Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 17:42, Obi-wan Kenobii napisał:

> Długo się tą pierwszą pozycją nie nacieszyłeś, to fakt... Jednak i tak wysoko zaszedłeś
^^
No tak... Ale jeszcze dziś zapewne ją odzyskam :) Tylko czekam aż się nagroda podbije ;]



A wysyłasz SMS`y aby mieć rubiny? Dla mnie to strata pieniędzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 17:57, CzystyZysk napisał:

A wysyłasz SMS`y aby mieć rubiny? Dla mnie to strata pieniędzy ;]

Z dwóch powodów nie:
1. Nie mam komy :P
2. Tak, to strata kasy choć bardzo mnie denerwuje gdy taki gosc z premium mnie pokona -_-
Widzisz, i bez konta premium można osiągać całkiem dobre wyniki w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie dzisiaj założyłem konto- czekałem blisko tydzień, bo chciałem być na tym serwerze co moja dziewczyna a mianowicie na 7. Jest jakaś gildia gram.pl? Jeśli tak to można dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam sobie po tygodniu nieobecności aby sprawdzić jakie baty dostała moja postać przez ten czas (pierwsze miejsce na arenie = cel nr 1 dla graczy na wysokim lvl). Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że utrzymałem pierwsze miejsce, a na koncie mam (miałem ;)) ponad 8k złota. :D Ze statystyk wynika, że pokonano mnie w tym czasie ok 10 razy i straciłem ok 2,5k zlota. Szkoda, że pokasowało mi wiadomości - nie wiem nawet kto mnie pokonał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale właśnie zauważyłem gościa, który ma 4 lvl, miecz na 1 lvl i +9 do obrażeń... Jednak tu też dobrze mieć znajomości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 18:09, rob006 napisał:

Jednak tu też dobrze mieć znajomości. :)

No może i tak, ale prawdę mówiąc za dużo mu to nie da, bo ten bonus kupił mu ktoś na 30< poziomie, więc ten niskopoziomowy kolega i tak nie dogoni czołówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 16:01, Damian14BO napisał:

> Jednak tu też dobrze mieć znajomości. :)
No może i tak, ale prawdę mówiąc za dużo mu to nie da, bo ten bonus kupił mu ktoś na 30<
poziomie, więc ten niskopoziomowy kolega i tak nie dogoni czołówki...


Nie musi doganiać. Wystarczy, że ma ekwipunek z +5 do każdej statystyki, aby zdystansować konkurencję na swoim lvlu. Na początku, zwiększenie obrażeń o 9 to naprawdę dużo i nikt mu nie wyskoczy.

I jeszcze takie pytanko - czy za samo bycie mistrzem areny dostaje się doświadczenie? Bo pasek doświadczenia dziwnie rośnie, choć praktycznie nic nie robię. Wkrótce opuszczę pierwszą arenę, a wolałbym to zrobić jak najpóźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 18:54, rob006 napisał:

I jeszcze takie pytanko - czy za samo bycie mistrzem areny dostaje się doświadczenie? Bo pasek
doświadczenia dziwnie rośnie, choć praktycznie nic nie robię. Wkrótce opuszczę pierwszą arenę,
a wolałbym to zrobić jak najpóźniej.


Za samo bycie mistrzem doświadczenia się nie dostaje, ale jak ktoś Cię wyzwie na arenie i wygrasz to dostajesz doświadczenie, choć nigdzie nie ma o tym informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 19:25, eL Fron napisał:

Za samo bycie mistrzem doświadczenia się nie dostaje, ale jak ktoś Cię wyzwie na arenie i wygrasz
to dostajesz doświadczenie, choć nigdzie nie ma o tym informacji.


Uuu, to źle. Jeszcze rozwalę 3 kolesi i lvl up... A co się dzieje z nagrodą, gdy mistrz normalnie awansuje (już ponad 20k tego jest :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 19:47, rob006 napisał:

> Za samo bycie mistrzem doświadczenia się nie dostaje, ale jak ktoś Cię wyzwie na arenie
i wygrasz
> to dostajesz doświadczenie, choć nigdzie nie ma o tym informacji.

Uuu, to źle. Jeszcze rozwalę 3 kolesi i lvl up... A co się dzieje z nagrodą, gdy mistrz normalnie
awansuje (już ponad 20k tego jest :))


Chyba przepada, ale nie jestem pewien. Ja zawsze kazałem komuś z mojej gildii mnie zaatakować (broniłem się bez broni) aby zgarnął jackpot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale nie tylko Ty z forum zapewne prowadzisz gildie a tylko Ty zamieszczasz reklame co jest zabronione. Zrób info na sajcie a w podpisie odnośnik i już ;]

BTW: do 20 levela dobiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:23, Oloninho napisał:

Ma ktoś jakąś dobrą gildię na 7 servie?

Tak :) Który level, pozycja na topie i arenie oraz pkt honoru proszę podać ;] Przyjmujemy od 15 levela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby na 7 serwie, której chciałoby się przemówić do rozsądku osobie na lvl 13, która atakuje kilka razy dzienie zabierajac ok 500 zł oraz 80% zycia osobie na lvl 11. Bardzo proszę o pomoc współforumowiczowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanko. Mianowicie - gdzie można znaleźć rzecz "Skradziona szkatułka". Zwiedziłem już kilka lokacji poza "miastem", ale jak na razie nic nie znalazłem. Jeżeli to coś pomoże to mam 16 lvl i gram na 5 serwerze...

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 07:50, Doktor14 napisał:

Zwiedziłem już kilka lokacji poza "miastem".

Yyy, jakim miastem?? Bronie i pancerze możesz czasem znaleźć w sklepach / na rynku, natomiast szkatułki, kły wilka, barbarzyńskie naszyjniki z kości, itd. TYLKO na wyprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 07:56, Damian14BO napisał:

> Zwiedziłem już kilka lokacji poza "miastem".
Yyy, jakim miastem?? Bronie i pancerze możesz czasem znaleźć w sklepach / na rynku, natomiast
szkatułki, kły wilka, barbarzyńskie naszyjniki z kości, itd. TYLKO na wyprawach.


No, "miastem" nazwałem to "coś" gdzie jest Stajnia, wszelakie sklepy, czy Arena... Poza tym dzięki za pomoc. Tak też myślałem, że na wyprawach. Tyle, że zrobiłem ich już z dziesięć i dalej nie ma...

20070828081745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 08:17, Doktor14 napisał:

No, "miastem" nazwałem to "coś" gdzie jest Stajnia, wszelakie sklepy, czy Arena...

No fakt, mogłem się domyślić...

Dnia 28.08.2007 o 08:17, Doktor14 napisał:

Tyle, że zrobiłem ich już z dziesięć i dalej nie ma...

Idź do Obozu Bandytów- tam podobno jest 90 % szansy na znalezienie przedmiotu potrzebnego do zadania za pierwszym razem i 100% za drugim podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować