Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Co z nagrodami w konkursach?

28 postów w tym temacie

Jak w temacie...nie żebym się jakoś specjalnie domagał, ale napisaliście że "zostaną wysłane już w tym tygodniu!" (czyli zeszłym). Jak dotąd nic do mnie nie dotarło, a jestem czlowiekiem bardzo niecierpliwym :P
Modest-Vermin pisał gdzieś że klawiatura z AoE III też do niego nie doszła (!)
Więc co jest z nagrodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 17:22, Uther_Lightbringer napisał:

właśnie dlatego się martwię ;) jeśli wy wysłaliście-możliwe że paczka nie doszła z innych przyczyn....ale
może po prostu muszę być bardziej cierpliwy.


Poczekaj do piątku (pod warunkiem, że zostało wysłane priorytetem). Jak do tego czasu nie dojdzie, to możesz się zacząć martwić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 17:53, Karlak napisał:

Przecież byłem grzeczny w tym roku :)

A ja to myślisz nie??? ;)) Więc nie warto psioczyć na Pocztę, bo pracy mają sporo, a ja jeszcze się na nich nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:09, lurynowicz napisał:

> Przecież byłem grzeczny w tym roku :)
A ja to myślisz nie??? ;)) Więc nie warto psioczyć na Pocztę, bo pracy mają sporo, a ja jeszcze
się na nich nie zawiodłem.


Ale ty już wygrałeś i tylko na pocztę liczysz, a ja jeszcze w konkursie CDP nigdy nic nie wygrałem, więc licze, że może skruszę serce tej maszynie odpowiedzialnej za bombki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2005 o 18:13, Karlak napisał:


Ale ty już wygrałeś i tylko na pocztę liczysz, a ja jeszcze w konkursie CDP nigdy nic nie wygrałem,
więc licze, że może skruszę serce tej maszynie odpowiedzialnej za bombki :)

Kurde, źle mnie zrozumiałeś. Właśnie nic nie wygrałem i ubolewam nad tym, że byłem grzeczny w tym roku a tu guzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2005 o 18:32, Tomi_323 napisał:

Ja ja byłem niegrzeczny i wygrałem już dwa razy :))

Jak spotkam w tym roku św. Mikołaja to chyba skopię mu d... Wtedy na pewno mi coś da w podarku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że Poczta Polska ma dużo roboty nie znaczy, ze paczka ma iść choćby dzień dłużej niż ilość dni jaka jest "zakontraktowana". Tzn... Jeżeli CDP zapłaciło za paczki i paczki mają np.: iść 5 dni roboczych (nie mówię, ze tak jest) to jeżeli paczka przyjdzie po 6 znaczy jedynie tyle, ze Poczta Polska zerwała umowę (znaczy nie wywiązała się z zobowiązania jakie na siebie przyjeła biąrąc za to pieniądze). Pojawia się pytanie... kiedy dokładnie PP przyjęła od CDP paczki i jaką formą zostały wysłane bo (właśnie wszedłem na stronę poczty polskiej:

Przesyłki ekonomiczne - kategoria przesyłek doręczanych na terenie kraju do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania. Termin ten należy traktować jako graniczny - nie oznacza to, że przesyłki nie moga być doręczane do odbiorcy wcześniej. Przesyłkami ekonomicznymi mogą być: list zwykły lub polecony, kartka pocztowa, druk, paczka pocztowa zwykła, paczka pocztowa z podaną wartością, paczka pocztowa plus zwykła oraz paczka pocztowa plus z podaną wartością.

Przesyłki handlowe - kategoria przesyłek doręczanych do 7 dnia roboczego po dniu nadania. Przesyłkami handlowymi mogą być wyłącznie druki bezadresowe. W drodze umowy z nadawcą można ustalić również inny termin doręczenia druków bezadresowych.

Przesyłki priorytetowe - kategoria przesyłek przewożonych najszybszym środkiem transportu i mających pierwszeństwo w procesie opracowywania i doręczania przed przesyłkami ekonomicznymi. Przesyłki krajowe o nazwie Priorytet powinny zostać dostarczane następnego dnia roboczego po dniu nadania jeśli zostaną przez Państwa nadane do godziny:
- 17.00 na terenach miast wojewódzkich,
- 16.00 na terenach miast powiatowych,
- 15.00 w pozostałych miejscowościach (na poczcie).

Przesyłką priorytetową może być: list zwykły lub polecony, kartka pocztowa, druk, paczka pocztowa zwykła, paczka pocztowa z podaną wartością, paczka pocztowa plus zwykła oraz paczka pocztowa plus z podaną wartością.
Aby prawidłowo oznaczyć przesyłką priorytetową należy:
- zaadresować przesyłkę, podając właściwy kod pocztowy adresata,
- nakleić znaczek pocztowy o wartości odpowiedniej dla danej przesyłki lub opłacić przesyłkę w inny sposób,
- nakleić specjalną, bezpłatną nalepkę (dostępną w urzędach pocztowych) lub pismem odręcznym wyraźnie napisać wyraz "Priorytet".
W przypadku przesyłek nadawanych w ilościach masowych, istnieje możliwość oznaczenia ich napisem Priorytet lub cyfrą 1 za pomoca maszyn frankujących.


To są warunki jakie poczta proponuje w zależności od wybranego rodzaju usługi...
Pytania:
Czy się spóźniają?
Czy przyjdzie w tym tygodniu?
Czy zapłacą za spóźnienie?
Czy o czymś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:45, Podpułkownik napisał:

A co wygrałeś jeśli można wiedzieć ??


MP3 player`a :D
World of Warcraft`a

No i dlatego biorę udział w akcji ''''Prezent dla CDP'''' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:49, Tomi_323 napisał:

> A co wygrałeś jeśli można wiedzieć ??

MP3 player`a :D
World of Warcraft`a

No i dlatego biorę udział w akcji ''''Prezent dla CDP'''' :D

szczesciaz - ja od ponad trzech lat probuje i nic nie udalo mi sie wygrac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:52, Thor napisał:

szczesciaz - ja od ponad trzech lat probuje i nic nie udalo mi sie wygrac:(


Powiem Ci tak:

Jeżeli bierzesz udział w konkursach typu: Rozwiąż Krzyżówkę czy wyślij SmS`a to nie masz najmniejszych szans. Jeżeli zaś bierzesz udział w akcjach typu: ''''Stwórz coś i jak będzie dobre to dostaniesz prezent'''' To masz duże szanse...wystarczy dobrze się przyłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:54, Tomi_323 napisał:

Powiem Ci tak:

Jeżeli bierzesz udział w konkursach typu: Rozwiąż Krzyżówkę czy wyślij SmS`a to nie masz najmniejszych
szans. Jeżeli zaś bierzesz udział w akcjach typu: ''''Stwórz coś i jak będzie dobre to dostaniesz
prezent'''' To masz duże szanse...wystarczy dobrze się przyłożyć.

tylko w takich biore udzial i sie przykladam - mialem nawet kilka pochlebnych glosow od samych uzytkownikow - jednak sie nie udalo:P:( no coz, mam przynajmniej szczescie w milosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>( no coz, mam przynajmniej szczescie w milosci :D

To się ciesz... to jest ważniejsze niż wszystkie konkursy CDP (bez obrazy dla pracowników ;)

Mi zaś tego brak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować