Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Ulubione pismo komputerowe

298 postów w tym temacie

Z komputerowych nie czytam teraz praktycznie żadnych. Z dawnych czasów to CDA, które zacząłem czytać jakieś 10 lat temu. Przestałem ok. 2002r. kiedy gazeta [;)] zaczęła tracić klimat (przynajmniej wg mnie). Czytywałem też ŚGK, Click!, Reset, Play... Dużo fajnych czasopism zniknęło niestety z rynku. :(
Teraz czytam tylko konsolowe gazetki: Neo+, PSX Extreme i czasami OPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA tam wolę internet - dobre, rzetelne (alboi nie ) wypowiedzi graczy, którzy nie są pod presją ,,napiszę coś źle, stracę pracę\redaktor będzie wkurzony\będzie ze mną kiepsko"... Bo pisma komputerowe, rzetelność straciły jużdawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasopisma czystko komputerowe? Zdecydowanie Komputer Świat (ehhh wierny od pierwszego numeru ^^) oraz Chip... Kiedyś kupowałem PC World ale zrezygnowałem...
Jeżeli chodzi o czasopismo o grach komputerowych to bezapelacyjnie CDA i Click!... Komputer Świat Gry to już nie to samo czasopismo co kiedyś... Przestałem kupować, gdy zaczęli zamieszczać gry dla dzieci (oO)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry Komputerowe- żartuje, ona powinna zdobyc jak dla mnie co najmniej 100000 nagród za najgorszą gazetę, nie wspominając już o jej pełniakach i 1 nagrodę za dobrą cenę.
Do rzeczy:
Jak dla mnie najlepszy jest play - daje bardzo dobre gry, ma fajną gazetkę - dobra skala oceniania, cena taka w sam raz i ogółem wymiata :-)... chodź poprzednia edycja clicka była jak dla mnie kiepściutka, jeżeli to nie za słabe słowo do jej skomentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:13, lis 23 napisał:

Ja kupuję: CD ACTION,Click,Play i Świat Gier komputerowych - a najlepszy jest CD ACTION.

To praktycznie wszystkie pisma pc kupujesz:P No ja nie lubię Playa za bardzo click się zmienił i przypomina mi komputer świat (nie kupuje od dawna bo dla mnie to pismo osiągnęło poziom ulotek o grach) z dawnych czasów. ŚGK przecież nie istnieje wtf? Jak możesz kupować coś czego nie ma.A cda faktycznie rulzz ale też nie zmieniło się za bardzo przez lata stąd jego dobra forma. (wiem layout itd ale ogólna forma pisma istnieje taka jaka od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regularnie kupuje CDA, myślę że to najlepsze polskie czasopismo o grach na PC. :)
Inne pisma mają dużo niższy poziom recenzji, w większości są mniej obszerne, mniej rzetelne i rzadko kiedy można nad nimi usiąść dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:26, Ponury Żniwiarz napisał:

> Ja kupuję: CD ACTION,Click,Play i Świat Gier komputerowych - a najlepszy jest CD
ACTION.
To praktycznie wszystkie pisma pc kupujesz:P No ja nie lubię Playa za bardzo click się
zmienił i przypomina mi komputer świat (nie kupuje od dawna bo dla mnie to pismo osiągnęło
poziom ulotek o grach) z dawnych czasów. ŚGK przecież nie istnieje wtf? Jak możesz kupować
coś czego nie ma.A cda faktycznie rulzz ale też nie zmieniło się za bardzo przez lata
stąd jego dobra forma. (wiem layout itd ale ogólna forma pisma istnieje taka jaka od
początku


Ok,pomyłka - Komputer świat gry - kupowałem jeszcze game rainking,dopóki wychodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem od Cyber Mychy (:P), później był KŚ Gry, 0d wakacji 2005 CDA, a od miesiąca ponownie KŚ Gry. Dlaczego nie CDA? Dlatego, że tak jak mój brat dobrze zauważył, teksty w CDA są coraz gorsze (tak, teraz czuję mocny atak wiernych fanów...). Weźmy chociażby taką reckę Mount & Blade która była kompletną kompromitacją. Jedna strona, minusy to sandbox (czy redaktor który to pisał - Gregorius - w ogóle wie, co to jest sandbox? O.o) itp, idiotyczne wg. mnie wypowiedzi w Game Walkerze. I to jest moje zdanie. A KŚ Gry wybrałem dlatego, że mają dobre, profesjonalne teksty, b. dobrych redaktorów, fajną szatę graficzną i od pewnego czasu naprawdę dobre pełne wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku czytałem KŚGRY i mam jeszcze tego pełno, bez okładek i z powyrywanymi stronami, ale zawsze. xD
Kupowałem to pismo trochę czasu aż przestałem. Potem nie kupowałem nic. Następnie zacząłem czytać "Playa" i czytam go do dziś. Czytam też trochę inne magazyny. Mam kilka numerów CDA i dwa numery "Clicka!". Teraz KŚ kupuję tylko jak jestem zdesperowany, bo niczego innego nie ma. Nie zapowiada się żebym zaczął kupować "Clicka!" ale zapowiada się że będę kupował CDA, bo polubiłem to pismo. To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prenumeratę psx extreme i nie doszedł do mnie najnowszy 147 numer. Czy on już wyszedł i czy Wy go macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to już tylko CD-Action, kupuję raczej z przyzwyczajenia, kiedyś klimat był lepszy i w ogóle, ale poziom pisma nadal jest wysoki. Było niegdyś sporo fajnych działów, ale fajnie jest to zbierać, zwłaszcza że 15 zł za magazyn światowego poziomu to nie jest przecież wiele.

EDIT: Uff, jednak tu nie pisałem wcześniej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer Świat Gry (chociaż ostatni numer kupiłem jakiś rok temu :). Lubiłem poczytać CD-Action, ale tylko sporadycznie. Bardzo denerwowały mnie recenzje. Mało konkretne, nic nie można było się dowiedzieć. Cały czas mam w oczach recenzję któregoś z piłkarskich managerów... Zamiast pisać normalnie, oni jakąś telenowele zrobili ("Przychodzi trener do managera - "Ochh mam problemy z jakimś tam piłkarzem") Szlag mnie trafiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować