Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RTS Area w kolektywie gram.pl!

57 postów w tym temacie

Bardzo dobry pomysl - strona wyglada ladnie i obiecujaco aby tak dalej! mam nadzieje ze uda zachowac sie ogolny charakter serwisu i nie stanie sie fanklubem jednego tytulu.RTSow jest gatunkiem nadal preznym wiec tematow Wam nie zabraknie, czytelnikow mysle ze tez nie.Good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Che, che, che :) Niewdzięczy gram.pl o mnie nic nie wspomniał chociaż to ja przeprowadzałem wywiad :) Witam serdecznie i mam nadzieję, że serwis będzie nadal się rozwijał. Co do szaty graficznej - RTSA dalej się rozwija i będziemy postępowac zgodnie z sugestiami czytelników. Cierpliwości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daremnie, że trzeba sie na nowo rejestrować, a nie są wykorzystywane dane z gram.pl :\
Ale ogólnie stronka dobrze się prezentuje. Życzymy sukcesów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 11:18, greg_f napisał:

Daremnie, że trzeba sie na nowo rejestrować, a nie są wykorzystywane dane z gram.pl :\


Myślę, że to zmienimy bardzo niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 11:18, greg_f napisał:

Daremnie, że trzeba sie na nowo rejestrować, a nie są wykorzystywane dane z gram.pl :\
Ale ogólnie stronka dobrze się prezentuje. Życzymy sukcesów :]



Będzie prezentowała się jeszcze lepiej. Planujemy gruntowną przebudowę. Role są podzielone, a już teraz teksty w RTSA stoją na dość wysokim poziomie o czym świadczy przeprowadzony wywiad.
Jeżeli ktoś chce dołożyć cegiełkę do tego monumentu, który budujemy - zapraszam na stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 17:07, sebastiangawek napisał:

A czy przyjmujecie pod kolektyw również serwisy o grach, które nie wydał CD Projekt ? ;)


Będziemy mówili o wszystkich grach. Inaczej istnienie RTSA nie miałoby sensu. Tak samo myśli Gram.pl i chwała im za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem fanem rts area prawie od samego istnienia, w sumie od kąd się ukazali w piśmie nam znanym CDA. Bardzo dobry kącik (servis) o grach rpg. Wreszcie miło bdzie widzieć coś znanego na gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować