KOMPLETNIE NIECZYTLNE) - czym tu sie zachwycac - moze jakiegos flasha zrobicie to bedzie pokazanie prawdziwych ponadprzecietnych umiejetnosci, albo przynajmniej rozny dopasowany tematycznie wyglad w kazdej podkategori - bo taki "martwy" zupelnie nie zmieniajacy lay jest nudny i nieciekawy... nie mowiac o zle dobranych kolorach.

No to zdjecie na gorze tez bardzo slabe, na Amazonce widac rozmyte piksele (nie ma zdjec lepszej jakosci ?), to samo z Nekronem - slabe zdjecie niskiej jakosci - bez zarzutu za to jest potworek, ktory niestety widocznie odstaje graficznie od 2och pozostalych postaci.

I ma byc temat na newsa ? N/C... Laya oceniam na "Słaba!"

EDIT:

poprawcie zbrojownie, world eventa, zdjecia w poczatkowych "questach" (404) - przynajmniej mozna sprawdzic czy wszystko dobrze dziala przed "wielkim otwarciem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest dobrze przygotowana. Nie widzisz niczego? To kup sobie okulary albo nowy monitor. Albo też nie musisz wchodzić. Ocenianie czegoś z perspektywy braku możliwości rzetelnej oceny jest jakąś pomyłką. I tu sobie zacytuje Obee''ego ( komentarz z karczmy ) "Przesadzacie z tym "za ciemno". Niestety, w przeciwieństwie do przeglądarek, ciężko dogodzić każdemu monitorowi. A wybierając pomiędzy dogodzeniem albo przestarzałemu sprzętowi, albo nowemu (czyli powiedzmy sprzed 2-3 lat chociażby) - wybór jest prosty. To tak jakbyście narzekali, że nowe gry nie chodzą na starym sprzęcie, i przez to są do dupy. Bez sensu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować