Zaloguj się, aby obserwować  
GaJdAtOr

Gothic 1 i 2 : czyli śmieszne bugi w grze :-}}

456 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2007 o 12:12, kubapl40 napisał:

ja w g2 miałem takiego buga ze kiedy przeteleportowałem sie do miasta to ze mną 7 trolii i
5 magicznych golemów!!!
musialem uciekac do klasztoru,zajumac tem św. mlot i rozwalic te golemy i trolle a potem powskrzeszac
wszystkich mieszkańców!!! tu macie scr. tego co sie dzialo w mieście:


chity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ciekawą rzecz mianowicie:
Ostatni akt(Gothic1), świątynia Śniącego. Sam Śniący zlazł z tego podestu i strzelał we mnie kulami, a po drugie gdy wbijałem sztylety w serca szamanów to te demony atakowały Śniącego a nie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że koloru tekstu nie można zmienić na czerwony ? Co nie ?
Weź się na przyszłość uspokuj, Caps Lock jest zbędny . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie państwo za spam, ale skoro już wlazłem na ten temat to :
w Gothic 1 zabiłem:
a) Lee (zepchnąłem go z tamy podmuchem wiatru gdy wspominał o tym jak był generałem)
b) Kruka
Autorzy gry nie przewidzieli kolejnych części gry :-]
Albo jak Wrzoda pokonałem to on wstał, otrzepał się i powiedział "żeby mi się to nie powtórzyło".
Było jeszcze tak że wiadomość o zawaleniu się kopalni, rzeź u magów, wszyscy w żałobie. Przychodze do kopalni a tam otwarzte (myśle sobie że pewnie jakiś niezły Sajgon w środku będzie) wchodzę a tam jakby nigdy nic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 2
Jak byłem paladynem to poszedłem do koszar i uderzyłem wulfgara, a cała reszta(strażnicy i lord Andre) się na niego rzucili i zabili. Potem poszedłem do portu i jak uderzyłem jakiegoś paladyna to reszta się na niego rzuciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to bugi ale:

znalazłem kilka noie przetłumaczonych pierduł w g2:

stein golem-znajduje się w jaskini koło piramid gdzie są jaszczury jest to golem który normalnie leży na ziemi ale jak sie dojdzie do końca jaskini i idzie sie potem z powrotem to wstają i cię namiatają
dziwna nazwa strażników w zamku w górniczej dolinie.
w fortecy bandytów kilka z nich jak gadałem miał zamiast napisu koniec ende

chciałbym dodać że mam oryginalną gre g2 kupioną w XkN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem jeszcze gothic 1:
-w nowym obozie tam gdzie stoi koleś z bractwa(na dworze) często wpadam w texture.
g2:
zamieniłem się w wilka gdy byłem na palisadzie zamku, po powrocie z misji w chodzę do zamku a tu koleś z kuszą mnie namiata bo myśli że jestem wilkiem(jak wszedłem do zamku już nie byłem wilkiem) musiałem go pokonać co było dziecinnie łatwe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1 Mozna zamienić się w krwiopijce i wylecieć przez barierę. Albo skoczyć z kilkuset metrów i machając mieczem na bok przeżyć skok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w G1 weszlem do obozu orkow(bez ulu mulu) a oni mnie nie atakowali:)


chcialem wejsc do swiatyni ale musialem wyjsc z gry:(


POZDRÓWKA dla was]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie gugi że jak używam kodów to wszzachowują się normalnie.np.jak razem z gornem szukałem kamienia ogniskującego to użyłem kodów żeby przejść przez brame.i jak otworzyłem brame to gorn mnie pochawlił że użyłem zaklęcia żeby zmienić się w chsząszcza.i dostałem doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:48, popcorn napisał:

Gothic 1 Mozna zamienić się w krwiopijce i wylecieć przez barierę. Albo skoczyć z kilkuset
metrów i machając mieczem na bok przeżyć skok:)



Wow! A co jest za bariera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem wam napisać że gdy raz w G1 kodem stałem się dziewczyną gomeza a gdy sobie troche pochodziłem to moje ciało bezimiennego (zniklo):)


POZDROWIENIA DLA WAS]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 20:23, Bajuj napisał:

Mój bug polegał na tym : nie było żadnych NPC-ów normalnie pusto wszedzie w Khorinis, na farmach.

>Miałem dokładnie to samo po wybiciu wszystkich demonów w wieży Xardasa (musiałem wcztytać poprzedni
save w klasztorze po czym znowu wybiłem demony i wszystko było normalnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 15:08, Pediator napisał:

stein golem-znajduje się w jaskini koło piramid gdzie są jaszczury jest to golem który normalnie
leży na ziemi ale jak sie dojdzie do końca jaskini i idzie sie potem z powrotem to wstają
i cię namiatają


Właśnie się zastanawiałem co te porozwalane kamienie tam robiły...Myślałem że po prostu jakiś golem padł i koniec. A do końca jaskini nie doszedłem, bo była za długa i się wróciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 2
-gdy bił cię jakiś potwór to mogłeś bez końca pić miksturki (bardzo sprytne nabiłem sobie tak sporo many 1 miksturka ducha) :D
-gdy bił cię jakiś potwór to nawet stojąc do niego tyłem trafiałeś do niego z łuku bądź czarami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 20:02, tread71 napisał:

Gram właśnie w G1 i mam pewien ( całkiem pokaźny ) problem :
Moja misja polega na odnalezieniu Xardasa . Idę przez ten wąwóz , poradziłem już sobie z golemem
kamiennym ,lodowym ,na samym końcu jest golem oniowy ( czy jakoś tak się nazywa ) . Nieważne
jakimi czarami w niego tłukę i jakiego oręża używam nie mogę nic mu zrobić .

Co radzicie ?

>Działa na niego tylko zaklęcie "Sopel Lodu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:05, Juzek303 napisał:

mnie w gothic 1 nie podoba się bug tylko "płaski las" (kto grał ten wie a kto nie to mówie
wygląd wejścia i wyjścia do lasu ;)


>zato fajnie wyglonda z daleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować