Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 11:23, Sonic1575 napisał:

Od 10 lvl. staty i kasa idzie bardzo szybko (przynajmniej u mnie).
Też swoje dam, moge Cię też zapewnić że po 10 lvl. twój ekwipunek przejdzie gruntowną... przebudowe?
Może lepiej wymiane.

Staty:

Poziom 14
Doświadczenie 5.93 %
Siła 41
Władanie bronią 40
Zręczność 62
Budowa fizyczna 20
Charyzma 22
Pancerz 790
Obrażenia 25 - 27

Mówie Ci, teraz przyspieszysz porządnie :)

Ej skąd ty masz tle pancerzu??? MOżesz się ze mną w grze skontaktować? MOja nazwa w grze: YouAreDEAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za 3 post pod rząd ale jestem zmusznony ;). Czy ktoś będzie mógłmi porzyczyć trochęzłoto na początek? ALbo ekwipunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:21, micaa napisał:

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, o co w tym chodzi ?? ;/


Dziwne. Nawet bardzo dziwne. A mam taki pytanko. Dostałem misje w tawernie żeby pogadać z szarlatanem i powiedział mi o jakimś skarbie dokładnie cos takiego "Podejdź bliżej przyjacielu. Słyszałem plotkę, która może cię zainteresować. Ludzie nie nazywają mnie plotkarzem - Szarlatan za darmo! (śmiech) Cóż, mowi się, że na północy jest miejsce obrzędów germańskich plemion, gdzie szamani ukryli skarb. Ale mowi się, że miejsce jest przeklęte! Skrywa ciemną magię, która chroni przed wścibskimi ludźmi. Ale cóż, to tylko plotka...Ale jeśli dowiesz się czegoś więcej, proszę powiedz mi. Zawsze uważam takie historie za bardzo interesujące" Możecie mi powiedziec jak dostać się do tego skarbu i co trzeba zrobić żeby go zdobyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba musisz udać się do Starożytnej Świątyni.

@micaa: A może Twoja gildia nazbierała przepisy i je aktywowała?? Zajrzyj do Bibliotek Twojej gildii. My mamy już 3 różne przepisy (na 4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:29, Damian14BO napisał:

@micaa: A może Twoja gildia nazbierała przepisy i je aktywowała?? Zajrzyj do Bibliotek
Twojej gildii. My mamy już 3 różne przepisy (na 4).


co to sa tej przepisy i jak je się zdobywa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Gladiatusa, doszedłem do 3 poziomu i wrażenia takie sobie. Na wstępie mówię, żeby nikt nie grał na 5 świecie. Zaraz powiem czemu. A więc na samym początku myślałem, że to klon Bite Fight. No ale niby nie remontuje się domu i nie ma dwóch stron konfliktu, tylko bohater i przygody ;). Niby wszystko fajnie, można kupić ubranka, zrobić questy, pracować jako chłopiec stajenny, lvlować. Tylko, że na późniejszych levelach robi się beznadziejnie, bo trzeba kupować za rubiny, a komu by się chciało wydawać kasę na taką prostą grę. Więc trzeba iść na aukcje :/ Za duży plus uważam relacje z wykonanych misji, lub opisy różnych miejsc. Są jakby opowiadane, jak w prawdziwym RPG-u, gdy mistrz gry opisuje sytuację. To daje fantastyczny klimat. Jednak nie obyło się bez bugów. Chociaż walczyłem na arenie to nie otrzymywałem punktów doświadczenia. Potem nagle coś się odblokowywało i wszystko wracało do normy... Jednak najbardziej żałuję, że grałem na 5 świecie. Otóż tam jest taki bug, że nie odnawiają się punkty wyprawy! Miałem misję- zabić dwóch strażników. Zabiłem jednego, skończyły się punkty wyprawy. Ponoć przez godzinę odnawia się jeden punkt... A tu nic! Nie odnawiają się! No i po queście. Bye bye. Przez to tak się zniesmaczyłem, że poprzestałem na 3 lvlu i już w to nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem troche w to na świecie 8 ale mi sie szybko znudziło i wróciłem do starych,dobrych "Plemion" :P
Ta gra jest troche podobna do "BiteFight" czy "KnightFight" musze przyznać -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w tą grę dosłownie od pół godziny . Mam pytanie, czy wie ktoś gdzie można znaleźć miedziany hełm ? Dostałem zadanie od tego gościa z tawerny, żebym mu go znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde muszę zabić 2 Dezerterów ! Idę już chyba 5 raz na Starożytną Świątynie a ich tak nie ma ;/ Zawsze byli w Świątyni i dosyć często w górach a teraz tak jakby na złośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dostajecie zadanie zabić dezerterów, to radze wam od razu sobie odpuście, jak raz miałem zadanie zabic 4 dezerterow, to odrazu anulowalem zadanie, choc nagroda byla kuszaca, 1500 zlota i 20 pkt doświadczenia, i jaki hełm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ja się po raz pierwszy pochwalę moją postacią.Chociaż chwalić się za bardzo nie mam czym:)
Poziom: 7
Punkty życia: 174 (bonus od budowy fizycznej: 46)
Siła:19 (od przedmiotów 0)
Władanie bronią: 20 (od przedmiotów 0)
Zręczność: 32 (od przedmiotów 12)
Budowa fizyczna: 23 (od przedmiotów 0)
Charyzma: 17 (od przedmiotów 0)
Pancerz: 295
Obrażenia: 9-11

Ekwipunek:
Mosiężny Centurio (50)
Ciężka zbroja skórzana (100)
Ognista tarcza (100)
Rękawice skórzane (21)
Skórzane buty bitewne (24)
Krótki miecz prędkości (zręczność +12)

Na razie mam zamiar zainwestować w rękawice i w buty bo to mam najsłabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować