Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2007 o 22:14, gogiell napisał:

Mam pytanie: Przykładowo gdy dam 2 godziny pracy w stajni to po 1 godzinie pracy i wciśnięciu
anuluj dostanę kasę za 1 godzinę ?

Nie, to byłoby bezsensu :D
Jeśli chcesz iść na godzinkę to właśnie tak sobie ustawiawsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy ktoś z Was lub z Waszych gildii ma jakąś broń "delikatności"?? Bo itemy "delikatności" mają świetne (jak dla mnie) opcje- + 20% do budowy fizycznej, zręczności i władania bronią. Bo chciałbym mieć jakiś dobry mieczyk "delikatności". Jeśli ktoś z Was / Waszych znajomych ma, to proszę o screena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:20, gogiell napisał:

Czemu gdy dostaje np. za quest jakąś rzecz pisze że ją dostałem a jej nie mam :/

Wtedy w miejscu zaznaczonym na czerwono na screenie pojawi się "karton". Kliknij w niego - tam będą wszystkie zdobyte przez Ciebie przedmioty. Jednak widać tam tylko 4 ostatnio otrzymane przedmioty, więc jeśli chcesz jakiś "starszy" przedmiot, musisz nowsze poprzenosić do ekwipunku lub usunąć klikając na napis "Skasuj". Gdy wystawisz jakiś przedmiot na rynek na- powiedzmy- 8 godzin i nikt go nie kupi w tym czasie, to on również się tam znajdzie. Do działu "Paczki" możesz trafić także klikając "Wiadomości" a następnie "Paczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@#&%%&*^! Sorry za takie bluzgi ale się wkurzyłem. Wchodzę sobie teraz na Gladiatus wpisuje hasło- błędne
Daje przypomnij hasło wpisuje nick i e-mail. Wynik NIE MA KONTA :O Super chciałem sobie pograć ale spotkałem lamerów i wychodzę. Acha dziękuje wszystkim za pomoc z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze mozesz, tylko pod warunkeim że osoba której dajesz konto nie ma swojego własnego konta na tym samym serwie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:41, Ponury Żniwiarz napisał:

Kurcze fajna gra ale na krotka mete mnie już znużyła i zastanawiam sie czy moge oddac konto
w dobre ręce czy to nielegalne??

Można je też skasować ostatecznie... W Mój Profil jest taka opcja na końcu. Potem wyświetli Ci się data po której konto przestanie istnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:41, Ponury Żniwiarz napisał:

Kurcze fajna gra ale na krotka mete mnie już znużyła i zastanawiam sie czy moge oddac konto
w dobre ręce czy to nielegalne??

a na jakim servie jetses?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: czy w grze możnda dać postaci jakiś urlop czy coś w tym stylu na powiedzmy tydzień lub więcej ? Muszę na jakieś kilka(naście) dni wjechać i nie chce tracić zbyt dużo złota o ile ktoś będzie mnie atakował. Jest taka opcja czy nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 09:07, Ronx napisał:

Jest taka opcja czy nie ma ?

Niestety chyba nie ma takiej opcji, lecz dam Ci pewną radę- jeśli chcesz, by nikt nie zabrał Ci dużo złota, najzwyczajniej w świecie coś za nie kup ;] Nie będziesz miał zysków, ale unikniesz strat. Szkoda tylko że nie można "zeskanować" przeciwnika jak np. w OGame ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 09:11, Damian14BO napisał:

> Jest taka opcja czy nie ma ?
Niestety chyba nie ma takiej opcji, lecz dam Ci pewną radę- jeśli chcesz, by nikt nie zabrał
Ci dużo złota, najzwyczajniej w świecie coś za nie kup ;] Nie będziesz miał zysków, ale unikniesz
strat. Szkoda tylko że nie można "zeskanować" przeciwnika jak np. w OGame ;)

Ej a w grze jest opcja, żeby całkiem umrzeć ? Tzn mieć 0% HP ? Ja już parę razy miałem 1 % ale nie mniej :P No cóż skoro nie ma to chociaż powiem siostrze, żeby wchodziłas na G. i pracowała w stajni ile może :] Może nawet coś będę miał kasy jak wróce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 12:06, pingwinekbuli napisał:

chodzi mi o przedmioty naprzykła tarcza smoka łez lub pałka magi i to są jakieś zestawy
i gdy będe miał je wszystkie z jednego zestawu to co one mi dadzą ??

Dokładnie nic ;) Możesz mieć wszystkie przedmioty z takiej samej "serii" a i tak żadnych bonusów nie dostaniesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 08:10, Maciejka12 napisał:

> Kurcze fajna gra ale na krotka mete mnie już znużyła i zastanawiam sie czy moge oddac
konto
> w dobre ręce czy to nielegalne??
a na jakim servie jetses?


Na 7 ale jescze pomyśle czy sprzedaje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2007 o 13:24, Ponury Żniwiarz napisał:


Na 7 ale jescze pomyśle czy sprzedaje;p


Tzn oddaje bo kasy za to nie chce tak z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować