Zaloguj się, aby obserwować  
GaJdAtOr

Gothic 1 i 2 : czyli śmieszne bugi w grze :-}}

456 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2007 o 19:24, marsinteligo napisał:

W G1 gdy staqry obuz jest zamknięty można się tam dostać na 3 sposoby albo pobrubowac biegnąc
w miejsca zetkniełcia się bramy z sianą albo chrząszczem albo dobijaniem strażnika po drugiej
stronie no też jest teleport ale to nie jest już bug


ja bawiłem się w przemiane w chrząszcza ... łatwo sie wtedy wchodzi na mur... a potem przywołałem w środku pare golemów i zrobiła się jatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to że zabiłem wszystkich począwszy od kopacy a na gomezie skończywszy a w następnej części
mogłem spotkać thorusa bloodwena i kruka chodzi mi o NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak największym błędem w Gothic jest to że z wyciągniętą bronią możesz sie dostać tam gdzie strażnicy by nas nie chcieli wpuścić np. brama do zamku w Starym Obozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas odbijania " Wolnej Kopalni '' niechcący uderzyłem Gorna. Po bitwie po jakimś czasie po długim zwiedzaniu kopalni podbiegł do mnie Gorn i mnie zaatakował:) Nie miałem szans:( Na szczęście kiedy wstałem dobry kumpel zaproponował, że zapomnimy o naszej małej (ała...) sprzeczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 21:20, matix00 napisał:

Ja podczas odbijania " Wolnej Kopalni '' niechcący uderzyłem Gorna. Po bitwie po jakimś czasie
po długim zwiedzaniu kopalni podbiegł do mnie Gorn i mnie zaatakował:) Nie miałem szans:( Na
szczęście kiedy wstałem dobry kumpel zaproponował, że zapomnimy o naszej małej (ała...) sprzeczce!

Ja miałem tak, że jak ZABIJę strażnika, to on mnie atakuje z tekstem:"nigdy więcej tak nie rób!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA miałem coś takiego że jak zamieniłem się w chrząszcza i przeszedłęm prze zabarykadowaną bramę starego obozu wczesniej nie pwoienienem a juz za brama zmienialem sie w beziego to po krotkiej walce ze straznikami gra mi wywlala do windowsa.Za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Gothicu 2 biegłem z dzielnicy portowej w stronę alei kupców (wiecie na górę) i gdy już byłem koło Harada wyleciałem w powietrze i cofnęło mnie na sam dół (koło karczmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W G1 po pokananiu strażników przed wolną kopalnią podbiegł do mnie Gorn i zaczął mnie okładać, a potem zabił dodająć trzeba mi było zapłacić za ochronę (lub coś podobnego - zupełnie jak stażnicy ze starego obozu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:48, Magnor napisał:

W G1 po pokananiu strażników przed wolną kopalnią podbiegł do mnie Gorn i zaczął mnie okładać,
a potem zabił dodająć trzeba mi było zapłacić za ochronę (lub coś podobnego - zupełnie jak
stażnicy ze starego obozu)

Heh ciągle Gorn a mnie Diego zabił z łuku bo mu zawaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:01, Gorn7 napisał:

Heh ciągle Gorn a mnie Diego zabił z łuku bo mu zawaliłem.


Gorn bo to najczęstszy bug;)
A co zawaliłeś, że Cię Diego zabił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:35, wdowiakm napisał:

> Heh ciągle Gorn a mnie Diego zabił z łuku bo mu zawaliłem.

Gorn bo to najczęstszy bug;)
A co zawaliłeś, że Cię Diego zabił?

Ech mogłem sobie inny nick wybrać wybrać a Diego to jak z Goblinami walczyliśmy dostał ode mnie i
mnie z łuku zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak,że gdy już przeszedłem grę w gothicu 1 używałem kodów,żeby się ,,pobwaić'''' :]
Raz wszedłem w inną postać,a gdy chciałem znów być beziem,to go nie było w tym miejscu co był jak go zostawaiłem.Potem go znalazłem,w lochach w Starym Obozie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak odbijalismy wolna kopalnie Gorn raz mnie chwalil ze kogos zabilem, a drugi raz mnie zaczal nawalac jak zobaczyl ze sie bije z kolejnymi straznikami. na dodatek przeciz on byl z nowego obozu a straznicy ze starego to mi powiedzial ze zabilem jednego z ich ludzi (tak jakby ci straznicy byli z nowego a nie starego obozu!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 20:29, GringoG3 napisał:

I tak największym błędem w Gothic jest to że z wyciągniętą bronią możesz sie dostać tam gdzie
strażnicy by nas nie chcieli wpuścić np. brama do zamku w Starym Obozie.

w gothic 3 tez tak czasami sie zdarza! np. w Cape Dun zeby sie dostac do Uruka wystarczy wyciagnac bron i wtedy kaza ja odlozyc a ty wchodzisz! ale tylko czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 16:26, Matias16162 napisał:

jak odbijalismy wolna kopalnie Gorn raz mnie chwalil ze kogos zabilem, a drugi raz mnie zaczal
nawalac jak zobaczyl ze sie bije z kolejnymi straznikami. na dodatek przeciz on byl z nowego
obozu a straznicy ze starego to mi powiedzial ze zabilem jednego z ich ludzi (tak jakby ci
straznicy byli z nowego a nie starego obozu!)

Gorna powinno się zostawić po wejściu , bo mu zawsze coś odwala w kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 16:28, Asthariel napisał:

> jak odbijalismy wolna kopalnie Gorn raz mnie chwalil ze kogos zabilem, a drugi raz mnie
zaczal
> nawalac jak zobaczyl ze sie bije z kolejnymi straznikami. na dodatek przeciz on byl z
nowego
> obozu a straznicy ze starego to mi powiedzial ze zabilem jednego z ich ludzi (tak jakby
ci
> straznicy byli z nowego a nie starego obozu!)
Gorna powinno się zostawić po wejściu , bo mu zawsze coś odwala w kopalni.

ale samemu to nielada wyzwanie zeby ich wszystkich pokonac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować