Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Mała poprawka do statów :D


Nieźle ;)

Ja też podam swoje:

Poziom 17
Punkty życia 96 %
Doświadczenie 87.88 %
Siła 49
Władanie bronią 54
Zręczność 55
Budowa fizyczna 30
Charyzma 30
Pancerz 1081
Obrażenia 45-50
I jak kupię sobie kamień szlifierski +5 to dopiero będzie się działo... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom 24
Punkty życia 81 %
Doświadczenie 33.19 %
Siła 65
Władanie bronią 57
Zręczność 69
Budowa fizyczna 38
Charyzma 43
Pancerz 1779
Obrażenia 46 - 57

No i moge się też pochwalic hełmem
Uróthiens Hełm Gladiatora ( obrażenia +6, Pancerz +147, zycie +24, Siła +6, Włądanie Bronią +2, Władanie Bronią +4% )


P.S. Serwer 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 08:51, tosz napisał:

znalazłem coś takiego - Błogosławieństwo budowy , do czego to jest ?

To jest bodajże przepis do biblioteki. Jak jesteś w gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jaki jest najwyższy level w całym Gladiatusie, na wszystkich serwerach ogónie? I czy można to jakoś sprawdzić czy musiałbym robić konto na każdym serwie osobno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 09:57, Ronx napisał:

Wiecie może jaki jest najwyższy level w całym Gladiatusie, na wszystkich serwerach
ogónie? I czy można to jakoś sprawdzić czy musiałbym robić konto na każdym serwie osobno ?


Myślę, że człowiek na najwyższym poziomie gra na serwerze 1. No a w końcu my ludzie z innych serwerów nie możemy tego sprawdzić, bo już nie ma dla nas tam miejsca (gdybyśmy chcięli stworzyć tam gladiatora). Teraz mógłbyś, o ile mi dobrze wiadomo stworzyć postać tylko na serwerze 11.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 09:57, Ronx napisał:

/.../

Pewnie osoba z 1 serwa, w końcu to właśnie ten serwer działa najdłużej :P

Doktor14:

Dnia 09.07.2007 o 09:57, Ronx napisał:

Teraz mógłbyś, o ile mi dobrze wiadomo stworzyć postać tylko na serwerze 11.

Jednak nie, da się rejestrować na każdym serwie, na jaki ma się ochotę. Forum Gladiatusa prawdę ci powie :P
Rejestracja nicka na wybranej prowincji: http://board.gladiatus.pl/thread.php?threadid=1270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 11:45, Ronx napisał:

Czyli nie ma czegoś takiego jak ranking wszystkich serwerów? A postać już mam-na serwerze 6.


O właśnie znalazłem jest coś takiego. Najwyższy poziom ma Rolff poziom 37. Do tych rankingów wchodzi się następująco. Wpisujesz do wyszukiwarki www.gladiatus.pl ----> klikasz Logowanie ----> A potem Rankingi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 11:48, Doktor14 napisał:

> Czyli nie ma czegoś takiego jak ranking wszystkich serwerów? A postać już mam-na serwerze
6.

O właśnie znalazłem jest coś takiego. Najwyższy poziom ma Rolff poziom 37. Do tych rankingów
wchodzi się następująco. Wpisujesz do wyszukiwarki www.gladiatus.pl ----> klikasz Logowanie
----> A potem Rankingi...

O, dzięku bardzo. Wow, niezły ziomuś-37 lvl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 08:51, tosz napisał:

znalazłem coś takiego - Błogosławieństwo budowy , do czego to jest ?


To do gildiowej biblioteczki :D (w jakiej gildi jesteś? I jakbyś mógł podać nick w grze)
Ja ostatnio dołączyłem do gildi Republic_of_Harcore (jest w niej Whisper)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś konto premium? Próbowałem się połaczyć kilka razy, ale coś podany numer nie działa? Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Gram od wczoraj i zauwazylem, ze jak z kims walcze, to jezeli ten ktos ma pierscienie, czy inne przedmioty, to widze co one dodaja, np. 1 do sily. Natomiast w swojej postaci tego nie widze. Na probe kupilem zloty pierscien, ale jest podana tylko wartosc, nie ma zadnej innej informacji typu walka bronia +1. Jak sprawdzac takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../
Widocznie Twój pierścień nie ma żadnych bonusów :P Złoty pierścień sam w sobie nic nie daje, musi mieć jakiś przed/przyrostek, np. miecz do patroszenia trucizny], Calodiens okrągła tarcza, itd. Jeśli natomiast masz przedmiot z takim przy/przedrostkiem, który powinien mieć bonusy, a nie ma, napisz do GO, np. do barthekka: barthekk@gladiatus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:48, Damian14BO napisał:

/../
Widocznie Twój pierścień nie ma żadnych bonusów :P Złoty pierścień sam w sobie nic nie daje,
musi mieć jakiś przed/przyrostek, np. miecz do patroszenia trucizny], Calodiens
okrągła tarcza, itd. Jeśli natomiast masz przedmiot z takim przy/przedrostkiem, który powinien
mieć bonusy, a nie ma, napisz do GO, np. do barthekka: barthekk@gladiatus.pl

Są bonusy które nic nie dają, ba, są też takie które odejmują :D
A ja nadal jestem pierwszy w arenie widowiskowej (do 20 lvl.), jestem warty 3676, czyli tyle dostanie ktoś jak ze mną wygra. Ale ponieważ mam 19 lvl. kolejna liga zbliża się wielkimi krokami, a mi troche żal opuszczać tą, bo dostaje co jakiś czas kolejne wpływy z tego że jestem pierwszy (zarobiłem w ten sposób ponad 7 tys. złota).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować