Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testy wersji beta gry World in Conflict czas zacząć!

122 postów w tym temacie

Closed MP Beta Minimum requirements
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

OS: Windows® XP, Vista® (32-bit)
CPU: Single-core 2.5 Ghz or faster (2.8 Ghz for Vista)
CPU: Dual-core Any Intel® or AMD®
Graphics: 128 MB video RAM, DirectX 9.0c compatible (GeForce® 4 MX, Radeon® 8500, 9200 not supported)
RAM: 1 GB (1.5 GB for Vista®)
2.0 GB available hard drive space
Internet connection - Cable/DSL
DirectX® 9.0c

Please note that this is a very early work-in-progress build of World in Conflict. It is not yet optimized
and the minimum system requirements will be decreased considerably in the final version of the game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem meila w którym nie ma linku do ściągniecia klienta World In Conflict :(

Pisze mi tylko :

Testy wersji beta gry World in Conflict czas zacząć !

Skąd można ściągnąć klienta ?

Nivy miał być podany link w meilu :

"O szczegółach dotyczących sposobu zdobycia tego pliku wszystkie zainteresowane osoby zostaną poinformowane drogą mailową."

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila że szczęściarz jestem bo mogę se ściągnąc betę i że klucz też dostałem wcześniej ale...niestety ni ma:( !!Może mi ktoś podesłac jak nie będzie używał albo niech ktoś kto się tym zajmuje wyśle mi na maila.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY! kamil.ruszkowsk@gmail.com to jest mail tego pana co pomaga w sprawie kluczy? Wysłałem na ten adres maila i pisze że nie dostarczony bo zły adres.Mam problem bo w mailu gdzie był klucz dostępu treść znikła!?Chciałbym o jeszcze inny klucz; proszę wysłać na adres diablo50@vp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE I PANIE zróbcie prezent i przyślijcie dziś te klucze bo bym se pograł
staniur2@wp.pl to mój mail
proszę
PROSZĘ
proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:49, roos- napisał:

A maila do mnie wyslac nie laska? :D Przeciez mowilem ze pomagam na wszystkie problemy :D


pomocy nie mam linka do pobrania gry klucz posiadam onet nawalił
prosze o lin ka do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziel tragedia żeby można było grac bez żadnych problemów to chyba trzeba mieć ze 2Gb ram i min 640Mb na grafie. Ja mam 1GB i 256Mb na grafie i na medium detalach mieli strasznie a po 5 min grania wywala sie z gry bo zjadło cala pamięć na grafie AGGRRHHH !!! Ajajaj i trzeba grac z teksturani na low żeby nie wywalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co będzie z tymi beta-wersjami gier gdy już gra wyjdzie tak oficjalnie? Dostaniemy jakieś pacze i będziemy mieli, czy trzeba będzie się pofatygować do sklepu bo bety wygasną za parę tygodni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na medium to ta gra szczerze mówiąc wygląda jakby sprzed 4 lat. O graniu na low już się w ogóle nie wypowiadam;P
Company of Heroes chodziło o wiele lepiej od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hi. mam pytanko. czy da sie to sciagac jakims programem do ftp? ze jak np zerwie mi neta to moge dalej sciagac, bo programiki takie nie zawsze dzialaja. a najlepiej jakby to udostepnic za pomoca torrenta. bylo by bosko.
moim zdaniem cd projekt powinien takie cos wprowadzic, jak cos wychodzi to udostepniac to przez torrenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok już sobie poradziłem :)

gra się bardzo fajnie, taki battlefield odgórnie - bugów oczywiście troche jest, szczególnie jeśli chodzi o kolizję przedmiotów
działa bardzo płynnie na P2.8, 1,5 GB ram i GF5700U i grafika wcale tak w oczy nie kole :)

na razie staram się jeszcze zrozumieć jak to działa, ale powoli zaczynam kumać... szykuje się fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kodu ni ma dalej :(
puk puk spicie tam????
pewnie listownie wyslaliscie.....
a tak na serio to jeszcze raz prosze o kodzik do giery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie złamię regulaminu za bardzo jeśli powiem że gra jest mórowanym hitem i nowym kierunkiem w grach RTS (jak ja to nazwałem RTSd - "d" jak "dynamic") ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oswieci mnie ktos czemu nie moge gry odpalic???po instalacji jest lipa!!!nic sie nie dzieje
kod bledu to 0xc0000005 dzialo sie to na viscie 64bit i teraz na xp32bit
sprzet: C2D E4400 2gb ramu ATI 1950pro 512mb
najnowsze stery i wsio luzik tylko ta giera tak ma :(
pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągałem to demo prawie cały dzień, a ono mi na wstępie:
"A required security module cannot be activated.
This program cannot be executed (7001)."
Dodam tylko, że w systemie mam sterowniki Starforca i im jakoś nic nie przeszkadza w odpalaniu gier.
Programów emulujących brak, uprawnienia administratorskie są... nienawidze durnych zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować