Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 16:01, Ronx napisał:

Serwer 6 nick sami_swoi.

Odpada, ja gram na 3 serwerze..
Który masz poziom?
I pytanie do wszystkich: Jakie korzyści daje uczestnictwo w glidi i założenie jej?

Damian14BO - Twój post to zwykła reklama jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwunasty level.
PS: koleś już sie nie czepia, może lał mnie tak długo bo byłem na jego liście z "miejsca własnego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:01, Ronx napisał:

> > A na mnie jakiś frajer najeżdża ciągle...juz 4 razy mnie wyzwał na arene, w tym 3
razy
> wygrał ;/
> A jaki nick, który server? Może go kiedyś spotkam, w końcu forumowicze mają sobie pomagać
;))
>
Serwer 6 nick sami_swoi.


ja też gram na 6 serwie ;) ale dopiero 9 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 01:18, matiz09 napisał:

ja też gram na 6 serwie ;) ale dopiero 9 lvl

A jaki masz nick ? Może Cię kiedyś spotakłem albo zjechałem to przepraszam :P Mój to "radess".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 01:28, Ronx napisał:

> ja też gram na 6 serwie ;) ale dopiero 9 lvl
A jaki masz nick ? Może Cię kiedyś spotakłem albo zjechałem to przepraszam :P Mój to "radess".


mój to: matiz09

taki sam jak tutaj na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 01:28, Ronx napisał:

> ja też gram na 6 serwie ;) ale dopiero 9 lvl
A jaki masz nick ? Może Cię kiedyś spotakłem albo zjechałem to przepraszam :P Mój to "radess".

Zamiast przepraszać to było wcześniej pomysleć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:09, Damian14BO napisał:

Dojeżdżanie średnich graczy przez silnych mające na celu ułatwić robotę najsłabszym to niestety
normalny proceder w tej grze :/ Ja tak jeszcze nie miałem, za to kumpel z gildii był pięciokrotnie
atakowany przez Draightena (ścisła czołówka 3 serwera). BTW: dwie osoby odeszły z naszej gildii,
są jacyś inni chętni?? Gildia nazywa się Republic_of_Harcore* [RoH], byliśmy TOP 9, ale że
dwóch odeszło spadliśmy na miejsce 13. W gildii zmieści się jeszcze dwóch graczy, mających
co najmniej 20k honoru. Mój nick w grze to Whisper, zaś gg macie w podpisie. Przypominam, gram
na TRZECIM serwie.

Whisper, mam problem bo dostałem bana za "musling" czy jakoś tak za to że gram z bratem na jednym serwie.
Miałeś podobną sytuacje i co wtedy zrobiłeś? (jak wysłałeś do modów to co im napisałeś itd., i link do modów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 12:14, Sonic1575 napisał:

Whisper, mam problem bo dostałem bana za "musling" czy jakoś tak za to że gram z bratem na
jednym serwie.
Miałeś podobną sytuacje i co wtedy zrobiłeś? (jak wysłałeś do modów to co im napisałeś itd.,
i link do modów ;)

Apropo banów. Kiedyś również miałem przypadłość zbanowania mojego konta, i muszę powiedzieć więcej że zbanowano mnie za nic. Nikogo nie obraziłem, nie miałem dwóch kont itd. itp. Przede wszystkim napisz do admina który opiekuje się twoim serwerem i napisz do niego coś w stylu że nie wiedziałeś i przepraszasz ;) powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Obawiam się, że Twoje konto zostanie skasowane :/
Wycinek regulaminu:
§1 pkt II Zasady Gry/b]
Jeśli kilku użytkowników korzysta z tego samego IP (w domu, w pracy, szkole, akademiku itp) i zamierza grać na tym samym serwerze Gladiatus powinni ten fakt zgłosić do operatora danego serwera niezwłocznie po założeniu kont.

§3. Multikontowość
Zgodnie z §1 pkt II Zasad Gry za multikontowość karane są wszystkie powiązane ze sobą konta.
Kara - kasacja


Oby jednak dało się coś zrobić.
barthekk@gladiatus.pl - adres jednego z GO


@Lord Riven:

Dnia 15.07.2007 o 12:14, Sonic1575 napisał:

i napisz do niego coś w stylu że nie wiedziałeś i przepraszasz ;) powinno pomóc.

Obawiam się, że to nic nie da- gracz ma obowiązek zaznajomić się z regulaminem gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 12:18, Lord Riven napisał:

Przede wszystkim napisz do admina który opiekuje się twoim serwerem i napisz do niego coś w stylu
że nie wiedziałeś i przepraszasz ;) powinno pomóc.


"Nieznajomość prawa(tu regulaminu :P ) nie zwalnia od odpowiedzialności"

Czeka Cię teraz kasacja konta od której nie idzie się odwołać :/


pOzdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 13:43, sird napisał:

"Nieznajomość prawa(tu regulaminu :P ) nie zwalnia od odpowiedzialności"
Czeka Cię teraz kasacja konta od której nie idzie się odwołać :/
pOzdro.

U mnie jakoś to poskutkowało napisałem do admina, miałem mieć 7 dni bana a miałem 4 ;) Fakt faktem ja nie wiem za co dostałem bana, chyba za zbyt częste logowanie (chociaż i tak tego dużo nie było) :P

poZdro Morra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 12:59, Damian14BO napisał:

@Lord Riven:
> i napisz do niego coś w stylu że nie wiedziałeś i przepraszasz ;) powinno pomóc.
Obawiam się, że to nic nie da- gracz ma obowiązek zaznajomić się z regulaminem gry...

Sory za dwa posty ale zapomniałem się odwołać...

Nie mówiłem że to na bank poskutkuje, ale spróbować warto nie zabiją Go chyba za to :P

Sonic1575
Najlepiej zwal wszystko na brata, powiedz że nie wiedziałeś że zarejestrował się na tym samym serwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 14:06, Lord Riven napisał:

Sory za dwa posty ale zapomniałem się odwołać...

Nie mówiłem że to na bank poskutkuje, ale spróbować warto nie zabiją Go chyba za to :P

No oczywiście rozumiem, chciałeś dobrze.

Dnia 15.07.2007 o 14:06, Lord Riven napisał:

Sonic1575
Najlepiej zwal wszystko na brata, powiedz że nie wiedziałeś że zarejestrował się na tym samym serwie.

Tu zgadzam się w całej rozciągłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 08:00, tosz napisał:

jak się uzywa gąbek do usuwania bonusów ?

Cóż, nie jestem pewien bo jeszcze tego nie robiłem ale raczej tym samym sposobem co je się dodaje ;D
Więc na przedmiot czekający na usunięcie bonusa najedź kursorem z gąbką. Po prostu przenieś gabkę na dany przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że mają swoje ograniczenia. Niektóre usuwają bonusy z przedmiotów o maksymalnym lv. np.15.
Nabrałem się raz na to i 2tysiaki w błocko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, bo jeszcze nie korzystałem. Zakupiłem tylko i zobaczyłem, że nie mogę użyć bo broń za wielki lv. miała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 08:17, Kamina napisał:

Pamiętaj, że mają swoje ograniczenia. Niektóre usuwają bonusy z przedmiotów o maksymalnym lv.
np.15.
Nabrałem się raz na to i 2tysiaki w błocko :P

A dlaczego piszesz, że się nabrałeś ? Przecież u Alchemika przytrzymując kursor dłużej nad gąbką pokazuje się do którego levela ona działa. To nie jest tak, że dowiadujesz się o tym dopiero po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować