Zaloguj się, aby obserwować  
GaJdAtOr

Gothic 1 i 2 : czyli śmieszne bugi w grze :-}}

456 postów w tym temacie

Mojemu koledze zdarzył się niezwykle śmieszny bug, który wyglądał mniej więcej tak: w grze nie było nikogo. Zadnego potwora ani postaci. Trzeba było zaczynac od nowa.
Ale to i tak nic, ja miałem dopiero "śmiesznego". Pod koniec 1 części były jakieś debilne lochopodobne sprawy i bramy czy coś, i jedna z nich się nie otworzyła kiedy powinna. No i gry nie dało sie ukończyć. Super, a od nowa mi się nie chciało przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem w jedynce to samo co Uther. Przy zabijaniu tych nieumarłych ogrzych szamanów, jeden wpadł na ten otwór, gdzie trzeba było włoży miecz. Oczywiście ostatniego save''a miałem daleko i na tym sie zakończyła moja przygoda z G1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy bug to jest z tym skakaniem z dużych odległośći gdy przytrzymujesz klawisz do przodu i w lewo :-) To mnie dosłownie rozwaliło :-))) Albo jest jeszcze jeden taki bug gdy masz zamiara wypić jakąś miksturke i gdy wtym czasie atakuje cię jakiś potwór to miksturka się cały czas odnawia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mialem bardzo smieszny bug w pierwszej czesci,m ze po powrocie z glownego questa w 2-gim czy 3-cim akcie zaatakowali mnie magowie wody i tym samym sie nie dało przejsc do nastepnego aktu :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja drugi raz jak grałem w GII to cholernie się prężyłem żeby napakować punktów i jak wystartował ostatni rozdział (bodaj Dwór Irdorath) to nim zszedłem na ląd wszyscy zachowywali się zupełnie jak by był koniec gry - okazało się że wsypa jest pusta. W pomocy technicznej powiedzieli mi wówczas żebym zaczął jeszcze raz rozdział przed Irdorath (tj. chyba III).

I mialem jeszcze w GII takiego buga: w jaskini blisko kamiennego kręgu znalazłem ścierwo Lee podczas gdy on sam pasożytował na farmie Omara (czy jak mu tam było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:29, Vidmol napisał:

mam zrobić screen''a żeby go na forum umieścić?? Za dużo roboty



Czy trudno jest zrobić screena ? A w Gothicu jest dużo takich bugów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład biegłem sobie na początku giery za Diego i spadłem z skarpy. Zdziwiłem bo zamiast zginąć wtopiłem się w otoczenie i chodziłem pod nim. Widziałem wszystko od spodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem cos takiego ze jak zacząłem grac i byl gdzis 3 rozdzial bylem przez wszystkich lubiany zzaden potwór mnie nie bil(GI) lub jak zabilem bandyte to on stal i nie mial zycia jak chcialem z nim zagadac to pokazal mi sie jego ekwipunek(GII) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować