Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa tapeta z World of Warcraft

27 postów w tym temacie

Kurcze gdyby WoW nie bylo takie drogie (na poczatku 200zl i jeszce abonament drogi) to bym napewno sobie zalatwil. Samo to co mowia o niej mnie wciaga a co dopiero sama gra! a tapeta fajna choc krasnoludy rzadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że niedługo pojawią się pierwsze tapety z Dodatku bo BlizzCon tuż tuż i raczej blizz tylko podkręci atmosferę oczekiwania filmami, tapetami i screenami (Bo wszyscy dobrze wiedzą, że są bezduszni :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów tapetka na jedno kopyto... mogliby zrobić coś hmm zupełnie nowego z elfica, czlowiekiem itp.

Musze przyznać, że tapeki Guild Wars są lepsze u mnie przez pewien czas była ichniejsza hunterka... ale jesli chodzi o gre to i tak WoW rlz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 15:09, Bobo napisał:

upiordliwy -> jeszcze jeden taki text a Ci odrąbię rzyć. FOR THE HORDE !! !! !!


Wyluzujcie trochę. Wiadome jest, że jedna strona nie lubi drugiej, nawet czasami ktoś wczuwa się zależnie, którą stroną gra,ale to nie powód żeby się obrażać.

Co do tapet, to Blizzard stara się dogodzić wszystkim i raz dostajemy hunterkę elficka, a innym razem orka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby w końcu dać jakąś porządną tapetę z Taurenami.... :/ Tak przy okazji coś wam wiadomo o ostatnich kradzieżach kont do WoW''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię jakieś malownicze widoki na tapetce. Jak widzę orka, który wygląda jakby mnie chciał rozerwać na strzępy, to się boję komputera ;)

I nie lubię czerwonego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to extra ta tapeta...ja osobiscie lubie grać orkiem, ale w sumie zachowuje obiektywnośc w ocenach bo pamiętam ze kilka wczesniejszych tapet z orkami było beznadziejnych pozdro/ FOR THE HORDE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować