Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 10:43, Igor FCBayern napisał:

Czyli zle zrozumialem :) Dzieki!

Luuuzik ;) Dodam tylko, że IMHO nie opłaca się iść na najtrudniejszą wyprawę. Ja zyski z łatwej mam ok. 8 stówek, a za najtrudniejszą ok. 1200-1300, a trzeba pamiętać, że ta ostatnia kosztuje 3 razy więcej niż łatwa, a daje niewiele większy zysk. Tak przynajmniej jest z premium, ale bez niego chyba jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co zdobyłem na wyprawie :O Po raz pierwszy widzę że istnieje takie coś jak zielony proszek - Zawsze były inne proszki co dodają np. Charyzme, ale żeby dodawał zręczność.

20070808183746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiono o tym na forum Gladiatusa. Zdziwiłeś się pewnie dlatego, że nie miałeś okazji kupna takiego proszku, ponieważ nie ma takiej możliwości ;) Zielony proszek jest możliwy doi zdobycia tylko na wyprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdobyłem na wyprawie pewien przedmiot "Błogosławieństwo życia" (pisze żeby zachować), ale nie wiem co z tym zrobić. Próbowałem przeciągnąć na moją postać, na wyposażenie - ale nic się nie dzieje. Nie wiem, może w przyszłości się przyda. Jeżeli ktoś zna zastosowanie tego przedmiotu, to proszę o wytłumaczenie.

20070808185150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wejdź do menu "Gildia", następnie "Biblioteka" i przeciągnij ten zwój w (bodaj*) ikonę książek, która się tam znajduje. Następnie mistrz Twojej gildii będzie mógł aktywować zwój (za kasę ze skarbca gildii...), dzięki czemu wszyscy jej członkowie otrzymają bonus, w tym przypadku do życia. Większość tychże bonusów trwa 1h.

* akurat nie jestem w żadnej gildii, gdyż moja poprzednia (którą dziś opuściłem) miała nieformalną wojnę z innym klanem, którego członkowie codziennie nas "zerowali"... Teraz złożyłem podanie do gildii, która się pewnie posiusia ze szczęścia- ich najlepszy członek ma obecnie 60k honoru, ja 130 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:58, Damian14BO napisał:

Wejdź do menu "Gildia", następnie "Biblioteka"

Pomimo wielu próźb, nie wstąpiłem do żadnej gildii - więc rozumiem, że dopóki będę grał indywidualnie, to ten przedmiot mi się nie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 19:01, paweusz napisał:

więc rozumiem, że dopóki będę grał indywidualnie, to ten przedmiot mi się nie przyda...

Heh, nawet sekcja "Zachowane" z rynku nagle zniknęła, więc sprzedać go raczej nie sprzedasz, chyba że u tego ździercy alchemika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 19:01, paweusz napisał:

> Wejdź do menu "Gildia", następnie "Biblioteka"
Pomimo wielu próźb, nie wstąpiłem do żadnej gildii - więc rozumiem, że dopóki będę grał indywidualnie,
to ten przedmiot mi się nie przyda...


W gildii też pożytku z tego dużego raczej nie będzie, bo każda aktywacja błogosławieństwa kosztuje gildię złoto, więc pełnią one role raczej bardziej pokazową niż użytkową ;) Przynajmniej w mojej gildii tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mi daje fakt, że zwerbowałem jednego gladiatora? Część jego zysków przychodzi do mnie czy to tylko kolejny element pokazowy (patrz ile udało mi się zwerbować gladiatorów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja jeszcze żadnego nie mam ale z doświadczenia z innych gier wiem że za jego postepy w grze otrzymujemy różne dobra, czyli np jak twój poddany awansuje na 10 level otrzymujesz ileś-tam sztuk złota. Tak więc jeśli masz juz ich trochę a i grać im sie chce to można na nich czerpać duze zyski^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 15:37, Igor FCBayern napisał:

> czy ktoś może wie jak można kupić rubiny!?
Wysylajac SMSa na przyklad... W zakladce ''jubiler'' masz wszystko opisane. Ale osobiscie nie
polecam kuna rubinow. Wszystko mozna zdobyc uzywajac wylacznie zlota.



ale co to kuna rubinów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A za co? Mógłbyć przybliżyć sytuacje? ;] Bo wiesz, jak cos lekkiego zrobiłes to mozesz sie ubiegac o zmniejszenie rozmiaru kary ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:09, Sonic1575 napisał:

A ja nadal zbanowany (chlip) i napisali mi że bana nie zdejmą (do 2008 r. nie tak daleko...).

No niestety- wiem, że dostałeś bana za multiusing... ale nie wiem co to znaczy... dwa konta na jednym IP

Dnia 09.08.2007 o 15:09, Sonic1575 napisał:

Damian--> widze że awansik wpadł :D

Ano wpadł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować