Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt kończy wydawać serię Fajna Cena

116 postów w tym temacie

Pewnie nową serią będzie coś w stylu NFC (Nowa Fajna Cena) albo lepiej - KFC (Kolekcja/Kultowa Fajna Cena). Nie mylić ze skrzydełkami kurczaków! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem pewien,, że te reklamy w prasie to kit...
Ale chyba gry, które były w Fajnej Cenie będą jeszcze wydawane w tej samej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria bardzo popularna i często spotykana na półkach polskich sklepów. Szkoda, naprawdę zdziwiłem się patrząc na ten artykuł. Zdaje mi się, że nie posiadam żadnej gry z tej serii (pewnie tytuły mi nie pasowały ;] ). Zastanawia jedno - co jest powodem tej nagłej decyzji? No i czy powstanie jakaś seria na jej miejsce?
Oby tak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, wyprzedają towar ;] Popatrzcie ilu z Was zastanawia się czy czegoś wreszcie nie kupić skoro ma zniknąć z półek. No cóż...niedługo pewnie zobaczymy jakąś nową serie, albo odrodzenie tej, kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z eXtra Klasyką to też tak było i żyje, więc fajna cena też pewnie się podniesie. Zapewne zmieni się nieco forma, może cena, mam nadzieję, że nie wyginie całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to za niespodzianka? Ja mam 2 gry z Fajnej Ceny. To była naprawdę świetna seria. Niczym nie ustępowała zwykłym wydaniom za 90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy!

Gramowy system losujący zakwalifikował Cię do otrzymania cennej informacji prosto zza kulis. Już jutro dostaniesz specjalnie od nas okazję do zrobienia użytku z posiadanych Wirtualnych Pieniędzy!

Bez najmniejszych ograniczeń, według chęci i uznania! Radosny, niepowstrzymany szał wydawania wPLN-ów, jakiego w sklepie gram.pl nie było jeszcze nigdy!

Chcesz zwiększyć swoje szanse? Zachowaj tę informację tylko dla siebie!

Czy ktoś wie o co chodzi ??????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się. Nie ma sensu utrzymywać Platynowej Kolekcji i Fajnej Ceny naraz, zbyt mała jest między nimi różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzę, "fajna cena" nie przynosi takich zysków, jakich życzą sobie ludzie z CDP. No nic panowie, nie każdy przecież musi wydawać pieniądze na coś co go interesuje, a sama FC wiele tańsza od platynowych/złotych wydań, czy jak to tam się zwie, tańsza nie była. I najwyraźniej wcale popularna też nie jest, gdyż mało kto normalny zabijałby kurę znoszącą złote jaja, aczkolwiek nie wykluczam swoistej powtórki z rozrywki, ala "ekstra klasyka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Fajnej Ceny nie szkoda. I tak pewnie za miesiąc pojawi sie jakaś Fajna Cena Next z bajerami i konkursami. Tak samo było z Extra Klasyką. To zamykanie serii to jedynie chwyt marketingowy, żeby zwrócić uwagę klientów i sprzedać jak najwięcej sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować