Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dla odmiany, coś dla pań

32 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2007 o 15:03, ko?nik napisał:

> > Może w końcu jakaś odmiana od simsów dla kobiet?
>
> a simsy nie sa dla kobiet? :P
Może źle się wyraziłem. ;P
Może kobiety będą miały jakąś alternatywę dla simsów.


chyba ze tak ;] Chociaz bo ja wiem czy Je zainteresuje cokolwiek innego xD

Wybro jak na razie jest prosty - albo Simsy albo strzelanki (jak Frag Dolls) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:59, tarar napisał:

> Szczerze mówiąc bardziej podobała mi się pani zamieszczona na obrazku niż sam artykuł:D

Ziomek masz gust;| ale mniejsza....I to ma przebić simsy?? <lol2> uwaga bo...I jeszcze
przystosowane na 10-30 minut sesje?? Buahahahaha Boże dziękuję, że jestem facetem. W 30 minut
to tak się można nagrac..


no moze tobie to zeby sobie pograc to trzeba >2h, ale Panie raczej preferuja krótsze rozgrywki (oczka bola jak nieprzyzwyczajone) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:23, mroczny mrok napisał:

Szczerze mówiąc bardziej podobała mi się pani zamieszczona na obrazku niż sam artykuł:D


Yhhh, ponoć o gustach się nie dyskutuje, jednak wielka trollica z końskim uśmiechem i podkrążonymi oczami, do tego pokazana przez fotografa w sposób uniemożliwiający podziwianie (wątpliwych?) wdzięków to chyba nie jest szczyt marzeń każdego gracza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dubla - to jeszcze uzupełnienie do powyższego: chyba, że wypowiedź tamta miała być obrazą dla piszącego artykuł;) Skoro ta pani podoba się bardziej niż artykuł, to no cóż... biedne CDP musi się bardziej starać przy pisaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego to nie wymyślą .... ale sądzę żę to będzie niewypał. Kobiety (dorosłe, kompami się nie interesują, wołą poczytać ploteczki gwiazdach. Dobra żart, ale gry komputerowe to nie jest coś dla pań, bo to je nie interesuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:27, Irc100 napisał:

Ostatnio widziałem dziewczynę w Counter-Strike 1.6. Wiem na 100% bo mówiła przez mikrofon :D

A okaże się, że to tylko chłopiec, który jeszcze nie miał mutacji i jego głos przypominał kobiecy... Wiesz ile ja się na coś takiego nabrałem? Kiedyś dzwonił kolega mojego brata, a ja do niego "Przepraszam panią, to pomyłka", ciekawe jak się musiał wtedy poczuć... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:34, Noxbi napisał:

> Ostatnio widziałem dziewczynę w Counter-Strike 1.6. Wiem na 100% bo mówiła przez mikrofon
:D
A okaże się, że to tylko chłopiec, który jeszcze nie miał mutacji i jego głos przypominał kobiecy...
Wiesz ile ja się na coś takiego nabrałem? Kiedyś dzwonił kolega mojego brata, a ja do niego
"Przepraszam panią, to pomyłka", ciekawe jak się musiał wtedy poczuć... ;P


Sorki ale wiem to na 100 % bo miała nick " Agnieszka" i miała głos jak 20 latka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować