Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Ulubione pismo komputerowe

298 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2006 o 15:25, capral napisał:

> > CDA jest mega i nic więcej się nie liczy poza tym zbliża się nowa rocznica :-)
> > > > Właśnie teraz będzie urodzinowy numer :)
> Zapowiada się ciekawie...
Ciekawe jakie pełne gierki tam będą. Ja chciałbym rzeby dali przynajmniej Diablo2 lub Dom3


A nie lepiej Quake 4 albo Settlers 5? Bądź realistą, pewnie żadna z tych gier jeszcze długo nie trafi na cover jakiegoś pisma (szczególnie D2, bo mimo wieku wciąż świetnie się sprzedaje). A to, co byś chciał, to zapewne obchodzi redakcję mniej niż zeszłoroczny śnieg - wiele razy pisali, że dają to, co mogą (tzn. to, na co stać wydawcę, bo zapewne to on wykłada kasę na licencje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu gdy upadł Secret Service dla mnie też istnieje tylko Cd-Action.W tej chwili nie ma na rynku innego pisma które mogłoby mnie od niego odciągnąć.Jednak ma to swoje wady.Na razie CDA trzyma poziom,mają dobre teksty,dużą objętość i całkiem niezłe gry.Jednak boje się że CDA może podzielić los naszej ukochanej telekomunikacji polskiej,wiecie "brak konkurencji,ludzie i tak nas wybiorą więc możemy robić co nam się podoba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy istnieje jakieś "najlepsze" pismo. Wg mnie "cyber mycha" jest dla dzieci,"Click" dla kogoś kto nie lubi się przebijac przez duzo tekstów (np ja nie lubie) "CDA" dla kogoś kto ceni jak jest dużo do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA wymiata w kosmos (urodziny!). Resztę czasopism kupuję tylko dla gierek. Czyli raz na rok, jak się trafi coś czego CDA nie miało. Przykładowo Clicka raz kupiłem, bo był I-Ninja, które CDA opuściło specjalnie (fani wiedzą za co) i kupiłem młodszemu bratu.
A za największy crap uważam Play. Idą w ilość nie jakość ("SIEDEM PEŁNYCH WERSJI!")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 23:11, darkwind21 napisał:

"brak konkurencji,ludzie i tak nas wybiorą więc możemy robić co nam się podoba".


Brak konkurencji? Na rynku pism nie trzeba aż tak dużo jak na rynku usług telekomunikacyjnych, by wejść z nową firmą, więc konkurencja może wyrosnąć w każdej chwili. Pytanie tylko, czy zostanie dobrze przyjęta, czy tak jak Gamestar przed trzema laty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o pismo "growe" to zdecydowanie CDA - ''perelkowe'' teksty naprawde rzadza, mega recenzje wielkich tytulow to jest to! oprocz tego profesjonalizm, ale i "wejscie w plebs", nie odgradzanie sie od czytelnika! To jest to!
a co do komputerowego, ostatnio bardzo mnie zaciekawil PC format...i...tak juz zostalo ;) to znaczy kupuje go regularnie! slowniczek + zestawienia sprzetowe + profesjonalne teksty dostepne dla bardziej i mniej zaawansowanych + nowinki...mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idą w ilość nie jakość ("SIEDEM PEŁNYCH WERSJI!")
Cztery z nich wogóle nie nadają się do grania. Dwie można od biedy odpalić i da sie grać a jedna jest w miare dobra. Niestety tak już bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 23:22, vear napisał:

Brak konkurencji? Na rynku pism nie trzeba aż tak dużo jak na rynku usług telekomunikacyjnych,
by wejść z nową firmą, więc konkurencja może wyrosnąć w każdej chwili.



Tak tylko, że jak do tej pory ta nowa konkurencja dość szybko wypadała z obiegu.
W zasadzie jakby nie patrzeć tylko właśnie Gamestar zbliżał się do poziomu CDA i tak odpadł z wyścigu po klienta.Click jakoś nigdy ni przypadł mi do gustu i nie wiem jak to robi że nadal trzyma się na rynku.IO też dość szybko padło o ile dobrze pamiętam.Była też próba wskrzeszenia Top Secret(mogę się mylić co do nazwy) --padło zdaje się po 3 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

......CD-Action nawet Riddick nie podskoczy.....zawartość DVD9 wymiata....pozostałe maja podobny poziom....nie zgadzam się z tym ze w Play''u idą zawsze tylko na ilość dają też dobre gierki...np Syberia, Painkiller + dodatek, Runaway itd............CD-Action kupuje za całoksztalt, a Play''a tylko jak są dobre gierki....:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nie miałem CDA w łapkach...skoro urodzinowy numer to może się skuszę :) CDA to jedyne pismo komputerowe które czytałem od deski do deski, szczerze mówiąc to reklamy też mieli przeważnie fajne :P (tak 70% potrafiło mnie zainteresować :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 10:15, filipchudy napisał:

a według mnie Play wymiata przy playu cd action to dtętwiaki

PLAY nie ma w sobie nic godnego uwagi nawet gry ma ze sredniej polki wogole jest do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 10:15, filipchudy napisał:

a według mnie Play wymiata przy playu cd action to dtętwiaki

Jasne, a może jeszcze IO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cd Action rządzi- i nie dlatego to piszę, bo to moje widzimisię, tylko to fakt jest :) W tym czasopiśmie na prawdę jest co poczytać. I można czytać z przyjemnością, bo recenzje stoją na wysokim poziomie. No i baaardzo miły dodatek, jakim są płytki z pełnymi wersjami gier. Wszystko, czego potrzebujesz jest w nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jest ważne dla mnie jakie płyty dodają.np w komputer świat gry już kilka razy dawali ocenę 5/5 a w playu ani razu a według mnie np.jakiś tam arcanoic nie zasługujena 5/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu kupowałem kilka pism: ŚGK, SS, CDA; najbardziej mi się spodobało CDA i kupuję je do dnia dzisiejszego. Kiedyś wpało mi w ręce KS Gry moim zdanie to pismo jest bardzo słabe, ale cóż są gusta i guściki więc każdy znajdzie cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować