Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testy wersji beta gry World in Conflict czas zacząć!

122 postów w tym temacie

Heh, podlaczylem sie elegancko, zaczalem grac dolaczywszy sie do meczu 2 vs 2... i po jakichs 3 sekundach przegralem :-) Gra powinna jakos wykrywac, ze mecz ma sie ku koncowi... choc pewnie to niemozliwe, bo los sie zawsze moze odwrocic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 09:13, BigFish napisał:

Heh, a mnie interesuje, czemu nie mogę wyszukać serverów żadnych :P


Wyłącz firewalla jeśli takowego masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:20, FreakyBeaver napisał:

Jezeli ktos sie zakwalifikowal i gra mu z jakichs powodow nie dziala, bede wdzieczny za kontakt

mój mail

withotthename@gmail.com

chcialem wyslac ale nie moge z wp caly czas blad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pograłem sobie dzisiaj ze 3 godzinki i bardzo przyzwoicie. Czasami nieźle laguje, ale powinni to wkrótce naprawić - dzisiaj już pierwszy patch wyszedł.
Jednak chyba cała przyjemność jest w graniu ze znajomymi czy w klanie. Nie tworzy się taki burd.. bezład :P
Przydała by się lepsza komunikacja, jeśli ktoś potrzebuje naprawy albo artylerie czy cluster bomb np. na B4.

No i to co na forum bety ludzie piszą - lotnictwo ma zbytnią przewagę a i ciągłe bombardowanie z czasem męczy... ale w końcu to beta i na wyważanie mają jeszcze sporo czasu, gorzej jest z wywalaniem się gry

a tu skutki bomby atomowej w 800x600 na jakiej gram.... nieźle zacina wtedy ale efekt powala :)

20070601160122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest super. Na pewno ją kupie gdy tylko wyjdzie. Szkoda że są tylko dwie plansze do grania w becie. Wszystkie animacje wybuchów i strzałów są niesamowite. Gra wygląda przeciętnie na najniższych detalach ale już na średnich naprawdę cieszy oko. Polecam ją kupić wszystkim fanom RTS-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka powala, jak na razie zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Takich efektów graficznych i takiej akcji nie widziałem jeszcze w żadnym rtsie. Mam tylko pewien problem, co jakiś czas gra traci kontakt z serwerem na kilka sekund lub rozłącza. Macie też coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 12:38, Iloveavril napisał:

Gierka powala, jak na razie zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Takich efektów graficznych
i takiej akcji nie widziałem jeszcze w żadnym rtsie. Mam tylko pewien problem, co jakiś czas
gra traci kontakt z serwerem na kilka sekund lub rozłącza. Macie też coś takiego?


zdarzało się, chociaż dzisiaj nie miałem... no i lagów już nawet nie mam, więc naprawiają

cóż, powoli mi się nudzą te same plansze i bombardowania cały czas, tym bardziej jak większość bawi się artylerią i często nic nie robi poza tym

20070602135520

20070602135534

20070602135605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie kur**! po h** mi taka rejestracja jak nawet klucza mi nie mogą wysłać a tamten mail z kluczem sie spie***** i jest pusty. DZIĘKUJE KUR** BARDZO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, klucz się marnuje, bo gra się wywala tuż po włączeniu.
Pisać na bobo.bobo(at)wp.pl
Kto pierwszy ten lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:59, Bobo napisał:

Uwaga, klucz się marnuje, bo gra się wywala tuż po włączeniu.
Pisać na bobo.bobo(at)wp.pl
Kto pierwszy ten lepszy :)


A próbowałeś patcha? Proponuje zajrzeć na to forum:
http://forums.vugames.com/thread.jspa?threadID=48832&tstart=0
bo tutaj to już chyba nikt nie zagląda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak dobrze pójdzie to już jutro sobie pogram, trochę mnie przerażają te wymagania sprzętowe, ale może na very low jakoś pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam klucz do oddania, kolega nie używa - wpisać się jak który chce

uprzedzam tylko, że 1,5 GB ramu to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 16:02, pisz napisał:

Mam klucz do oddania, kolega nie używa - wpisać się jak który chce

uprzedzam tylko, że 1,5 GB ramu to podstawa :)

ja bym poprosil
mail satniur2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to żegnamy stare mapy i witamy dwie nowe, oraz tryb assault
zimowa mapa russian3 bardzo ładna...:)

szkoda że beta akurat z sesją się złożyła - nie chcą by studenci grali, czy co? :P

20070607161310

20070607161318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować