Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

W jaki sposób gość na 9 lvl może zdobyć 31-lvlowy pancerz?! O_o

I tak BTW: Te punkty honoru dają coś oprócz wyższego miejsca w rankingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 18:45, rob006 napisał:

W jaki sposób gość na 9 lvl może zdobyć 31-lvlowy pancerz?! O_o


może kupił na aukcji

Dnia 09.08.2007 o 18:45, rob006 napisał:

I tak BTW: Te punkty honoru dają coś oprócz wyższego miejsca w rankingu?


Dają tylko miejsce w rankingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 18:56, Squarell napisał:

może kupił na aukcji


Mam 9 lvl - maksymalny poziom przedmiotu do zakupu na aukcji to 16 lvl. A on ma większość ekwipunku 20-30 lvl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 19:00, rob006 napisał:

Mam 9 lvl - maksymalny poziom przedmiotu do zakupu na aukcji to 16 lvl. A on ma większość ekwipunku
20-30 lvl!


No to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 21:20, Yanek12 napisał:

Mam pytanie. Mam 3 lvl czy gdy użyje przedmiotu który pod statem i nazwą ma poziom np. 5 co
się stanie. Staty będą słabsze czy cuś :P.


Nic się nie stanie, przedmiot będzie normalnie działał. Cały problem polega na tym, żeby taki przedmiot zdobyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 21:36, Master J napisał:

Ja miałem 10-lvlowy panczerz na 7 lvl-u i jakoś nic się nie stało, żadne staty nie były obniżone.

A ja 26 i 27 na 18 lvl.
Problem to znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostanio walczyłem z potworem o nazwie "Zdrajca". Mam 21 lvl a spotkałem go po raz pierwszy. Czy on normalnie występuje w grze czy dopiero co go wprowadzili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 15:26, Sarturias napisał:

Haha ale przed chwilą zgarnąłem dużą sumkę za zabicie gościa :D ;D

No ładnie ;) Na mnie najwięcej zagarnęli z 1,7k może, a obracam pewnie pieniędzmi dwa razy większymi niż Twoja ofiara...
BTW: Wojownicy Śmierci, niedawne TOP 1 trzeciego serwa, stoczyli się na 3 miejsce i mają do prowadzącej gildii 500k honoru straty :P W_S to moja poprzednia gildia. Odszedłem z niej, bo byliśmy notorycznie zerowani przez WoW, gildię słabszą "honorowo", ale statsowo silniejszą- w końcu ich jest 18, nas było 21... A ja dołączyłem do gildii z TOP 20, która dzięki moim punktom wskoczyła na miejsce 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 16:46, rob006 napisał:

Czy za samo bycie mistrzem areny dostaje się jakieś złoto?


Tak, dostaje się co godzinę połowę tego co można zarobić w stajni i w takim samym tempie wzrasta pula z pokonanie mistrza. Przynajmniej tak wnioskuje z moich doświadczeń i obserwacji.

20070810165421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, a jaka jest maksymalna różnica poziomów, która może dzielić walczących, a agresor i tak dostanie kasę?? Bo mnie atakuje koleś 10 lvli mocniejszy i nie dostał w ogóle pieniędzy, mimo iż miałem 20k... choć w sumie mnie się to podoba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 16:59, Damian14BO napisał:

Hej, a jaka jest maksymalna różnica poziomów, która może dzielić walczących, a agresor i tak
dostanie kasę?? Bo mnie atakuje koleś 10 lvli mocniejszy i nie dostał w ogóle pieniędzy, mimo
iż miałem 20k... choć w sumie mnie się to podoba... ;)


Miałbyś lvl wyżej i już by wziął ;) Złoto można zabierać przeciwnikom słabszym o max 9 leveli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 12:34, tajgun92 napisał:

mam pytanie; Ile zwykle trwaja aukcje?

Hmm..nie można tego określić bo jest różnie. Raz jest 5 godzin a innym razem 15 :/ Czasami bardzo trzeba uważać na czas aukcji "bardzo krótki" gdyż to tam można stracić wiele kasy. Ludzie myślą, że zaraz skończy się aukcja więc licytują przedmiot za tysiące sztuk złota a to się okazuje, że aukcja trwa jeszcze z godzine :/ Trzeba być bardzo ostrożnym i jeśli masz coś naprawde ważnego do kupienia to daj większą kasę niż jest najmniejsza by zalicytować bo na bank ktoś cię przebije :/ Aha, jeśli grasz na servie amerykańskim licytuj w dzień bo oni wtedy śpią (Amerykanie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować