Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard przeciwko Peons4hire

77 postów w tym temacie

Szczerze mowiac nei rozumiem jednej rzeczy - dlaczego blizzard nie wykonczy spammerow w banalnie prosty sposob, umieszczajac w menu opcji interfejsu takie dwie opcje:

- disable whispers from characters below level xx (apart from friends+guild)
- disable whispers from characters not in my friends list+guild

I po problemie whisperowych spammerow. Nie sadze, zeby zakodowanie tego zajelo im wiecej niz kilka godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za spam łapać , ale w samej sprzedaży nie wiedzę nic złego- Blizzardowi i tak wszystko jedno a nawet powinni się cieszyć bo to oznacza że ludzie ciągle grają i chcą grać w WoW''a, ktoś na tym zarabia czyli blizzardowa gra daje prace a jak ktoś woi sam zdobywać kase lub ją kupować to jego psrawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że coś robią, ale obawiam się jednego - to trochę jak walka z wiatrakami bo takich osób i stron jest wiele. Często można znaleźć w skrzynce (w grze) masę reklam od tego typu różnych stron. Ciężko ich zwalczyć, bo zwykle logują się na trialowe konta, nazwy ich to losowy ciąg liter, a po wysłaniu masy listów zazwyczaj szybko znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a jak ktoś woi sam zdobywać kase lub ją kupować to jego psrawa

No właśnie nie- to jest moc WoW''a nie ma przedmiotów/ skilli wzmacniających psotać za $. Dodam, że przestałem grać w GW odkąd można kupić za prawdziwą kasę nowe skille...

A do tego to nie fair wobec innych graczy- każdy ma takie szanse w grze (np. PvP) jaką sobie wygiercuje =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 14:02, bajwol1 napisał:

Za spam łapać , ale w samej sprzedaży nie wiedzę nic złego- Blizzardowi i tak wszystko jedno
a nawet powinni się cieszyć bo to oznacza że ludzie ciągle grają i chcą grać w WoW''a, ktoś
na tym zarabia czyli blizzardowa gra daje prace a jak ktoś woi sam zdobywać kase lub ją kupować
to jego psrawa


Problem w tym, że jeżeli nowy gracz zacznie nabijać postać w WoW to zajmie mu to więcej czasu niż firmie Peons4hire. Oznacza to, że Blizzard dostanie mniej pieniędzy. Wiadomo również, że statsiarzy w online''owym społeczeństwie nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 14:02, bajwol1 napisał:

Za spam łapać , ale w samej sprzedaży nie wiedzę nic złego- Blizzardowi i tak wszystko jedno
a nawet powinni się cieszyć bo to oznacza że ludzie ciągle grają i chcą grać w WoW''a, ktoś
na tym zarabia czyli blizzardowa gra daje prace a jak ktoś woi sam zdobywać kase lub ją kupować
to jego psrawa


Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi bardziej przeszkadza sam fakt kupowania postaci, lvowania postaci przez firmy, kupowania złota, nabijania wszystkiego za kasę niż sam spam.

Nie po to przeznaczam kawałek wieczoru aby coś tam zdobyć aby jakiś bąbel kupił to sobie za 20$ nie mając pojęcia o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 14:11, shinian napisał:

Problem w tym, że jeżeli nowy gracz zacznie nabijać postać w WoW to zajmie mu to więcej czasu
niż firmie Peons4hire. Oznacza to, że Blizzard dostanie mniej pieniędzy. Wiadomo również, że
statsiarzy w online''owym społeczeństwie nie brakuje.



Osobiście jak bym grał w WoW''a na globcu to wolałbym sam nabijać lvl a nie kupować już rozwiniętą postać bo nie o to w tej grez chodzi...wracając do Blizzarda- stwierdzenie że graczowi zajmie więcej czasu nabicie lvl jest ''nieprawidłowe'' bo tak czy siak zapłaci za miesiąc np. 50 zł czy będzie grał w tym miesiącu godzinę czy 800 godzin więc kto mu proni grac bez przerwy i nabić lvl tak jak ta firma? poza tym mam kilku kolegów którzy grją na globcu, mają już 70 lvl w BC i grają dalej nie nabijając lvl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 14:19, Selv napisał:

A mi bardziej przeszkadza sam fakt kupowania postaci, lvowania postaci przez firmy, kupowania
złota, nabijania wszystkiego za kasę niż sam spam.

Nie po to przeznaczam kawałek wieczoru aby coś tam zdobyć aby jakiś bąbel kupił to sobie za
20$ nie mając pojęcia o grze.



gra w WoW''a czy inną gre MMO powinna być przyjemnością a nie wyścigiem kto pierwszy zdobędzie wyższy lvl- a jak ktoś jest na tyle głupi że woli kase dać komuś żeby ten se jeszcze pograł to mu trzeba współczuć..... głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Mój znajomy z gildii u nich pracuje. Jest pro levelowcem, skurczybyk zarabia 2k euro od postaci (2 w miesiąc). Się chłopak nie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 14:01, roos- napisał:

Szczerze mowiac nei rozumiem jednej rzeczy - dlaczego blizzard nie wykonczy spammerow w banalnie
prosty sposob, umieszczajac w menu opcji interfejsu takie dwie opcje:

Ja to widzę tak. Bo taka metoda jest Głośniejsza (wiadomo media na pewno trochę to nakręcą, co oznacza że dużo ludzi o tym usłyszy, a jak ludzie o tym usłyszą i dowiedzą się jak Blizzard walczy o dobro swoich klientów mogą się zdecydować zainteresować WoWem), a po drugie taka jest Po Amerykańsku, czyli pozwiemy i będziemy ich ciągać po sądach.
Wiem wiem zalatuje teorią spiskową :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 14:26, Szczur22 napisał:

Uuu... Mój znajomy z gildii u nich pracuje. Jest pro levelowcem, skurczybyk zarabia 2k euro
od postaci (2 w miesiąc). Się chłopak nie ucieszy

Bo taki handel to jest naruszanie prawa. Ktoś zarabia na ich pomyśle (Blizzarda) bezprawnie. To, że płaci się abonament nie jest usprawiedliwieniem. To podobnie jak sprzedawania pirackiego oprogramowania. Zarabiają na grze, której nie stworzyli, a w dodatku psują przyjemność innym z gry tymi swoimi spamami. Poza tym to prowadzi też do spadku poziomu graczy - ktoś sobie kupi postać na 70 levelu z masą golda, a o mechanice samej gry i zasadach może nie mieć pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem w ten sposób...Gram w WoW''a od jakiegoś czasu - jest to STRASZNIE upierdliwe, jak kilka razy dziennie dostaje się whisper na 4-5 linijek tekstu...Do tego dochodzi spam na poczcie... ALE! Od ostatniego patcha (wyszedł w zeszłym tygodniu) Blizz wprowadził fajną opcję "Report spam", ktora jest dostepna po kliknieciu PPM na nicku. Albo na mailu. I już od razu wyciszone zostaje dla Ciebie całe KONTO, nie tylko sama postać. Powiem, że to chyba zaczyna działać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na te sprzedaże kasy na pewno mają wykupioną licencję więc w tym wypadku nie wygrają, ale o spam mogą się z nimi kłócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować