Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testy wersji beta gry World in Conflict czas zacząć!

122 postów w tym temacie

Ludzie, bez jaj. Najpierw się na chama pchacie po kody, a potem nie ściągacie klientów i nie gracie. Jak macie za słabe kompy to czemu nie sprawdzacie wcześniej wymagań? Jeżeli ma ktoś jeszcze keycode, a wie że nie będzie ściągał i używał to proszę o kontakt: GG 7570800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze klucz do bety. Ale gratuluję udanej inicjatywy ross- (udało się pomimo obrażonej redakcji :) ). Niektórzy (tak jak ja) mają strasznie słabe łącze (zwłaszcza że zaraz do internetu wchodzi reszta rodziny na osbnych kompach :) ). Ściąganie zakończyłem 10 min. temu (rozpocząłem o 20.00).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i szlag to trafil.... :-/
blad i sciagam od nowa...

a tak na boku jakim programem sciagacie - mowie do tych ktorym sie wszystko rozpakowuje zawsze...
ja mam FlashGeta i to juz ktorys raz z rzedu mi sie nie chce rozpakowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 09:00, AdrianS napisał:

Kocis1524 i dark raziel - bardzo was prosze o klucz. Moj numer GG : 1381783


A kto powiedział że oddaje komuś klucz. Klient juz się ściąga. Jak przyjde ze szkoły to zobacze jak będzie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz - jezeli ktos ma problem z kluczem albo sciaganiem klienta, napiszcie do mnie na wyzej podany adres a na 99% pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 10:55, roos- napisał:

Jeszcze raz - jezeli ktos ma problem z kluczem albo sciaganiem klienta, napiszcie do mnie na
wyzej podany adres a na 99% pomoge.


sciaganiem klienta ?
znaczy co mnie tez to dotyczy czy tylko tych ktorzy nie moga sciagnac poniewaz linka nie dostali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave
Sciągneło mi sie w niecałe 4h , szlo na maxa. Gierka jest wypasiona , grałem prawie do 6 rano.Ale wymagania to ma niezłe , na szczęście moglem pograć na medium a i tak wygląda super. Najlepsza jest atomówka :))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

License date has expired.
Please contact the software provider to update the software or extend the license

co do licha...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce klucz może napisać na michalporaj@gmail.com. Niestety mam za słaby komputer do testowania i klucz mogę podać pierwszej osobie, która się do mnie zgłosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:13, pisz napisał:

License date has expired.
Please contact the software provider to update the software or extend the license

co do licha...?


To znaczy, że kiedy instalowałeś grę to miałeś ustawioną złą datę.
Gra działa od 4 maja do 19 czerwca 2007.
To paskudne zabezpieczenie gdzieś sobie zapisuje jaka była najstarsza data na komputerze, więc jak teraz przestawisz to nic nie da. Musiałbyś skasować / zmienić wpisy, które tego dotyczą. Niby proste, tylko nie wiem gdzie są te wpisy, jak się tego nie dowiesz to raczej nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować