Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 17:10, eL Fron napisał:

Miałbyś lvl wyżej i już by wziął ;) Złoto można zabierać przeciwnikom słabszym o max 9 leveli.


A czy im większa różnica lvli pomiędzy walczącymi przeciwnikami, tym mniejszą ilość złota dostaje zwycięzca (w domyśle ten z większym lvlem :))? Bo jakiś cwaniaczek na 17 lvl zaatakował mnie (9 lvl) gdy miałem ok 4k złota, a dostał ok 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 14:52, Sarturias napisał:

Gdzie najczęściej występują Meduzy ?

Niby w Mgielnych Górach... Za to jak będziesz potrzebował kogoś innego, to meduzy będą wszędzie... :/

rob006:

Dnia 11.08.2007 o 14:52, Sarturias napisał:

Bo jakiś cwaniaczek na 17 lvl zaatakował mnie (9 lvl) gdy miałem ok 4k złota, a dostał ok 150 zł.

Spytałem się draightena, który "odpowiada tylko na inteligentnie zadawane pytania, na ktore odpowiedzi nie znalezlas/es na oficjalnym forum gry" ;] Zobaczymy, co on powie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 15:07, Damian14BO napisał:

rob006:
> Bo jakiś cwaniaczek na 17 lvl zaatakował mnie (9 lvl) gdy miałem ok 4k złota, a dostał
ok 150 zł.
Spytałem się draightena, który "odpowiada tylko na inteligentnie zadawane pytania, na ktore
odpowiedzi nie znalezlas/es na oficjalnym forum gry" ;] Zobaczymy, co on powie.


Nie wiem czy moje pytanie było wystarczająco inteligentne ;P

BTW: Gdybym był mistrzem areny i ktoś na moim lvlu wyzwałby mnie na pojedynek, a ja oczywiście bym wygrał, to dostaję za to doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 15:17, rob006 napisał:

A czy im większa różnica lvli pomiędzy walczącymi przeciwnikami, tym mniejszą ilość złota dostaje zwycięzca (w
domyśle ten z większym lvlem :))? Bo jakiś cwaniaczek na 17 lvl zaatakował mnie (9 lvl) gdy miałem ok 4k złota,
a dostał ok 150 zł.


Tego to nie wiem, bo zazwyczaj staram się atakować tych za których dostanę również trochę doświadczenia, czyli max 4 lvl niższych

Dnia 11.08.2007 o 15:17, rob006 napisał:

BTW: Gdybym był mistrzem areny i ktoś na moim lvlu wyzwałby mnie na pojedynek, a ja oczywiście bym
wygrał, to dostaję za to doświadczenie?


Nie, nie dostaje się doświadczenia za obronę pozycji. W sumie to szkoda, bo trochę by wpadło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze pytanie zadane na forum Gladiatusa dotyczyło złota z walk:
Odpowiedź jednego z forumowiczów:
1. tyle samo bierze (tak mi sie wydaje)
Drugie dotyczyło doświadczenia:
2. nie dostaje doswiadczenia.
Jakby co, to tutaj zadałem to pytanie- może pojawią się kolejne odpowiedzi: http://board.gladiatus.pl/thread.php?threadid=474&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 15:50, eL Fron napisał:

Tego to nie wiem, bo zazwyczaj staram się atakować tych za których dostanę również trochę doświadczenia,
czyli max 4 lvl niższych

Ja gdy atakuję kogoś na niższym lvlu nigdy nie dostaję doświadczenia. Na wyższych poziomach to się zmienia?

Dnia 11.08.2007 o 15:50, eL Fron napisał:

Nie, nie dostaje się doświadczenia za obronę pozycji. W sumie to szkoda, bo trochę by wpadło ;)

Ja się bardzo cieszę. :) Lider to całkiem fajna fucha, a na pierwszej arenie złapać poziom (i stracić fuchę :)) to nie problem. :) Teraz, gdy poprzedni lider "awansował" są takie roszady - mistrz zmienia się kilka razy dziennie. I jak tu zgarnąć jakąś większą kasę? :)

@ Damian14BO

Dnia 11.08.2007 o 15:50, eL Fron napisał:

1. tyle samo bierze (tak mi sie wydaje)

Hmm, dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 18:25, rob006 napisał:

Ja gdy atakuję kogoś na niższym lvlu nigdy nie dostaję doświadczenia. Na wyższych poziomach
to się zmienia?


Tak, to się zmienia. Chyba jak osiągniesz 10 lvl, będziesz dostawał doświadczenie również za walki z przeciwnikami niższymi o 1 poziom. Wiem że jak miałem 3x poziom to doatawałem doświadczenie za kolesi o 3 poziomy niższych, teraz jak mam 4x lvl i dostaje doświadczenie z graczy niższych nawet o 4 poziomy (szkoda tylko że chwilowo u mnie na serwie takich nie ma )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toplista:5.885
Arena:1

W końcu :)
Teraz tylko siedzieć i patrzeć jak kasa leci :D

Jeszcze moje staty
Statystyka walki:
Walki: 536
Zwycięstwa: 526
Porażki: 10
Remisy: 0
Zdobyte złoto podczas walk: 54.481 Złota
Stracone złoto podczas walk 300 Złota
Zadanych punktów obrażeń 42.466
Otrzymanych punktów obrażeń 3.255

20070816000934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym, no to gratki :) Ja właśnie przedzieram sie do pierwszej 100... Jeszcze troszke czasu mam więc powinno mi się udać zając pierwszą lakate ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować