Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 5 z modelem zniszczeń!

37 postów w tym temacie

Renor Mirshann

W najnowszym numerze francuskiego magazynu JoyPad ukazał się obszerny wywiad z Kazunorim Yamauchim, twórcą Gran Turismo. Potwierdza on w nim szereg zmian, które nadejdą razem z częścią piątą, a w śród nich jest zaimplementowanie zniszczeń!

Przeczytaj cały tekst "Gran Turismo 5 z modelem zniszczeń!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 15:40, Marcin08 napisał:

znajac zycie i polityke tych "typków" to na 101% nie bedzie... a szkoda


I bardzo dobrze, że nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się prawdziwy festyn dla konsolowych race''rów. Forza Motorsport 2, Project Gotham Racing 4 i Gran Turismo 5. Mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S-U-P-E-R! Gran Turismo to IMO najlepsza seria ścigałkowa w dziejach, a model zniszczeń może jej tylko miodności dodać. No i nareszcie Ferrarrki! Czekam z wypiekami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie wydaje mi się by model zniszczeń był potrzebny, ale kto co lubi w TDU na ps2(tylko w te grałem) też nie ma modelu zniszczeń i gra się świetnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że GT5 doczeka się Prologue. Dema w cenie pełnej wersji rządzą!
Cieszy mnie to, że gry zaczynają ewoluować w stronę którą wyznaczyły pierwsze części (np: GT w stronę realizmu) Martwi tylko jedno: co każdą cześć tak mówią. Mam nadzieje, że tym razem nie skończy się na pustym gadaniu.
Poza tym, jest to doskonały przykład o tym, że konkurencja na rynku konsol robi swoje. Gdyby nie popularność takiej Forzy to pewnie dalej mielibyśmy ciągle "to samo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forza Motorsport 2 też ma model zniszczeń i jest znacznie bardziej realistyczna od GT4, niestety nie wiem jak jest w porównaniu z GT5. Będzie zaciekła walka - przy której skorzystamy my, bo pewnie w końcu by zyskać większą ilość fanów którejś z gier obniżą ceny konsol i gier ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze wszyscy rozumieja, ze ''zniszczenia aut'' oznacza tak naprawde jedynie zniszczenia karoseri? :>
Zadna firma nie pozwala na pokazywanie, jak przy walnieciu w sciane z predkoscia 250 km/h auto rozlatuje sie na kawalki, przepolawia lub odpadaja mu kola. Zniszczenia wygladac beda tak jak obecnie z Forzie 2, tzn odpadnie spoiler, potlucze sie szyba a karoseria porysuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W treście jest błąd...

Na początku...

Potwierdza on w nim szereg zmian, które nadejdą razem z częścią piątą, a w śród nich jest zaimplementowanie zniszczeń!

tak dla świętego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega nademną ma racje:) Np. w takim Burnoucie nigdy nie zobaczymy prawdziwych aut:) I tak cieszmy sie ze sa te wgniecenia w karoseri.

PS GT NIGDY nie wyjdzie na PC:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu seria Gran Turismo doczeka się porządnego modelu zniszczeń. To, co najbardziej denerwowało mnie w poprzednich odsłonach, to brak jakiejkolwiek wizualizacji zniszczeń oraz dziwny sposób, w jaki auta reagowały po bliskim spotkaniu z bandą bądź samochodem oponenta. Dobrze, że Polyphony postanowiło dopracować kolizje, dzięki temu GT, uważane dotychczas za jedną z najlepszych wyścigówek, będzie jeszcze realistyczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, co za news! To dopiero nowatorskie podejście, model zniszczeń... A tak na serio, to dobrze, że w końcu jest. Na pewno się przyda i fani Ponga nie będą mogli już w grze osiągać takich super wyników - bo jeszcze przy kolejnej części te odbijanie się dla prędkości było "troszkę" nierealistyczne.

Bartek90 - skąd ja tego avatara kojarzę, co...? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować