Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dla odmiany, coś dla pań

32 postów w tym temacie

Zaitsev

Gier tworzonych z myślą o kobietach jest mało. W sumie można by je zliczyć na palcach jednej dłoni: Simsy, Gotowe na wszystko, Singles. Jednak do tego kameralnego grona dołączy kolejny tytuł, który ma bić na głowę wszystkie pozostałe z tej niszy - Venus Redemption.

Przeczytaj cały tekst "Dla odmiany, coś dla pań " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gordon Rennie? Ten człowiek pisał także książki i opowiadania dziejące się w świecie Warhammera. Trochę dziwne, że zaangażował się w taki projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:31, -=grocal=- napisał:

Jezu, co za strach na wróble na tej fotce!

Bueheh to zdjęcie mnie rozwaliło xD Rozumiem, brak modelek, ale żeby od razu z ulicy brać... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak z budowa jakiegos wiekszego obiektu w Polsce, odrazu mowia o tym w wiadomosciach. Tu mamy podobna sytuacje, pare gier dla kobiet , a jak wychodzi nowa to odrazu o tym pisza i jest o tym glosno;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze mówiąc bardziej podobała mi się pani zamieszczona na obrazku niż sam artykuł:D

Ziomek masz gust;| ale mniejsza....I to ma przebić simsy?? <lol2> uwaga bo...I jeszcze przystosowane na 10-30 minut sesje?? Buahahahaha Boże dziękuję, że jestem facetem. W 30 minut to tak się można nagrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:54, gogowitczak napisał:

> Może w końcu jakaś odmiana od simsów dla kobiet?

a simsy nie sa dla kobiet? :P

Może źle się wyraziłem. ;P
Może kobiety będą miały jakąś alternatywę dla simsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie gry dla facetow? :)

Sa gry dla wszystkich i gry dla kobiet?:) A sie zapytuje gdzie taka dbalosc o mezczyzn :)...

No a tak na powaznie to wprowadzanie pojecia "gra dla kobiet" jest troche smieszne... Moja dziewczyna przykladowo jest wielka fanka serii Diablo, zagrywa sie w strzelanki... a Simsy odpali raz na rok, zbuduje dom (artystyczna dusza :P) i odinstaluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A "Mody na sukces" nie chcą zegranizować?
A tak na serio - nie wiem co na to panie,ale większość z nich jak znam życie tak samo jak olewa simsy tak samo oleje to i wróci do mordowania w Kłejku albo zdobywania itemków, złota i wykonywania questów w GW ;]
Oczywiście ja sie nie znam i mój głosu tu sie dość mało liczy ale mówie jakie jest moje zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie będzie w tej grze strzelania i pościgów?? co to za gra bez strzelania i pościgów?? chyba RPG. ale to nie będzie RPG. a innych gier nie trawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News właściwie... sam nie wiem. Dziewczyny grają też w co chcą nie tylko w Simsy czy tym podobne.
Zaś zdjęcie w newsie pierwsza klasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować