Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Ulubione pismo komputerowe

298 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2005 o 00:22, Rohamos napisał:

Większość osób kupuje CDA ze względu na gry tam zamieszczane...


Już widać że nie jesteś antyfanem - antfan by powiedział:
"pełne wersje som do d***" (celowy błąd ortograficzny)....

PS:Wie ktoś kiedy wyjdzie nowy numer CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co wy widzicie w CDA ja nic szczegolnego. Z ich płyt instaluje tylko bonusy bo są smieszne a reszty nie uzywam. Jedynymi gazetami jakie w zyciu mi się podobały i je kupowałem to CD action plus i PC solutions. Niestety juz ich niema :(

Gazety są do czytania, a nie do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 00:24, Mike L napisał:

> Nie wiem jaki to u ciebie jest "najnowszy numer", ale u mnie to grudniowy (6), i na mojej
okładce
> napis jest :P

Numer 01/2006 (7), który będzie w sprzedaży od 21 grudnia. Sam zobaczysz.

Sorry jeżeli w poprzednim poście zadałem pytanie na które odp już padła, ale z tego co zauważyłem z przebiegu dyskusji powyższy terimn doytczy GR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym pismem był Świat Gier Komputerowcyh! Najlepsze recenzje, mnostwo konkursow, swietne felietony o grach! Niestety pismo nie uyrzymalo sie na rynku, w którym liczy się ile dodzą pelnych wersji gier do czasopisma(przykład CD-Action). Szkoda, naprawde fajna gazetka była - jedyna jaką kupowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 12:31, Borek-87 napisał:

Moim ulubionym pismem był Świat Gier Komputerowcyh! Najlepsze recenzje, mnostwo konkursow,
swietne felietony o grach! Niestety pismo nie uyrzymalo sie na rynku, w którym liczy się ile
dodzą pelnych wersji gier do czasopisma(przykład CD-Action). Szkoda, naprawde fajna gazetka
była - jedyna jaką kupowałem.

Nie liczy się ilość gier tylko jakość
CDA daje 3-4 gry a Play 5-6, a co jest bardziej popularne?
Poza tym ŚGK jeszcze istniej - co jakiś czas wydaje tematyczne edycje pisma a osttnio można kupić pakiet dwóch egzemplarzy w cenie jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 17:04, Mike L napisał:

> > > Nie wiem jaki to u ciebie jest "najnowszy numer", ale u mnie to grudniowy (6),
i
> na mojej
> > okładce
> > > napis jest :P
> >
> > Numer 01/2006 (7), który będzie w sprzedaży od 21 grudnia. Sam zobaczysz.
> To czemu smuggler jeszcze nie podał pełnych wersji, recenzji, zapowiedzi i takich tam?

A co ma Smuggler do GameRanking? Ludzie, przecież z Wichrunem rozmawiamy o GameRankingu....

Ludzie nie przyjmują do wiadomości że może byc jakieś inne pismo poza CDA :)
A do Twojej proroczej znajomości przyszłych okładek, to zwracam honor :) Mi się ten napis podobał, ale pewnie bez niego będzie bardziej ''marketingowo'' ;)
Pozdrawiam i Wesołych Świąt (i dużo bombek - ja wciąż szukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym jest uhmm.. było Secret Service - New S Service - Secret Service. Szkoda, że wewnętrzne wojny w redakcji spowodowały upadek pisma i szkoda, że odeszli w takim stylu, bez słowa pożegnania z czytelnikami. Po prostu zniknęli bez słowa. Pamiętam, że jako ich wierny czytelnik miałem im to za złe (i nadal mam :)). W każdym razie duzo osób z branży zbierało tam szlify :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu z Was zapewne nie pamięta "Secret Service" i "Top Secret". To były czasy. Teraz już nawet SS w wersji elektronicznej (bodaj "SS-NG") przestanie sie ukazywać (wczoraj przypadkiem wpadłem na stronkę zapaleńców którzy tworzyli tego zina i 35 numer jest pożegnalnym - ostatni numer "papierowego" SS''a też nosił chyba liczbę 35). Pamiętam SuperSupery, Przecieki, kilka postaci z redakcji, m.in. Martineza, Emila, komiks na tylnej okładce TS''a itd. (format tej gazyty był jakiś dziwny, niemal kwadratowy). Pozdrowienia dla fanów starego SS i TS (no i ludzi z redakcji tych gazet - na wypadek jakby ktoś z nich tu przypadkiem zajrzał;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 10:57, Bugi napisał:

Wielu z Was zapewne nie pamięta "Secret Service" i "Top Secret". To były czasy. Teraz już nawet
SS w wersji elektronicznej (bodaj "SS-NG") przestanie sie ukazywać (wczoraj przypadkiem wpadłem
na stronkę zapaleńców którzy tworzyli tego zina i 35 numer jest pożegnalnym - ostatni numer
"papierowego" SS''a też nosił chyba liczbę 35). Pamiętam SuperSupery, Przecieki, kilka postaci
z redakcji, m.in. Martineza, Emila, komiks na tylnej okładce TS''a itd. (format tej gazyty
był jakiś dziwny, niemal kwadratowy). Pozdrowienia dla fanów starego SS i TS (no i ludzi z
redakcji tych gazet - na wypadek jakby ktoś z nich tu przypadkiem zajrzał;).

Jeśli chodzi o SS to cały dodatek KGB był strzałem w dziesiątke , ja zaczynałem od Bajtka dopiero później ukazał sie TS później był jeszcze Gambler ale SS nikt nie pobił, z dzisiejszych najlepszy jest CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 11:00, Arclight napisał:

>ostatni numer "papierowego" SS''a też nosił chyba liczbę 35

A nie przypadkiem coś z granic 80 - 90?


96 chyba. musze zajrzeć do szafy :) I wiem, ze mam gdzieś 1 (słownie PIERWSZY :) ) numer TopSecret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czytam cdaction, ksgry, play ale jak chce se kupic jakąś gierkę to szukam opinii w necie bo w tych czasopismach to w każdym z nich są inne opinie na temat tej samej gry. tak więc wolę sięgnąć poardy samych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2005 o 11:02, spider88 napisał:

Jeśli chodzi o SS to cały dodatek KGB był strzałem w dziesiątke , ja zaczynałem od Bajtka dopiero
później ukazał sie TS później był jeszcze Gambler ale SS nikt nie pobił, z dzisiejszych najlepszy
jest CDA.



KGB wymiatał (z różnych określeń tej "wkładki" nadesłanych przez czytelników do redakcji SS''a zapamietałem szczególnie jedno: "Kolorowy Growy Biuletyn", choć kolorowy nie był).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2005 o 12:48, Bugi napisał:

KGB wymiatał (z różnych określeń tej "wkładki" nadesłanych przez czytelników do redakcji SS''a
zapamietałem szczególnie jedno: "Kolorowy Growy Biuletyn", choć kolorowy nie był).

Był złożony z trzech kolorów więc chyba można powiedzieć kolorowy :-)) (kremowy ,czarny i czerwony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Św. pamięci "Świat Gier Komputerowych" najlepsza gazeta jaką widziałem na rynku o tematyce gier.... niestety już odeszła i narazie kupuje gameranking by utrzymać sie na nowościach no i tam pracuje baRTes ze ŚGK . Zato CDA mi sie nie podoba ze względu na amatorskie podejście do teamtu, w ŚGK tego nie było.....pełny profesjonalizm, szkoda..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2005 o 13:27, spider88 napisał:

Był złożony z trzech kolorów więc chyba można powiedzieć kolorowy :-)) (kremowy ,czarny i
czerwony)


Cholera masz rację - czerwone byłlo chyba "KGB" ale kremowy? Może jak jadłeś przy lekturze to Ci coś kapło;) Na temat nowych gazet się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 15:05, Mike L napisał:

> [...] ze względu na amatorskie podejście do teamtu [...]

Tu mnie rozśmieszyłeś.

lol jakbyś chociaż czytał a nie tylko oglądał obrazki, to byś znalazł jak wiele razy redaktorzy CDA sami przyznają sie do tego że są amatorami i amatorsko do tego podchodzą, sam mam pare ich numerów. Oni się tym szczycili uwarzając to za ich największą zalete...... ale nie oczekuje że to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 18:18, Mike L napisał:

> > > [...] ze względu na amatorskie podejście do teamtu [...]
> >
> > Tu mnie rozśmieszyłeś.
> lol jakbyś chociaż czytał a nie tylko oglądał obrazki, to byś znalazł jak wiele razy redaktorzy

> CDA sami przyznają sie do tego że są amatorami i amatorsko do tego podchodzą, sam mam
pare
> ich numerów. Oni się tym szczycili uwarzając to za ich największą zalete...... ale nie
oczekuje
> że to zrozumiesz.

Och, jasne, panie "profesjonalisto", przecież ty czytasz pisma dla elyty. :/
(btw, świetny przykład - śgk - dobre sobie...]
Żegnam ozięble.

lol ale masz mały rozumek chłopczyku :D, po prostu nie lubie czytać opinii gości którzy grają w gierki od niedawna i traktują je jako TYLKO zabawę, to jest brak profesjonalizmu którego w ŚGK brakowało.Dlatego wolę właśnie ŚGK za podejście do sprawy.Jak zauważyłeś (albo i nie) nie użyłem tu słowa "elity", nie wiem, idz może do mamy to ci wytłumaczy co to słowo oznacza.......może........ nie żegnam cię wcale. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować