Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RTS Area w kolektywie gram.pl!

57 postów w tym temacie

Hah, kiedyś czytywałem RTS Area na Coverze CDA, lecz jakiś czas temu zaprzestałem. A tu proszę, przechodzą w nasze barwy ! :-)

Serdecznie witamy w kolektywie gram.pl. Mam nadzieję, że współpraca będzie się dobrze układać, a ja zapewne znów wrócę do przeglądania waszej strony. :-)

Pozdrawiam ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vilmar postaraj się, żeby TWC znalazło dużo miejsca na tym serwisie. W końcu powinieneś :P Bardzo chętnie podejmiemy współprace z serwisem, jako klan TWC''a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w naszych skromnych progach! :P Strona mi się naprawdę bardzo podoba. Według mnie jest jedną z najlepszych w Kolektywie i coś czuję, że szybko dostanie platynę :P BTW. uważam, że jest bardzo przemyślana :-) I fajna grafika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za niedługo (początek, środek wakacji zależy jak się uwinę) wraz ze swoim bratem też dołączę do kolektywu (o serii Władca Pierścieni Bitwa o śródziemie I i II)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam gramowiczów! Cieszę się zainteresowaniem z Waszej strony, zarówno pochwałami jak i krytyką. Mam nadzieję, że już niebawem z większą ekipą redakcyjną RTS Area dostanie - jak to się mawia - kopa i będzie Waszym głównym źródłem informacji o grach strategicznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować