Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2007 o 15:11, choper napisał:

> > Czy coś się płaci za granie w tę grę?
> Nie - jest darmowa! na ktorym grasz serwerze?
bo takie coś pisze

Nie czytaj tych wszystkich umow tylko sie po prostu zarejestruj i graj. Placisz tylko za 2 rzeczy (jesli chcesz je, oczywiscie): za kupno krysztalow i za wykupienie specjalnego konta Prenium. Niektore bronie tarcze itp moga kosztowac okreslona ilosc pieniedzy i dodatkowo kilka krysztalow. jesli nie masz krysztalow (bo nie chcesz kupic) to nie stac cie na te bron. Wtedy po prostu idziesz na rynek albo do domu aukcyjnego i kupujesz co tylko chcesz za same zloto.
Konto prenium tez jest platne, ale nie musisz go kupowac. W koncie prenium masz po prostu latwiej. Mozesz sie czesciej bic na arenie, czesciej chodzic na wyprawy itp. - nie polecam. Po prostu sie zarejestruj i zacznij grac :) Na serwerze 2 oczywiscie, bo bedziemy mogli razem walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:17, Igor FCBayern napisał:

> > > Czy coś się płaci za granie w tę grę?
> > Nie - jest darmowa! na ktorym grasz serwerze?
> bo takie coś pisze
Nie czytaj tych wszystkich umow tylko sie po prostu zarejestruj i graj. Placisz tylko za 2
rzeczy (jesli chcesz je, oczywiscie): za kupno krysztalow i za wykupienie specjalnego konta
Prenium. Niektore bronie tarcze itp moga kosztowac okreslona ilosc pieniedzy i dodatkowo kilka
krysztalow. jesli nie masz krysztalow (bo nie chcesz kupic) to nie stac cie na te bron. Wtedy
po prostu idziesz na rynek albo do domu aukcyjnego i kupujesz co tylko chcesz za same zloto.
Konto prenium tez jest platne, ale nie musisz go kupowac. W koncie prenium masz po prostu latwiej.
Mozesz sie czesciej bic na arenie, czesciej chodzic na wyprawy itp. - nie polecam. Po prostu
sie zarejestruj i zacznij grac :) Na serwerze 2 oczywiscie, bo bedziemy mogli razem walczyc

na razie jestem na 1 to sie jeszcze raz zarejestruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:17, Igor FCBayern napisał:

> > > Czy coś się płaci za granie w tę grę?
> > Nie - jest darmowa! na ktorym grasz serwerze?
> bo takie coś pisze
Nie czytaj tych wszystkich umow tylko sie po prostu zarejestruj i graj. Placisz tylko za 2
rzeczy (jesli chcesz je, oczywiscie): za kupno krysztalow i za wykupienie specjalnego konta
Prenium. Niektore bronie tarcze itp moga kosztowac okreslona ilosc pieniedzy i dodatkowo kilka
krysztalow. jesli nie masz krysztalow (bo nie chcesz kupic) to nie stac cie na te bron. Wtedy
po prostu idziesz na rynek albo do domu aukcyjnego i kupujesz co tylko chcesz za same zloto.
Konto prenium tez jest platne, ale nie musisz go kupowac. W koncie prenium masz po prostu latwiej.
Mozesz sie czesciej bic na arenie, czesciej chodzic na wyprawy itp. - nie polecam. Po prostu
sie zarejestruj i zacznij grac :) Na serwerze 2 oczywiscie, bo bedziemy mogli razem walczyc

no skasowałem i nie moge się znowu zarejestrować bo pisze ze taki mail juz jest

20070806152813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:32, Igor FCBayern napisał:

Sprawdz czy na pewno skasowales - zaloguj sie na stare konto. jesli sie zalogujesz to znaczy,
ze nie skasowales.

pisze ze zostanie skasowane ktoregos tam. na screenie pisze na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:36, choper napisał:

> Sprawdz czy na pewno skasowales - zaloguj sie na stare konto. jesli sie zalogujesz to
znaczy,
> ze nie skasowales.
pisze ze zostanie skasowane ktoregos tam. na screenie pisze na czerwono.

Twoje konto bedzie zlikwidowane za tydzien. Teraz albo czekaj tydzien albo zaloz nowego maila i jeszcze raz sie zarejestruj/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:41, Igor FCBayern napisał:

> > Sprawdz czy na pewno skasowales - zaloguj sie na stare konto. jesli sie zalogujesz
to
> znaczy,
> > ze nie skasowales.
> pisze ze zostanie skasowane ktoregos tam. na screenie pisze na czerwono.
Twoje konto bedzie zlikwidowane za tydzien. Teraz albo czekaj tydzien albo zaloz nowego maila
i jeszcze raz sie zarejestruj/

To poczekam tydzień. i założe nowe konto jak już będe w Słupsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 00:20, Obi-wan Kenobii napisał:

Yeah! 2000 pkt honoru xD Czy na 16 level to dużo? Ile Wy mieliście/macie na tym poziomie?


Eee... ja na 8 lvl-u mam 2.658. :D Gorsze jest to, że wcale mi nie rośnie. Pokonuję kolejnych przeciwników na arenie, a honor ani drgnie. Są jakieś ograniczenia co do zdobywanie honoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 00:50, rob006 napisał:

Eee... ja na 8 lvl-u mam 2.658. :D

Yyy... Pomyłka xD Mam 20.217... ;]

Dnia 07.08.2007 o 00:50, rob006 napisał:

Gorsze jest to, że wcale mi nie rośnie. Pokonuję kolejnych przeciwników na arenie, a honor ani drgnie.
Są jakieś ograniczenia co do zdobywanie honoru?

Hm. Z moich doświadczeń wynika iż nie. Ale nie po każdej walce zdobywamy pkt honory. Tak więc, za questy zdobywamy chyba nawet więcej pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 01:01, Obi-wan Kenobii napisał:

Yyy... Pomyłka xD Mam 20.217... ;]

Tak myślałem :)

Dnia 07.08.2007 o 01:01, Obi-wan Kenobii napisał:

Hm. Z moich doświadczeń wynika iż nie. Ale nie po każdej walce zdobywamy pkt honory.

Tylko że on nie ruszył z miejsca od kilkunastu walk. Może to dlatego, że przez ostatnie 2 dni głównie walczę na arenie...

Dnia 07.08.2007 o 01:01, Obi-wan Kenobii napisał:

Tak więc, za questy zdobywamy chyba nawet więcej pkt.

Ale za questy zawsze otrzymujemy doświadczenie, a na nim mi akurat nie zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy za walki na arenie W OGOLE dostajemy pkt. honoru...? Najwiecej mozna zobyc wygrywajac walki na wyprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 09:39, Igor FCBayern napisał:

Nie jestem pewien czy za walki na arenie W OGOLE dostajemy pkt. honoru...? Najwiecej mozna zobyc wygrywajac walki na wyprawach.

Masz rację. Honor zdobywamy tylko udając się na wyprawy, wykonując misje i pracując w stajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 09:39, Igor FCBayern napisał:

Nie jestem pewien czy za walki na arenie W OGOLE dostajemy pkt. honoru...? Najwiecej mozna
zobyc wygrywajac walki na wyprawach.


Hmm, to by wiele wyjaśniało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się z wami niezgodze. Walcząc na arenie często można otrzymać punkty doświadczenia - a to przelewa się na honor. Przynajmniej było tak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 12:29, micaa napisał:

Tutaj się z wami niezgodze. Walcząc na arenie często można otrzymać punkty doświadczenia -
a to przelewa się na honor. Przynajmniej było tak u mnie.PD przekladaja sie na Honor? Pierwsze slysze.. Mozliwe...

BTW: Jestem 9 na arenie (s2) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować