Zaloguj się, aby obserwować  
GaJdAtOr

Jakie byście chcieli konkursy na GRAM.PL

158 postów w tym temacie

Ja nym z chęcią wziął udział w jakimś trudnym konkursie tematycznym, w którym laureaci będą losowani a nie wybierani według subiektywnych ocen. Tak jest najlepiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na stworzenie fabuły do gry. W każdej kategorii czyli: RPG, RTS, FPP itp. Za najciekawszą prace z każdej kategorii oczywiście jakaś dobra gra :P I ewentualnie nagrody pocieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 19:39, Modest-Vermin napisał:

Może na stworzenie fabuły do gry. W każdej kategorii czyli: RPG, RTS, FPP itp. Za najciekawszą
prace z każdej kategorii oczywiście jakaś dobra gra :P I ewentualnie nagrody pocieszenia.



No to teraz to żeś dowalił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 19:39, Modest-Vermin napisał:

Może na stworzenie fabuły do gry. W każdej kategorii czyli: RPG, RTS, FPP itp. Za najciekawszą
prace z każdej kategorii oczywiście jakaś dobra gra :P I ewentualnie nagrody pocieszenia.

Jeśli to miałyby być tylko założenia, to w to wchodzę.

Ale jeśli miałby powstać normalny scenariusz to mnie nie strasz - nie jeden widziałem na oczy i nie raz już mi wypadły jak starałem się przez niego rozczytać ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat podjęliście :] Ciężki chyba w szczególności dla CDP, bo to oni siedzą i się pewnie mocno głowią nad tym co by tu wymyślić :D Wbrew pozorom nie jest to przecież takie proste zadowolić jak największą liczbę użytkowników jakimś w miarę sprawiedliwym konkursem.
Według mnie jedną z najlepszych form konkursów jest zrobienie czegoś samemu. Chodzi mi np. o ostatni konkurs mikołajkowy. Nie był jakoś szczególnie wymagający i trudny. Żeby stanąć przed szansą wygranej trzeba było tylko trochę chęci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś literackiego... jakiś wierszyk, felietonik... hasełko chociaż :)
albo najśmieszniejsza przeróbka tytułu gry...
Albo jakiś na temat wiedzy o grach... na przykład 20 trudnych pytań z kilku gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja powiem czego bym nie chciał: żadnych powalonych konkursów polegających na szybkości odpowiedzenia na jakieś pytanie czy takiego durnego poszukiwana małej cholernej bombeczki, jeśli już coś szukamy, to może jakaś podpowiedź? Nie wiem np. bombka jest w jakims zamknietym topicu o Guild Wars to rzucacie tekścik że wojna gildii to już zamknięta sprawa i zaczyna sie zabawa. Już wole takie konkursy nawet jesli chodzi tu o szybkość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>> Może konkurs na np. komiks zrobiony ze screenshotów z jakiejś gry po dodaniu chmurek?

Swego czasu pamiętam, że Świat Gier Komputerowych urządzał dokładnie identyczny konkurs:). Redakcja taki komiks nazywała fotoGRAMem (który zresztą w pewnym momencie zaczął ukazywać się regularnie aż do końca) i przyznawała ładne nagrody dla zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkursy w ktorych kazdy ma takie same szanse na wygranie np. wymyslenie jakiegos hasla (kiedys byl taki swietny konkurs SWAT) i by nagrodami byly gry ew, czapki czy koszulki ale nie wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować