Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Najlepiej jest być w Top3, wtedy można wszystko kupować za bezcen na aukcji ;) Ja na przykład kupiłem swój miecz 60 - 77 dmg za 10tys złota, czyli za cenę wywoławczą ;) Nie wiem czy taka kultura panuje tylko na 5 servie angielskim, ale ja już dawno nie zostałem przelicytowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taka kultura panuje tylko na 5 servie angielskim, ale ja już dawno nie zostałem przelicytowany.
Chodzi Ci o to, że żaden "słabiak" nie przelicytuje TOP-owca?? To dość oczywiste, tym bardziej że u nas wielu z TOP ma w opisie tekst w stylu "przelicytowanie mnie= okazanie mi wrogości". I co, wywalisz kupę kasy na mieczyk, ten z TOP i tak Cię przebije i na dodatek będzie farmił parę dni :/

PS: ostatnio atakowała mnie dziewczyna z okolic TOP 30 nieustannie mnie atakowała (razem z kumplem z jej gildii). Jako że mam mieczyk + 20 do perswazji i +15 do uroku osobistego (xD), zagadałem do niej i załagodziłem sytuację. Od trzech dni zero ataków- zarówno z jej strony, jak i kolesia z gildii ;) Także lepiej nie wyzywać, bo jeszcze nas wydadzą GO i ban, tylko po prostu pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 09:41, Damian14BO napisał:

Chodzi Ci o to, że żaden "słabiak" nie przelicytuje TOP-owca??

Nie tylko oto mi chodzi, słabiak i tak mnie nie przelicytuje, bo nie widzi przedmiotów, które licytuje. Chodzi mi również o graczy z czołówki. Najlepszy na serwie nie jestem, a ostatnio miałem jeszcze krótką przerwę i trochę spadłem. Jest ok. 10 osób, które mogą mnie przelicytować, a tego nie robią. Po prostu zauważyłem dużą różnicę: Gdy miałem lvl < 15 nie szło niczego licytować, teraz gdy jestem w TOPie domu aukcyjnego można spokojnie używać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 10:17, Zieloonnyy napisał:

Jak się wyzywa przeciwnika?


Wchodzisz na Arenę. Patrzysz na listę "Własne miejsce". I obok nicku jest taki prostokąt. Walczą na nim dwaj gladiatorzy. Wystarczy w niego kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 11:54, Sir Hatton napisał:

A jak można zaatakować pierwszego żeby zgarnąć nagrodę?


Musisz do niego dojść, żeby go zaatakować i zgarnąć nagrodę. No, ale musisz się przedzierać na Własnym miejscu. Inny sposób - można go zaatakować inaczej, ale nagrody już nie zgarniesz. Musisz wpisać jego nick w to pole (na arenie) pod Najlepsza5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 11:54, Sir Hatton napisał:

A jak można zaatakować pierwszego żeby zgarnąć nagrodę?

Wpisz jego nick w pole u dołu ekranu i kliknij "Wykonaj" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:00, Sir Hatton napisał:

Czyli muszę mieć minimum 5 miejsce?

Tak, ale możesz również spróbować sposobem wspomnianym przed Damian14BO, czyli poprzez "spłacanie długów" ;)
Ja tak zrobiłem, miałem postać silniejszą od wszystkich z top 5 a lokata na której byłem to (chyba..) 2484 miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:20, gogiell napisał:

Na jakich gracie serwerach ?
Ja gram na 4 i mam 6 level
Na arenie jestem w lidze 1-9 155 :)

Eee, gram na serverze drugim, level 21, honor 33.931, arena 473 - ale ja pytałem o coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ochroniarza powinieneś znaleźć w Starożytnej Świątyni- wydaje mi się, że zastąpił on strażnika. Dobrze, że ja od dobrych 4 leveli nie mam już do czynienia z dezerterami.

@gogiell:
Gram na s3, TOP 64 ogólnie, TOP 49 na arenie, gildia TOP 3, 80,957 honoru ;)
Staty na screenie nr 1.

PS: dziś kupiłem za SAMO złoto (11,7k) Beasthammers Ostry sztylet. Co prawda "tylko" zielony, ale jednak. Screen ze statami broni na screenie nr 2.

20070726123842

20070726123900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w to i po tygodnu byłem do silny ale nie wiem dla czego mi zablokowali konto teraz gram w cos lepszego


http://[m]

wchdzcie i logujcie sie ta gra jest podobna do tej polecam

przy rejestracji jak chcielibyscie to zostancie moimi sługami PROSZE

20070726135340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 13:53, kuma2 napisał:

http://[m]

wchdzcie i logujcie sie ta gra jest podobna do tej polecam


Nie dawaj więcej takich linków, bo są one sprzeczne z regulaminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja podam własną opinię o Gladiatus. Wg. mnie ta gra to odgrzewany kotlet po Bitefight i Battle Knight. To się robi trochę jak FIFA; tyle że tu zamiast składów drużyn i grafiki zmienia się świat gry, bronie, umiejętności i tyle. Cel gry nadal jest ten sam: Być jak najmocniejszym. Tylko po co, jak po miesiącu czy dwóch ta gra się znudzi i tyle? Ja teraz gram z tych gier internetowych jedynie w Goalunited który jest jednym z bardziej rozwiniętych i oryginalnych gier w internecie i chociaż gram już dość długo ta gra nadal wciąga. I tyle mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 14:38, Maciejka12 napisał:

Moje staty, mam wysokie miejsce na arenie jak na 9 poziom

Wiesz... na arenie jest podział na ligi. Podział wygląda tak:
1-10 lvl
11-20 lvl
21-30 lvl
itede

Więc jesteś dość słaby... Chyba że jest wielu 10 levelowców.
Natomiast staty... są całkiem dobre jak na 9 poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 14:57, Damian14BO napisał:

Więc jesteś dość słaby... Chyba że jest wielu 10 levelowców.

tak, jak mialem 8 poziom to sami 9 i 10 levelowcy, a teraz wszyscy 10

Dnia 26.07.2007 o 14:57, Damian14BO napisał:

Natomiast staty... są całkiem dobre jak na 9 poziom ;)

dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować