Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Braki Wii do końca 2007 roku?

31 postów w tym temacie

Dostrzegam duży odsetek malkontentów, ewentualnie małoletnich, którym zdaje się, że Wii to durny badziew, bo z takiej rozrywki już wyrośli... No dobra, nie da się zaprzeczyć że PS3 za parę miesięcy... Wróć, parę lat będzie królować, bo dopiero wtedy uda się z niej coś wyciągnąć porządnego. W tym czasie Nintendo zarobi tyle, że bez problemu stworzą kolejną rewolucyjną platformę, Sony zaś będzie czekać, aż inwestycja o nazwie PS3 wyjdzie na prostą. Kto ma inne zdanie z radością je usłyszę, przyszłość drogiej nam elektronicznej rozrywki to ciekawy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii jest super! U nas już jako tako można ją dostać w sklepach, widziałem nawet stojącą Wii na półce w Empiku. Co mnie trochę zdziwiło, bo kupić nową konsolę Ninty naprawdę warto. Ja już swój egzemplarz mam i bardzo się z niego cieszę. Konsola jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol - Nintendo ma chyba straszne problemy z produkcją Wii, bo sprzedaje się jak gorące bułeczki...
Zapewne gracze kiedy nie znajdą Wii, pujdą na PS3 lub X360(nie polecam, po kupieniu XLive oraz dodatkowych dysków, odtwarzacza Blu-Ray, może nam wyjść drożej niż PS3 O.o)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ari Zmc tylko że Amerykanie w co drugim domu mają konsolę i pewnie wszystkie 3 tiahahaha u nas to praktycznie każdy ma jedną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wielki sukces Nintendo i kolejna ogromna porażka Sony...
Jak tak dalej pójdzie to PS3 skończy jak Saturn, a Sony (w najlepszym przypadku) jak SEGA.

Brawa dla Nintendo i oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ludzie bardziej doceniają zasady gry niż shadery czy analogowe triggery. Sam konsoli nigdy nie miałem, ale orientuje się w tym temacie dość dobrze. Wii jest najtańsze, pozatym w pakiecie ma grę, więc nie trzeba wydawać 200zł na coś do grania. No i kwestia telewizorów - na zwykłym kineskopie paraduje jeszcze sporo ludzi, a gdy podpiąć do niego PS3... Wii nie robi różnicy telewizor, więc więcej ludzi może go sobie kupić

Apropo tych braków: U mnie w Empiku na wystawie są 4 konsole i około 20 pudełek z Wii ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować