Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testy wersji beta gry World in Conflict czas zacząć!

122 postów w tym temacie

Ej, dostalem juz dawno temu klucz do bety, ale zadnego emaila z tym, skad mam sciagnac klienta juz nie otrzymalem! Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... dostałem przed chwilą od gram.pl maila z informacją z skąd można pobrać klienta gry, tymczasem nie dostałem od nich klucza do bety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila - trzeba by zacząć ściągać.
Na moim łączy (512kb/s) zajmie to 6-9 godzin - pewnie na noc zostawię i jutro zacznę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jeszcze do postów o samej grze daleko.
Dlatego proponowałbym już teraz się trochę zorganizować. Nie każdy w końcu na znajomego czy kolegę, którym mógłby zagrać. Można stworzyć kilka zespołów. Czekam na propozycje i komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś u mnie jest nie tak bo jak widzę niektórzy już dostali maila z informacją skąd można ściągnąć klienta a ja jak do tej pory nic nie dostałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznieee, mam transfer 19 KB/s. W tym tempie ściągnie mi się... jutro. A niby łącze 1MB. Może jak włącze jutro rano, to będzie szło szybciej. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sie pare osob z ekipy gram.pl na mnie obrazilo przez akcje z tym klientem, bo mial byc spokojnie od jutra udostepniony a ja krzyczalem ze musi byc dzisiaj koniecznie, bo na WP i Onecie juz rozsylaja. Napiszcie do nich zeby mi wybaczyli i ze warto bylo!

Jezeli ktos nie dostal linka do klienta to mailujcie do mnie na kamil.ruszkowski(at)gmail.com i bede pomagal jakos do polnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila i pisze tam, ze klucz dostałem w poprzednim mailu, wszystko fajnie tylko, ze ja nie dostałem maila z kodem ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety biorąc pod uwagę ostatnio to, że mój internet chodzi tragicznie i to, że podpinanie laptopa pod internet nie należy do najwygodniejszych rzeczy postanowiłem nie brać udziału w testach. Jeśli ktoś chce to mogę ustąpić mu miejsca i przesłać mu kod oraz link do pobrania klienta. (o ile tak można) Jakby co to piszcie na maila. (podany na gramsajcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna, mozna, w koncu chodzi o to zeby to testowac :)

Kaman wysylac do mnie info jak ktos ma problem - siedze i pomagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zachete cytat z forum battlefieldowcow:

"Pograłem troche dłużej i widze to tak... jak dla mnie zaj**** ;] wyobraźcie sobie BF2 jako RTSa, cały czas sie coś dzieje, walki o punkty kontrolne, naprawde jak tego nie spieprzą zapowiada sie dobry dynamiczny RTS Laughing Jak już troche ludzi pozasysa to można będzie coś pograć razem z ludzmi z bf.pl Wink
PS. I by wygrać trzeba faktycznie współpracować z ludzmi ze swojego teamu, nie ściemniali z tym."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować