Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kompletna Saga Lego SW zapowiedziana

17 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2007 o 10:49, Pawlo09 napisał:

Gierka bendzie fajna ale mogli by ją wydac także na PC


Pewnie będzie na PC, więc musisz poczekać. Czas oczekiwania przeznacz proszę na studium słownika ortograficznego.
Ja już nie mogę się doczekać tego "zmienionego interfejsu" na W!! :] - pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Skupiamy się na nowej generacji konsol wideo, dzięki czemu LucasArts przewodzi w dostarczaniu rozrywki dla całej rodziny"
moja rodzina nie ma konsoli nowej generacji ;>
a do tematu to chyba nie znalazłem znaczka "PC", i chyba dobrze, bo powinni zrobić jakieś porządne Starłorsy a nie klocki ;] no bo co to za frajda stawiać klocki w galaktyce? A na konsole to by mogli zrobić coś ala guitar hero tylko że zamiast gitary mieczem by sie machało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu nie ma na pc bo teraz bardziej opłaca się wydać grę na konsole nowej generacji niż na pc
ale oczywiście może pojawić się szansa że wyjdzie na pc tylko później

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO bezcelowe zdzieranie kasy z graczy i tyle... przecież to już było. a że dodadzą kilka nowych postaci... to ja zamiast wydawać bezcelowo kase na kolejną odsłonę LSW, którą mam już, tyle że w dwóch egzemplarzach - wole sobie zebrać kase na coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chmmm...już po screenie widać, że bedzie gorsze od poprzednich Lego SW :P
Pierwsza część była świetna, ale droga ją przebiła z pięć razy...Chyba zaraz po KotOR-ze i Rogue Squadron to moja ulubion gra SW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jest dostępny trailer(informacje zapewne wcześniej) tej produkcji a cdp pisze o grze dopiero teraz:P!
Wstyd;*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować