Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 23:41, Obi-wan Kenobii napisał:

> Ma ktoś jakąś dobrą gildię na 7 servie?
Tak :) Który level, pozycja na topie i arenie oraz pkt honoru proszę podać ;] Przyjmujemy od
15 levela...


Ehh... Ja mam 8 lvl
Toplista:5.745
Arena:7.271

No ale chyba kolegę z forum przyjmiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 08:31, Oloninho napisał:

No ale chyba kolegę z forum przyjmiesz? ;)

Mleh. Przykro mi, gildia jest wysoko w rankingu więc musimy trzymać się zasad. Nie poradziłbyś sobie, chocby w niewinnych wojnach gildii ;] Ano i zaszła pomyłka, ja nie jestem mistrzem gildi, ale mam wystarczającą moc aby przyjmować nowych graczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:21, Obi-wan Kenobii napisał:

> No ale chyba kolegę z forum przyjmiesz? ;)
Mleh. Przykro mi, gildia jest wysoko w rankingu więc musimy trzymać się zasad. Nie poradziłbyś
sobie, chocby w niewinnych wojnach gildii ;] Ano i zaszła pomyłka, ja nie jestem mistrzem gildi,
ale mam wystarczającą moc aby przyjmować nowych graczy ;]


Ehh... No weś. Co Wam szkodzi jeden 8 poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:22, Oloninho napisał:

Ehh... No weś. Co Wam szkodzi jeden 8 poziom ;)

xD Jak już powiedziałem zaliczyłbys zgon na pierwszej bitwie :P Cash na składki również trudno byo by Ci zdobyć. Ale z gildią się nie śpiesz, ja sam do 14 levela grałem bez gildii i było bardzo dobrze ;] Składek ni ma a atuty gildii na tak niskim levelu potrzebne nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:22, Oloninho napisał:

Ehh... No weś. Co Wam szkodzi jeden 8 poziom ;)

Słuchaj Obi-Wana, bo ma rację- ja ostatnio byłem w gildii TOP 1 (rankingowo) na S3. Ta gildia [W_S] miała 21 członków i średnią ok. 110k honoru. Nieformalną wojnę wypowiedzieli nam członkowie gildii [W.o.W], którzy byli na drugim miejscu, lecz było ich (chyba) 14 i mieli średnią ok. 150k honoru, co za tym idzie- staty też mieli lepsze od wielu osób z naszej gildii- byłem notorycznie zerowany, więc od nich odszedłem - jeśli chce się być w dobrej gildii, to tylko na dobrej pozycji w niej, inaczej po tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomocy!!!! czy da sie przy rejestracji wybrać server czy ciągle Ci sami wybierają i od czego to zależy?bo chcialem z kumplem na 3 serv pograć a tu nic:/ ciągle na pierwszym mi sie robi:\ pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:23, tm93 napisał:

ludzie pomocy!!!! czy da sie przy rejestracji wybrać server czy ciągle Ci sami wybierają i
od czego to zależy?bo chcialem z kumplem na 3 serv pograć a tu nic:/ ciągle na pierwszym mi
sie robi:\ pomocy



http://board.gladiatus.pl/thread.php?threadid=1270 - oto link do pewnego tematu na forum.

Tak, możecie obydwoje grać na 3 serwerze. Wystarczy, że po prostu go z tamtych wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że jeśli macie wspólne IP, musicie zgłosić to GO 3 serwa, Smoczycy- Smoczyca@gladiatus.pl
PS: ja też jestem na 3 serwie, top 60, jakby co, to walcie do mnie, nick Whisper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:41, Damian14BO napisał:

Dodam tylko, że jeśli macie wspólne IP, musicie zgłosić to GO 3 serwa, Smoczycy- Smoczyca@gladiatus.pl
PS: ja też jestem na 3 serwie, top 60, jakby co, to walcie do mnie, nick Whisper.

ok dzięki bardzo a pomoc:)) po prostu jesteście mistrzami na tym forum:)) a IP mamy inny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee. W liidze gladiatorów Areny (Level 1-9) mam dopiero 6054 miejsce. Jednak zaatakowałem osobę na pierwszym i wygrałem- zyskałem jednak tylko 400 złota i 1 punkt doświadczenia. Osoba ta dalej jest na pierwszym miejscu, a nagroda obok niej stale rośnie...o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:05, mikal15 napisał:

Osoba ta dalej jest na pierwszym miejscu, a nagroda obok niej stale rośnie...o co chodzi?

Aby zdetronizować mistrza areny trzeba widzieć go na tzw. liście własnego miejsca, czyli być w TOP 5 areny- na liście własnego miejsca widzi się siebie oraz czterech lepszych (tj. tych z lepszym miejscem na arenie) gladiatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:09, mikal15 napisał:

A przed soba mam kolesi z 1 lvl i skillami po 5...

No wiesz... to wiara, która się zarejestrowała, ale pewnie zaraz potem przestała grać... Ja też się zdziwiłem, gdy przy awansie na 10 level (tj. do kolejnej ligi) wskoczyłem z tysiąc-któregoś miejsca na arenie do TOP 200 ;)
PS: na którym grasz serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Witam.Gram w Gladiatusa od niedawna,ale już mam problem :).A mianowicie,mam quest od gościa w tawernie że muszę pogadać z szarlatanem,tylko nie wiem kto to i gdzie on jest.Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:32, Ashakel napisał:

>/.../

Witam.Gram w Gladiatusa od niedawna,ale już mam problem :).A mianowicie,mam quest od gościa
w tawernie że muszę pogadać z szarlatanem,tylko nie wiem kto to i gdzie on jest.Proszę o pomoc
i z góry dziękuję.

Szarlatan to gościu zajmujący się rynkiem. Więc znajdziesz go na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować