Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa wspaniała przygoda dla fanów NWN 2!

40 postów w tym temacie

CD Projekt

Dla wszystkich fanów Neverwinter Nights 2 mamy świetną wiadomość. Grupa Sarmatia pracuje właśnie nad nową przygodą tworzoną z myślą o drugiej części słynnej gry RPG! Autorzy tego projektu odpowiedzialni są m.in. za słynny moduł do pierwszej części Neverwinter Nights pt. Diabeł w Kamieniu.

Przeczytaj cały tekst "Nowa wspaniała przygoda dla fanów NWN 2!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ke? Pierwszy raz widzę, żeby gram.pl reklamowało jakiś niezależne moduł do NWN. No ale skoro Sarmatia ma błogosławieństwo CDP, to może wyjdzie z tego coś uber wyjątkowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, ciekawe co z tego wyjdzie, zapowiada się znakomicie, mini dodatek do Neverwinter Nights 2 :-)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w "Diabła w Kamieniu" - bardzo mi się podobał ten słowiański klimat. No i nazwa samego teamu - "Sarmatia" - mówi dużo o jego dziełach :D Powodzenia życzę, załatwię sobie ten mod, jak NWN 2 będzie kiedyś w Extra Klasyce Next :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, tego typu idee popularyzuję Polskę na świecie! E... no, może przesadzam, mój patriotyzm wyrwał się przemocą z mych wychudłych piersi (hm) :P .

A poważniej: NWN był, niestety, grą której za dobrze nie poznałem. Icewindy, Baldury-owszem, jak najchętniej i jak najszerzej :) . Ale Torment i NWN-ruszone w stopniu niestety nie za wielkim :( . Na NWN 2 się już nawet nie połasiłem (mimo moich uprzednich deklaracyj osobistych, że przejdę wszystkie te nowsze gry RPG z DnD w roli głównej). A to wszystko dlatego, że gdy w końcu zdobyłem PT i NWN, siedziałem już w sidłach nałogu pt. MMO...

Uczcie się na moich błędach, nie grajcie w te dzieła szatana ;P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gierkę kupiłem ale mi się zacina i po pół godzinie gry jestem zmęczony. Na szczęście w/op wakcje/ach dostane nowe i wtedy sobie pogram :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem szacunek do ludzi tworzących mody z własnej inicjatywy i nie czerpiących z tego (chyba) żadnych materialnych korzyści. Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia w pracy nad modułem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować