Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testy wersji beta gry World in Conflict czas zacząć!

122 postów w tym temacie

gram.pl

Miło nam poinformować, że start beta testów gry World in Conflict nastąpi nie 1 czerwca, jak wcześniej zapowiadał wydawca, ale już dziś! Dokładnie o godzinie 19:00 zostały uruchomione serwery, na których zmagania prowadzić będą właściciele specjalnych, rozprowadzanych wcześniej, kluczy.

Przeczytaj cały tekst "Testy wersji beta gry World in Conflict czas zacząć!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wole poczekac na starcrafta 2 ;) a WiC poogladac sobie na trailerkach i ingame video :P

mam nadzieje ze gramowicze posiadacze bety podziela sie z nami obrazkami i filmikami z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe są wymagania WiC, których nigdzie nie znalazłem ;/. Poza tym mam nadzieję, że nikt nie zawiedzie się na tej grze (czego oczywiście wszystkim życzę :). RTS wszech czasów nadchodzi (?). Oby.
cy4 1n g4//3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na noc albo i na dwie.Ale i tak ciągnie lepiej niż kiedyś. 120KB/s a kiedyś 15KB/s Giera zapowiada się masakryczna szczególnie przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, do kiedy sa te betatesty? Teraz pod koniec roku szkolnego tak nie za bardzo jest czas, a szkodda tracic by cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 20:50, kLaUZeR90 napisał:

> Jakoś dziwnie szybki ten wasz serwer, a klient miał być przecież od niedzieli :(:(


wskażcie dokładnie linka


Jeśli jesteś jednym z tych 499 to linka dostałeś na maila, więc chyba nie ma potrzeby podawania go, bo jak nie masz klucza to i tak nie zagrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh! Ja miałem takie szczęście że wygrałem na jednej ze stron kod do wersji beta. W mailu oprócz owego numeru przekierowane mnie tutaj, abym udźwignął klienta. Niestety jak się okazało mój komp nie udźwignie gry :( . Dlatego postanowiłem sprzedać kod na Allegro -> //Reklamy? Nie dziekuje - m// . Dużo za to cudo nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ludziska:P
Mam do oddania klucz do bety, jak ktos chce to pisac na gg!
Wiem ze napewno ta gra mi nie pojdzie to przynajmniej ktos inny zagra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować