Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Mam pytanie do grający
Ostatnio grywam sobie w kilka gier typu Imperia Oliane i inne - i moje pytanie jest takie czy w tą gre warto zagrać dłużej (grałem w kilka i wiekszośc z nich została zamknięta tylko Imperia ).
Czy na początku jesteś masz jakiś czas na to żeby wzmocnić swoją postać czy trafiasz w jak owca pomiedzy wilki i dostajesz baty co 3 godziny :) - a posatć staje w miejscu i nie rozwija się bo musi wpier się pozbierac po kolejnej śmierci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:29, KonradRębkowski napisał:

Mam pytanie do grający
Ostatnio grywam sobie w kilka gier typu Imperia Oliane i inne - i moje pytanie jest takie czy
w tą gre warto zagrać dłużej (grałem w kilka i wiekszośc z nich została zamknięta tylko Imperia
).
Czy na początku jesteś masz jakiś czas na to żeby wzmocnić swoją postać czy trafiasz w jak
owca pomiedzy wilki i dostajesz baty co 3 godziny :) - a posatć staje w miejscu i nie rozwija
się bo musi wpier się pozbierac po kolejnej śmierci .

Warto w to grać, ale jak każda gra MMO w przeglądarce nic ci nie da. Czasu na nią nie trzeba poświęcać dużo, no chyba, że chcesz co 15 minut toczyć walkę na arenie to można. Gra wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:29, KonradRębkowski napisał:

Mam pytanie do grający
Ostatnio grywam sobie w kilka gier typu Imperia Oliane i inne - i moje pytanie jest takie czy
w tą gre warto zagrać dłużej (grałem w kilka i wiekszośc z nich została zamknięta tylko Imperia
).
Czy na początku jesteś masz jakiś czas na to żeby wzmocnić swoją postać czy trafiasz w jak
owca pomiedzy wilki i dostajesz baty co 3 godziny :) - a posatć staje w miejscu i nie rozwija
się bo musi wpier się pozbierac po kolejnej śmierci .


Tutaj walka polega na tym że w każdej z trzech rund dostaje się hitpointy. Gracz, który dostanie w sumie więcej hitpointów niż drugi wygrywa. Walka kończy się wcześniej jeżeli poziom życia przeciwnika albo twój spadnie do bardzo niskiego poziomu (ok.1-6punktów życia). Pomimo ataków ze strony mocniejszych od siebie da się rozwijać postać bezproblemowo. Myślę, że warto jest grać dłużej w takie gry chociażby dlatego, że jest to dobry sposób na nudę. Ale i fajna, strategiczna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://board.gladiatus.pl/thread.php?threadid=7108
Sprawdzaj info o dacie otwarcia serwa i zacznij na nim grać. Gladiatus raczej zamknięty nie zostanie, w końcu robią go fachowcy od OGame, BattleKnight czy BiteFight- niemiecka firma Gameforge.
No i jeśli zaczniesz od razu grać na nowym serwerze, to jeśli masz trochę rozumu w głowie poradzisz sobie ;) Warto mieć od początku płatne konto PREMIUM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedno, w grze bardzo duży minus to postawienie na szczęście. Czasem się zdarza, że postać która o 10 pkt w każdej umiejętności przewyższa postać np. 11 gdy tamta ma 13 lvl; walczać na arenie przegrywa...to bardzo ważne bo w tej grze duzo się walczy na arenie. Tak samo jak czasem masz broń obrażenia 10-12 za 3000 w sklepie a obok jest broń 11-13 za 2500...Walka z potworami na samym początku gry też zależy od szczęścia-potem gdzieś od 6 poziomu dość rzadko przegrywa się z poworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:11, Maciejka12 napisał:

> I co dobry jestem :)
no, nawet dobry jestes, ja mam tylko 8 lvl, a zresztą widac moje staty 2 posty wyzej


Na twoim miejscu więcej dałbym w władanie bronią i uniki a mniej w budowę. W walce bardziej liczą się te swa wyżej wymienione i jeszcze może charyzm ale to tylko jak chcesz atakować dwa razy pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:53, Kamina napisał:

Na twoim miejscu więcej dałbym w władanie bronią i uniki a mniej w budowę. W walce bardziej
liczą się te swa wyżej wymienione i jeszcze może charyzm ale to tylko jak chcesz atakować dwa
razy pod rząd.

wiem ze najwiecej mam budowy, ale u alchemika budowa jest najtansza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:01, Maciejka12 napisał:

> Na twoim miejscu więcej dałbym w władanie bronią i uniki a mniej w budowę. W walce bardziej

> liczą się te swa wyżej wymienione i jeszcze może charyzm ale to tylko jak chcesz atakować
dwa
> razy pod rząd.
wiem ze najwiecej mam budowy, ale u alchemika budowa jest najtansza :)


Rozumiem, że masz tej budowy tyle przez upgardowania (dodawanie bonusów - jestem z ang. serwera i przyzwyczaiłem się do ang. nazw :P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:05, Kamina napisał:

Rozumiem, że masz tej budowy tyle przez upgardowania (dodawanie bonusów - jestem z ang. serwera
i przyzwyczaiłem się do ang. nazw :P)?

tak, przez to
a tak przy okazji, na jakim jestes servie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:12, Maciejka12 napisał:

> Rozumiem, że masz tej budowy tyle przez upgardowania (dodawanie bonusów - jestem z ang.
serwera
> i przyzwyczaiłem się do ang. nazw :P)?
tak, przez to
a tak przy okazji, na jakim jestes servie?


Angielski serwer nr.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 20:34, CzystyZysk napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć to, dlaczego przegrałem?

Wilki działają na troszkę innej zasadzie niż wszyscy inni przeciwnicy! Sam jak byłem twojego levelu przegrywałem z wilkiem na mniejszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 20:39, Kamina napisał:

> Może mi ktoś wytłumaczyć to, dlaczego przegrałem?
Wilki działają na troszkę innej zasadzie niż wszyscy inni przeciwnicy! Sam jak byłem twojego
levelu przegrywałem z wilkiem na mniejszym poziomie.



Tak, ale miałem wszystkiego więcej od niego ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Przykładowo gdy dam 2 godziny pracy w stajni to po 1 godzinie pracy i wciśnięciu anuluj dostanę kasę za 1 godzinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować