Zaloguj się, aby obserwować  
Inki

Star Wars: The Force Unleashed Temat Ogólny

41 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2008 o 18:09, StroggMan napisał:

Wie ktoś może kiedy ma wyjść demko SW: FU? Bo miało wyjść dzisiaj i nie wyyszło...


Już jest dostępne, pewnie każdy o tym wie, właśnie zassałem i przeszedłem, mało jest do pobawienia DMM, niezły bajer z otwieraniem drzwi, przesuwaniem zamków itp. Jedyny minus to to, że nie da się ciąć przeciwników w pół :> Bo od kiedy żołnierz wytrzymuje 4-5 ciosów mieczem świetlnym!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeynajmniej jest jakiś poziom trudności, tak byś narzekał, że tylko latasz i rozcinasz wszystkich na pół...

Co do samego tematu to musze przyznać że jestem załamany, bo miałem nadzięję na pogranie w jakiejś wysokiej rozdzielczości na swoim PC, tymczasem pogram na ekranie PSP w nieco gorszą wersję niż ta next-gen. Ale mówi się trudno a fanem Star Wars jest się wiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 22:26, bercik112 napisał:

a ja chcialem pobrac demko z playstation store ale tam go nie ma?? Gdzie go znajde


jeśli jesteś zarejestrowany na polskim PSN to nie było i pewnie nie będzie, ale na UK jest dostępna chyba, że już pokasowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
czy któryś z forumowiczów nabył już oficjalnie u nas TFU?
pytam się, bo ja ostatnio chciałem kupić gdy tu się nagle okazuje, że na gramie produkt nie dostępny, w empiku prowadzą przedsprzedaż, a polska premiera przecież była wczoraj o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 14:36, Baciai napisał:

czy któryś z forumowiczów nabył już oficjalnie u nas TFU?

"Oficjalnie"?
Ja kupiłem wraz z premierą europejską - takie samo wydanie jak wydanie polskie, które miało premierę wczoraj...
A co ważniejsze - taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 16:45, balduran2 napisał:

> czy któryś z forumowiczów nabył już oficjalnie u nas TFU?
"Oficjalnie"?
Ja kupiłem wraz z premierą europejską - takie samo wydanie jak wydanie polskie, które
miało premierę wczoraj...
A co ważniejsze - taniej.


Napisz jak wrażenia bo słyszałem, że jest kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 19:30, Pablor napisał:

Napisz jak wrażenia bo słyszałem, że jest kiepska.

Wbrew pierwszym recenzjom i ocenom, gra jest naprawdę dobra.

Ciekawa fabuła, niezła grafika, genialna fizyka.
Duże możliwości używania Mocy - czegoś takiego jeszcze nie było.
Fajnie się walczy mieczem - przeróżne kombosy, także w połączeniu z Mocą.
Po prostu czuje się w tej grze klimat SW.

Oczywiście gra nie jest idealna - najwięcej traci przez brak możliwości przecinania przeciwników - chociaż, można powiedzieć że nie do końca jest to złe - gdyż takie przecinanie całkowicie zmieniło by walki - możliwe, że na gorsze.

Tak czy siak - gra na pewno nie jest kiepska - wystarczy spojrzeć na wyniki sprzedaży: 1,5 miliona kopii w 5 dni od premiery.

Przy okazji - wie ktoś może, ile obecnie już zostało sprzedanych egzemplarzy, lub gdzie można takie wyniki sprawdzić? Potrzebuję takich informacji do prelekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 19:48, balduran2 napisał:

> Napisz jak wrażenia bo słyszałem, że jest kiepska.
Wbrew pierwszym recenzjom i ocenom, gra jest naprawdę dobra.

Ciekawa fabuła, niezła grafika, genialna fizyka.
Duże możliwości używania Mocy - czegoś takiego jeszcze nie było.
Fajnie się walczy mieczem - przeróżne kombosy, także w połączeniu z Mocą.
Po prostu czuje się w tej grze klimat SW.

Oczywiście gra nie jest idealna - najwięcej traci przez brak możliwości przecinania przeciwników
- chociaż, można powiedzieć że nie do końca jest to złe - gdyż takie przecinanie całkowicie
zmieniło by walki - możliwe, że na gorsze.

Tak czy siak - gra na pewno nie jest kiepska - wystarczy spojrzeć na wyniki sprzedaży:
1,5 miliona kopii w 5 dni od premiery.

Przy okazji - wie ktoś może, ile obecnie już zostało sprzedanych egzemplarzy, lub gdzie
można takie wyniki sprawdzić? Potrzebuję takich informacji do prelekcji...


No tak, ale sprzedaż ilościowa nie gwarantuje jakości, tym bardziej że mówimy o 5 dniach. Poczekam na recki w prasie, bo super gierek w najbliższym czasie nie bedzie brakowało i szkoda kasy na "taką sobie" grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że gra zrobiłaby się dość krwawa, gdyby z każdego przeciwnika zostawały tylko 2 części...
A co do reszty to masz rację. Takie właśnie jest TFU. Mamy masę możliwości, a tak, w jedi academy, czy jedi outcast były tylko PPM,LPM i cała filozofia "mocy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:12, Natchan napisał:

Podejrzewam, że gra zrobiłaby się dość krwawa, gdyby z każdego przeciwnika zostawały tylko 2 części...

Bardzo możliwe...
Prawdopodobnie, brak możliwości przecinania przeciwników jest podyktowany zmniejszeniem brutalności gry - a co z tym idzie zmniejszeniem ograniczeń wiekowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 23:12, balduran2 napisał:

Bardzo możliwe...
Prawdopodobnie, brak możliwości przecinania przeciwników jest podyktowany zmniejszeniem
brutalności gry - a co z tym idzie zmniejszeniem ograniczeń wiekowych.


Dwa lata tylko i wyłącznie dla większego realizmu i satysfakcji z cięcia na kawałeczki przeciwników? Właściwie nie wiem niby czemu miała by być krew, skoro to miecz świetlny, wielka wiązka energii jeżeli poprawnie rozumuję, a energia to też temperatura, na tyle wysoka by od razu zasklepić rany, choć to pewnie tylko moja wyobraźnia, nie wiem co by zmieniło to przecinanie na pół przeciwników, skoro nie ma krwi. Chociaż ja tam nie rozumie jak te ograniczenia są przyznawane Oo. A i tak dużo by nie stracili na tych 2 latach, a i tak nikt na to nie zwraca uwagi, a nawet jeśli to mama kupi i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby ktoś mi napisać co trze ba zrobić w wersji na PS3 w momencie kiedy nadlatują myśliwce i trzeba je strącićnastępnie gripem przechylić niszczyciel bo gdy niszczę wszystkie małe statki a następnie już strącam niszczyciel znowu nadlatują myśliwce i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ekspresowo potrzebuję rady i pomocy!
Kupiłem SW:FU na PSP w Empiku za 69,90, gram dobrą godzinę, niby wszystko ok, ale:
1) podczas "filmików" dosłownie tylko kilka wyrazów miało lektora a reszta to tylko muza w tle i ruszające się głuche usta :P
2) w żaden sposób nie mogę zapisać gry, tzn. nie widzę żadnych Save-pointów jak np. w God of War, a jak zapisuję w menu normalnie "Save game" wychodzę z gry, wracam i wczytuję to wraca do początku danego etapu tylko.
Czy ktoś miał takie same problemy? Acha, to też może się jakoś z tym shitem wiązać: otwieram pudełko, a płytka UMD nie miała jak każda inna w tym białym kółku na środku napisane "UMD". Mam nadzieję że zrozumiecie wszystko w tym chaosie pytań:)
Z góry DZIĘKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość pobranie dodatkowych 3 misji do gry jak nie mam neta podłączonego do xboxa 360 ???Jeśli tak to proszę o odpowiedź.
Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 17:01, Mroczny78 napisał:

czy mógłby ktoś mi napisać co trze ba zrobić w wersji na PS3 w momencie kiedy nadlatują
myśliwce i trzeba je strącićnastępnie gripem przechylić niszczyciel bo gdy niszczę wszystkie
małe statki a następnie już strącam niszczyciel znowu nadlatują myśliwce i tak w kółko...

Musisz go po prostu ściągać na ziemię kilka razy aż pojawi się animacja.
Zniszcz te statki ,a następnie ściągaj go na ziemię. Za jednym zamachem nie uda się go ściągnąć na ziemię , więc będzie musiał powtarzać tą kombinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować