Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NCsoft uruchamia "prawie" darmową grę online

68 postów w tym temacie

Gram od ok 3 miesięcy i to co mogę powiedzieć :
- grafika biedna (wymagania małe dzięki temu)
- grywalność przeciętna
- taki-sobie sieciowy klon diablo
a zalety ?
- darmowa
- darmowa
- darmowa

poważniej pisząc świetna pozycja dla kogoś kto się nie chce wciągać w abonament i potrzebuje pozycję gdzie bez stresu może pograć raz w tygodniu - ktoś wcześniej pisał ze WOW jest dla jednostki a l2 dla grupy - nie grałem w l2, w wow''a też niewiele ale znajomi którzy nałogowo zawalają sobie życie jednoznacznie (z opowiadań) stwierdzają że wow jest _przede_wszystkim_ dla grupy - a najlepiej od 70-siątego levelu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj kolejna gra MMO słabej jakości. Nie ma to jak Lineage ][ ;-) Są prywatne serwery, niektóre legalne za zgodą twórców gry np. DN (Dragon Network), gra się super, sporo polaków gra, miła atmosfera i według mnie najlepsza grafika z wszystkich gier MMO, no może prócz GW :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mowilem ze wow jest bardziej dla jednostki a l2 dla grupy fakt w WoW gra sie grupa po 10 -20 osob a ja mowie o gruuuupieee w l2 sa ciongle nawalanki po 100 osob w drużynie + Castle siege tam to dopiero osob jest + i oczywiscie Raid Bossy (pamientam jak w 400 osob w S gredach na 78lvl bilismy go 2h :P:P):P a w WoW jedynie Battlegroundy i ataki na miasta przeciwnych frakcji tam jest troche mniej osob choc tez duzo ale ogolnie nie ma tak bardzo rozwinietego systemu gildi

Wracajac do tematu to czekam na kod potwierdzajacy konto na playNC i czekam juz ponad godzine jak nie 2 i ni ma wiec pytanie do tych co graja czy tez tak dlugo czekaliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jastrząb6 - jeśli masz konto emailowe w o2, to sprawdź zakładkę "SPAM", bo właśnie tam ląduje liścik od playNC.

Co do samej gry - mi się podoba. Narzekacie na słabą grafikę? Jest lepsza niż w WoWie, wystarczy ustawić odpowiednio wysoką rozdzielczość i AA x 8. Oprócz tego masa przedmiotów, questów, potworków, ładna animacja walki - czego chcieć więcej? Noo, może opcji handlu między graczami i jakiegoś PvP, ale na to jeszcze przyjdzie czas. Polecam, warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zeby ten email byl w spamie ale niestety nie jest mam 2 konta na interi i jedno na onecie na zadnym zadengo emaila :[ a czkeam juz ponad 3h :[:[ a bym se pogral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie byłaby zła gdyby nie było tylu ograniczeń dla graczy którzy nie płacą głównie chodzi o itemy i dlatego nie bedą w to grać za to wszytkim polecam Cabal Online gra podobna też darmowa a gracze którzy płacą dostają tylko wiecej expa za trzepanie biednych potworków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:09, Rickert napisał:

Gra nie byłaby zła gdyby nie było tylu ograniczeń dla graczy którzy nie płacą głównie chodzi
o itemy i dlatego nie bedą w to grać za to wszytkim polecam Cabal Online gra podobna też darmowa
a gracze którzy płacą dostają tylko wiecej expa za trzepanie biednych potworków ;)


już sie nastawiłem , ale tu chyba tylo beta-test był darmowy :P :
http://www.cabalonline.com/guide/prices.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to będzie coś zdecydowanie więcej, ale sie przeliczyłem... Bezduszny klon Diablo i nic innego. Jak dla mnie kiszka przez duże K... Pograć co prawda mozna ale czy nie lepiej się gnąć po cos lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować