Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt kończy wydawać serię Fajna Cena

116 postów w tym temacie

No cóż nie ma co rozpaczać, bo zapewne otrzymamy coś nowego i lepszego. Tylko mam nadzieje, że będzie jeszcze możliwość kupienia gier dostępnych dotychczas w nowej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż wielkiej tragedii nie widze, bo ta seria nie była jakaś powalająca (dla mnie) po względem doboru tytułów (choć zdarzały się perełki. Czekam na coś lepszego lub tańszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że to tylko żarty :-P Ale coś czuję, że to jednak nie do końca zła wiadomość. :-) Czekamy na szczegóły niespodzianki! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ani jednej gry z tej serii :) Kupowałem albo wydania premierowe, platynowe lub ekstra-klasyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się domyśleć, że ta niespodzianka to Nowa jeszcze lepsza seria, co by nie było takie uśmiercenie serii to jakaś forma reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod podanym linkiem jest pelna lista tytulow z Fajnej ceny, ale chyba mocno archiwalna... Taki Enter the Matrix juz dawno jest w XKN... Moze przed likwidacja serii warto byloby odswiezyc te liste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytalem właśnie o tym w Cliku ! Napisali tam bardzo wiele ciekawych rzeczy natemat tego czemu fajną cene wycofali , pokazali tez protesty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to muszę sie pośpieszyć z kupnem Titan Questa ;) Szkoda, że już się kończy :((( Może te gry za niedługo zobaczymy w XKN. Mm nadzieję że "MOŻE"... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że ta seria była zbyt "fajna" żeby ją definitywnie wykluczyć, co oznacza że możemy spodziewać sie wielkiego powrotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować