Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spider-Man 3 zdominował Wyspy

24 postów w tym temacie

" Człowiek-Pająk stanowi swego rodzaju ewenement. Mimo tego, że gra nie zdobywa najwyższych ocen w branżowych serwisach i czasopismach, czwarty tydzień utrzymuje się na pierwszym miejscu listy sprzedaży na Wyspach Brytyjskich. "
A większość gier od EA, które się różnią numerkami?. To nie jest ewenement, tylko gusta graczy, których niestety trochę myślenia, jeśli nie zabija, to przynajmniej powoduje duży ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio recenzowali Spider-Man''a 3 w Review Territory i z tego co tam widziałem, to gra jest na prawdę bardzo dobra. Z chęcią sam bym zagrał. Kto jest w ogóle polskim wydawcą tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie czego sie tak wysoko uklasowała ta gra bo film jest poprostu git ,a gra ssami wiecie kazdy by chciał zagrac w to co widział w kinie i mu sie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W empiku kosztuje 69,90 kupiłbym i zagrał z chęcią ale cóż mam Radeona 9250 1,4 PS a wymaga chyba GF7600GS i PS 3.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ciagle podajecie co sie dzieje na wyspach?:P Ja np nie lubie gier na bazie filmow ;-p wole jak jest odwrotnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 17:34, Word up napisał:

Hmm czyżby to oznaczało, że kolejna część przygód pająka będzie miała miejsce w Wielkiej Brytanii:P?

Ale tak na poważnie to czemu nie?? Wyobraź sobie jak on się wspina na Big Ben!! hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować